1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כל מה שרציתם לדעת על LSD!

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏5/6/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן חברים,

כדי למנוע דיונים לא רלוונטים באשכולות שמתמקדים בנושא מסויים, החלטתי להקדיש אשכול לטובת כל השאלות שבא לכם לשאול על המולקולה של הופמן. אם אני יודע את התשובה אתם תקבלו אותה, אם איני יודע את התשובה אתם תקבלו את דעתי לגבי הנושא. מקווה שזה ימנע אי נעימויות בעתיד.

צאו לדרך!

עריכה: אני לא מתחייב לענות לכולם. שומר לעצמי את הזכות לסנן שאלות.

#1 שולגין, ‏5/6/17
    נערך לאחרונה ב: ‏5/6/17
    kingstar אוהב/ת את זה.
  2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    כל הכבוד, מעריכים את זה, נקווה שהאשכול יתנהל בצורה יפה ועניינית בהצלחה :)

3. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אשאל שאלה, אשמח שתענה אתה לא חייב, שאלה רצינית לגמרי כדי להבין, בפעם האחרונה לפי מה שאני מבין ותקן אותי אם אני טועה כדי שנעשה סדר בדברים החומר המיוצר המתקבל הוא LSD-25 שלמעשה לא מנצל את הפוטנציאל שלו בגלל ריאקציות שחוסמות את ההשפעה שהוא באמת אמור לתת לנו (לא משנה מה הסיבות לכך).

עכשיו במידה ואני צודק ולא טעיתי בניסוח, מה ההבדלים בריאקציות שגורמים ל-LSD-25 להיות חסר תועלת אל מול המתכון האמיתי? האם אפשר קצת יותר פרטים בנושא? כנראה דיברת אם מישהו לא פראייר בתחום שמבין לעומק, בדומה לראיון שעשית עם סקאלי, תוכל לתת לנו אולי במאמר מורחב מידע על זה? את המידע שאתה קיבלת ועזר לך להבין לעומק את ההבדלים? תודה והמשך שבוע נהדר.

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני עובד על מאמר כזה ברגעים אלה. הוא לא יענה בדיוק על הסיבה שבגללה ה-LSD המודרני לא פועל כראוי אבל יהיה הסבר של כימאי אורגני שיבהיר המון דברים.

אני גם עובד על ראיון נוסף עם טים סקאלי אבל שלא לציטוט. כלומר שואל שאלות יותר תכלס. במילים אחרות מנסה לשכנע אותו שכל העבודה שלו ושל ניק סאנד הפכה לבדיחה של התעשייה, אולי זה יגרום לו לחקור את הטענות שלי ולחשוף את כל האמת. מקווה שהוא לא ישתפן.

5. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    בדיוק זה סוג התשובות שאני אוהב לקבל, בדיוק זה יכל לפתור הרבה מחלוקות, תודה רבה נמתין בסבלנות מעריכים את זה מאוד ואז נבקר במידת הצורך או שאכן נשתכנע :).

ברכות,
    קינגסאטר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!