1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ככה לא עושים לגליזציה / קרן טליאס

הנושא בפורום 'דיווחים מהמגזין' פורסם ע"י Admin, ‏20/4/14.

1. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    293
    אירוע 'ליל הבאנגים' שנערך אמש בירושלים העלה התנגדויות בקרב חלק מהתומכים בלגליזציה. "אנחנו צריכים לגליזציה של מריחואנה ולא של סטלנים," אומר קרן טליאס, שחושב שההפגנה גרמה ליותר נזק מתועלת.מאת: קרן טליאסאתמול הגיעה לשיאה המערכה הנוכחית למען לגליזציית המריחואנה בישראל, כאשר 3,000 פעילים ה... http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2014/04/ככה-לא-עושים-לגליזציה-קרן-טליאס/

2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    פשוט זיוני שכל של מישהי שחושבת שאם היא תשב בבית ותסביר את על המליון סיבות ההיגיוניות אז זה יהיה חוקי.
    אז כדאי שתדע שהממשלה מודעת למליון הסיבות שזה סבבה אבל יש לה לחץ מגופים שונים שיש להם אינטרסים כספיים ולכן חובה גם על האזרח שרוצה להיות חוקי לדחוף את הממשלה להזיז את התחת שלה.
    וכן אני לא רוצה להפוך את הצמח לחוקי אני רוצה להפוך את עצמי לאדם חוקי שמשלם מסים על מה שהוא קונה ולא מבזבז את הכסף שלי אצל עברינים ואגוני טרור! אני רוצה להיות חוקי!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!