1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה חויות…

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י דודה, ‏26/5/16.

1. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    אז ככה אתמול בלג בעומר ראיתי כמה שאלכוהול מסוכן וגורם לאנשים לעשות דברים גרועים ביותר מפעם לפעם שאני רואה ילדים שיכורים לגמרי אני מבין כמה שהזבל הזה מסוכן ובשוק שקנאביס עדיין לא חוקי . עכשיו בקשר למשהוא אחר לפני כמה ימים עישנתי לפני השינה קראתי שזה עוזר להירדם למי שיש קשיים להירדם אז זהוא שלא ממש ממולץ אני הפלתי ראש שרובו ירוק חזק והלכתי להתקלח ולישון במקלחת הייתי טיפה שפוך אבל ההשפעה הייתה לא הכי חזקה מתי שהלכתי לישון והיה חשוך התחיל היי מפחיד ביותר שאני מעופף בצורה חרדתית ומלא מחשבות ופחד ושהסטלה חזקה יותר ממני מטורף לא מומלץ בשיט וזה כבר חויה פסיכולדית ולא של גראס אז לא מומלץ בכללי מתי שאני מעשן הרבה (יותר מ4שאכטות ארוכות מגיונט )זה כבר נהיה מפחיד והשפעה במשך4שעות בערך וממש חזקה והכול נהיה איטי והזוי בקיצור לא חושב שלשבת ולעשן הרבה זה בשבילי בדרך כלל צוחקים על מי שמגלגל גיונט בגודל חצי ריזלה קטנה אבל מה לעשות זה מה שאני עושה אין לי בררה כי יותר מזה זה כבר מפחיד … עם יש דרך לא להגיע למצב כזה ולעשן יותר מחצי ריזלה קטנה אשמח שתגידו הכי הרבה שעשינתי זה היה חצי גרם נקי בגיונט וזה גרם לי להרגיש שרכיבה על אופניים למקום מסוים שלוקח 10 דקות הרגיש כמו 2 שעות והצלילים נהיים חדים מדי והכול מפחיד ובסוף הקאתי מזה בקיצור עם יש פתרון לזה שאני יוכל לעשן כמו שצריך ולהנות מהיי ולא ממה שבא אחרי אשמח לעצות

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    תעשן פחות או שתתרגל או שתעשן זן אחר.

אתנול אוהב/ת את זה.
  3. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    תעשן כמה שעושה לך טוב! הלוואי עלי 4 שאכטות מפייסל ולקבל חוויה פסיכודלית
    תראה שעם הזמן אתה תתרגל והצריכה שלך תעלה (לצערך חח)

BigL אוהב/ת את זה.
  4. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    קודם כל, אל תתייחס לשטויות כמו "חברים" שצוחקים, או שמנסים להראות לך כמה הם כלים בזה שהם מעשנים יותר. זה נשמע כמו חוסר בגרות מוחלט מצידם, נקווה שיעבור להם עם הזמן.
    לגבי כמויות, כפי שאמר החבר שמעליי, עם הזמן המינון בדרך כלל עולה מעצמו כי אתה תפתח סיבולת. אתה עוד תתגעגע לימים שחצי גרם גרם לך לראות את פיטר פן (-:
    יש לי שני חברים, שעברו את גיל 40, שניהם מעשנים מקסימום שלושה ראשים בבאנג ומסודרים חבל על הזמן, אני נגנב כי לי זו רק הכמות שמתחילה לדגדג, אבל חלילה לא צוחק עליהם, רק מקנא..
    דרך אגב, אלכוהול זה באמת חרא.
    תעשן במינונים שעושים לך טוב ושים פס, החיים קצרים מידיי בשביל לדפוק חשבון לשטויות.

דודה ו-420Glory אוהבים את זה.
  5. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    הורדתי קצת מהמלל שבפוסט ונראה לי שהכמות היא זו שמכריעה אותך. חצי גרם תן שחברים שלך יורידו. באת להנות ולא לסבול. מקסימום גלגל לפני שהיציאה מהבית. איזה קינג סייז מעורבב חצי טבק חצי ירוק (אבל פחות מחצי גרם). גם טבק יכול להכריע בעניין, תשתמש בטבק חלש יחסית (בכל אופן אתה מתחיל..).

6. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    אני מעשן כול יום יומיים כבר חודשיים ומעשן בכללי בערך שנה ופעם גם עישנתי וזה לא היה ככה לפני 10 שנים…

7. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    עישנתי לפני 10 שנים והייתי יכול לעשן פייסל בסבבה ולצחוק להנות מהיי ופחות ממה שאחרי עכשיו התחלתי לפני שנה קצת פחות וכול פעם זה מה שקורה כיאילו זה איזה טריפ ומחשבות על החיים וכול מני מחשבות ושטיות ומטורף ממש

8. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    לעשן י
    לעשן יותר טבק מגראס זה מגעיל אני לא מעשן רק גראס ומוסיף חצי טבק ומטה לפעמים מגלגל אחד גדול מעשן בערך שליש ואז מגלגל את מה שנשאר ממנו וככה זה טיפה פחות חזק

9. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אז אל תגלגל, אם טבק מגעיל אותך. קנה לך וויפוריזר\פייפ\באנג.

10. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    לפני 10 שנים היה גרס בדואי אולי בגלל זה האיתה מעשן חופשי כי הוא היה חלש אחי!

דודה אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!