1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כיוון לאיווסקה לחולת סרטן סופנית

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Kakakamayka, ‏4/9/20.

1. Kakakamayka

Kakakamayka חבר חדש

לייקים:
    0
    קרובת משפחה שלי גילתה לאחרונה שיש לה סרטן סופני ולאחרונה ראיתי דוקו בנטפליקס שמדבר על אנשים עם מחלות חשוכות מרפא וסופניות כאלה ואחרות שעשו איווסקה והצליחו לחיות חיים שלמים אחרי. זה בערך המוצא האחרון ולצערי אין עוד אלטרנטיבות קונבנציונליות, הקטע שאין לי מושג מאיפה אפשר להתארגן על איווסקה ובגלל זה אני שואל האם יש מישהו בפורום שיוכל לעזור לי למצוא בשבילה. תודה מראש וכל עזרה הכי קטנה תתקבל בברכה!

2. Pargo

Pargo חבר חדש

לייקים:
    2
    לא הייתי ממליץ לך לחפש בארץ טקסים של איוואסקה.
    לפי דעתי המקום הכי טוב לאיוואסקה זה פרו. טיול של שבוע שבועים כולל לינה במלון כמובן בג׳ונגל של אמזון ולא איזה מלון של 5 כוכבים. ושם השאמאן מקיים כל ערב טקס של איוואסקה. טיול כזה יעלה לבן אדם אחד באזור של 2000-4000 דולר כולל טיסה לינה אוכל וטקסים של איוואסקה. שבוע עד שבועים.

אם זה חולה סופנית הייתי ממליץ להישאר שם עד 30 יום וכמובן טקסים לפי הצורך. כסף זה ניירות בסופו של דבר ובריאות זה הכי חשוב.

דבר מאוד חשוב אבל מאוד חשוב תזהר מנוכלים בארץ יש המון טקסים מזויפים וזה לא באמת איוואסקה בארץ ב 90% מהמקרים.

אם ראית תוכנית על איוואסקה אתה יודע ממה מכינים אותה ואיך מכינים אותה.

שני סוגי הצמחים לא גדלים בארץ צריך לייבא המרכיבים או את האייוואסקה עצמה מה שהופך את תהליך למורכב. וכמובן או דבר לא פחות חשוב זה האווירה ומי מנכה את הטקס כמובן שבארץ אין שאמאן אמיתי אחד.

שיהיה בהצלחה רפואה שלמה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!