1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה כסף לקחת ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י הסקרן, ‏21/6/16.

1. הסקרן

הסקרן חבר חדש

לייקים:
    2
    אני טס לאמסטרדם ל10 יום עם חבר.
    כמה כסף אתם ממליצים לכל אחד לקחת?
    התכנון בעיקרון זה לעשן כל היום בראש שקט ולא להתחשבן על זנים.ארוחות . אתרים כמו מוזיאונים.

#1 הסקרן, ‏21/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏21/6/16
  2. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    שאלה שקצת קשה לענות עליה..
    תלוי לאלו אתרים אתם מתכוונים ללכת, לכל מקום בימינו יש אתר אינטרנט שם אתה יכול לבדוק מחירים. מעבר לזה יש לך את הכרטיס המשולב של I amsterdam שמציע כניסות לאטרקציות ונסיעה בתחבורה ציבורית. כשמתכננים להגיע למספר מקומות הוא מאוד משתלם.
    https://www.iamsterdam.com/en/i-am/i-amsterdam-city-card

לגבי אוכל, בעיקרון המחירים בסופרים, קיוסקים, ומסעדות, הם באותה רמה פחות או יותר של הארץ. אז תלוי לאן תלכו ומה מדבר אליכם בתחום הזה. באיזור הליידספליין יש המון מקומות נחמדים שמציעים אוכל טוב ומגוון במחירים נוחים.

לגבי עישונים, שוב תלוי כמה תעשנו ולאן תלכו, ואילו זנים תקנו.
    המחיר לגרם ירוק במרבית הקופישופס נע בין ארבע יורו לגרם (תאילנדי, ג'מייקני, בד"כ דחוסים ובאיכות לא מציאה), עובר בזנים של 9-12 יורו לגרם (וייט ווידו, סופר סילבר הייז, אמנזיה הייז, ועוד..) וכלה בזנים שיכולים להגיע גם ל- 18 יורו לגרם(דוקטור גרינספון, וזנים זוכי קנאביס קאפ למיניהם).
    בדרך כלל הזנים היקרים לא מצדיקים את המחיר המטורף שגובים עליהם, זה יותר עניין של טרנדים. (דוקטור גרינספון דווקא אחד מהמעולים לאוהבי סאטיבה טהורה ומשובחת ביותר, אבל גם עליו לא הייתי משלם 18 יורו לגרם, ולא על אף זן אחר).

מחירים של חום נעים בין 5 יורו לגרם לבין 20 יורו לגרם. ברוב המקרים, ובוודאי בהתייחס לזבלה שבארץ, גם החום הזול ביותר יהיה לא רע בכלל.

יש לך גם כיפים,דרייסיף, אייס, קרים, ומונרוקס, שהמחירים שלהם יכולים להגיע גם עד 80 יורו לגרם, אבל אלו כבר דברים מרוכזים מאוד, שווים את הכסף או לא זה עניין אישי אני מניח.

אז שורה תחתונה אף אחד לא יוכל לומר לך כמה כסף לקחת, או כמה תוציא ביום, רק אתה תדע. מה שבטוח שכדאי שתעשה - תחשב בכללי כמה נראה לך שתוציא, וכשתגיע לסכום, תוסיף עוד כמה מאות שקלים לפחות. הכסף באמסטרדם פשוט עף.

תעשו חיים (-:

#2 ashahim1, ‏21/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏21/6/16
  3. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    אם אתה בקטע של לשבת בקופישופים כל היום, קח בסביבות 150 יורו ליום

4. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    1. ממליץ לעשות קנייה אחת של כל המאנצ'ים היבשים, באחד הסופרים הגדולים שיש באמסטרדם. במידה ואתם במלון. כל מה שלא דורש קירור אתם יכולים לקנות. זה יחסוך לכם הליכה,
    2. אם עדיין סבבה המזג אויר שם ולא חם מדי אז אפילו שתייה מתוקה תהיה אפשר להחזיק ולא לסבול משתייה מתוקה חמה.
    3. לגבי ציוד תקנו הכל שם. חוץ מכמה מצתים אל תיקחו שום דבר.

#4 nimrodg, ‏22/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏22/6/16
  5. T-REX CO

T-REX CO קנאביסט

לייקים:
    21
    אם אתה בקטע של לחסוך כמה לירות......מחוץ לקופי שופס "אברקסס"
    כתובת: Jonge Roelensteeg 12 1012 PL Amsterdam
    יש לך שם המון דילרים מחוץ לקופי הזה שימכרו לך אחלה חומר בחצי מחיר (גרם איכותי כמו שלקחתי) מדילר ששמו מריו..חחחח 5 יורו לגרם ( נורטון לייט,פפה קוש,אלמנה לבנה) חשיש 5 כוכבים (4 יורו לגרם) ואם אתה בקטע לפרק ת'מוח (אם אתה מעשן מקצועי),אז מיצויים כמו דאב ועוד....גרם יעלה לך בסביבות 50 60 יורו לגרם...להתמקח להתמקח...ואתה תחסוך שם המון על עישונים....תהנה.

6. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    בתור מעשן כבד, אני מוציא באמסטרדם 150-200 יורו ביום בממוצע, כולל לינה, עישונים, אוכל ותחבורה.

הדרך הכי חסכונית ויעילה באמסטרדם לדעתי היא להשכיר אופניים (13 יורו ליממה, 50 יורו + תעודה מזהה פיקדון) ולישון בבוטל (אכסניה בסירה, למשל בצפון אמסטרדם, 30-50 יורו ללילה לזוג).
    עישונים זה 12-20 יורו לגרם של חומר סבבה, ואני ממליץ בחום לקנות רק מקופישופס.
    בתור צמחוני ובשלן אני לא יכול לגעת באוכל ההולנדי, שלטעמי זוועתי, אז אני קונה באלברט הייהן את רוב האוכל.

7. T-REX CO

T-REX CO קנאביסט

לייקים:
    21
    פונזי....לא כולם יושבים טוב כמוך....חחחחחח, בצחוק אחשלי

Fonzee אוהב/ת את זה.
  8. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    צחק צחק אחי, רוב הזמן באמסטרדם אני מעשן את החומר שלי ;-)
    אם אני קונה את ה3-5 גרם ביום שלי (בהנחה שאני לא מתחנזר) אני מגיע ל150-200 יורו ביום - 60-70 יורו על גראס, 40-50 לינה, 25 אוכל, 15 אופניים ו50 שיהיה בארנק למקרה הצורך, שבעיקר מתבזבזים על כוס תה שאני נכנס לקופישופ בשביל לעשן בלי לקנות גראס.
    אם ישנים עם מישהו בחדר זה עוד גרם - שתיים ביום לעשן :p

T-REX CO אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!