1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה נקודות נוספות בקשר לLSD מודרני

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י doltaraneik, ‏14/4/17.

1. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אז כבר פרסמתי את ההשוואה בין LSD מודרני לLSD אמיתי לפני כמה שבועות בפורום יומן מסע,אבל יש מספר נקודות חשובות מאד שלא ציינתי שם ואני פותח אשכל חדש בנוגע אליהן בשביל שכולם יראו.

אז ככה,אחרי תקופה די "ממושכת" של LSD מודרני (אלפנט),שמתי לב למשהו מאד ברור ועצוב : לLSD המודרני אין אופי.מה הכוונה?הכוונה היא שהטריפים מהר מאד הופכים לממוחזרים.החוויה היא אותה חוויה,והיא לא באמת מעבירה משהו.אין שם קושי,אין שם רגעי שבירה,אין את ההרגשה שאתה באמת נולד מחדש.אתה לא קרוב לזה.אתה לא מרגיש שום דבר שאתה צריך להרגיש.בחלק מהטריפים ,פשוט נתקעתי.הרגשתי שאין פואנטה,אין סנכרון בין הויזואלים למה שקורה לך בראש.מצבים שבהם שאלתי את עצמי "אוקי,מה עכשיו?".
    החומר לא מוביל אותך לשום מקום,הטריפ לא יכל להפוך למשמעותי,לא משנה מה.אין לו יכולת לעשות לך משהו.הדוגמא הקלאסית היא שבטריפ LSD אמיתי,יש רגעים קשים,אחרי אותם רגעים,אתה מרגיש כאילו יצאת משדה קרב.אתה פאקינג פוחד ! אתה מרגיש שמתחולל בך משהו בפנים,ואז אתה פתאום מוצף בשמחה,ואז שוב קשה,ושוב שמח,ועצוב,ומצחיק,ומפחיד וכל מה שאתה מכיר פשוט מורגש.בLSD מודרני אין את זה.זה לא הגיוני שטריפ פשוט יתקע באמצע,ולא כי קשה לך,כי פשוט הכל איבד פואנטה.מוצא את עצמי יושב ולא יודע מה לעשות.

הLSD המודרני מאבד מהערך שלו מהר מאד.זה חומר שאפשר לצרוך אחת לכמה חודשים,וגם אז במינון די גבוהה,בשביל להרגיש אולי סוג של עוצמה בטריפ.תקחו אותו תקופה ממושכת במינונים של טריפים מלאים (לא מיקרודוז),ומהר מאד אתם תרגישו שהוא מטגן לכם את המוח.חומר רובוטי שהופך אנשים לרובוטים,נותן להם כיף לכמה שעות,וזהו.הכל אשליה.ברגע אחד אתה יכל להתעשת על עצמך ולהגיד "טוב,אני בסדר",והופ,אתה בסדר.ורגע אחרי זה אתה יכל שוב להשתולל עם המוזיקה.הכל הצגה עצובה.החומר הזה גורם לך לחשוב שאתה עובר שינוי,וחוסר הנסיון של אנשים עם LSD אמיתי גורם לחומרים האלה לעשות את שלהם.

הפוסט הזה נועד לחדד עוד ועוד את ההבדלים ואת השקר הענק הזה שיש.אני מאחל לכולנו לזכות בLSD אמיתי,אפילו פעם אחת.האמת מכוערת וכואבת,אבל עדיף לחוות LSD אמיתי פעם אחת ולצאת מהבועה של השקרים,גם אם זה יהרוס את הטריפים שיהיו לכם בעתיד.

לילה טוב חברים :)

CostaElMalek ו-שולגין אוהבים את זה.
  2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תן לי לשמח אותך קצת: אתמול קיבלתי הודעה מחבר פורום שגם זכה לנסות את הדבר האמיתי. זה קרה רק השבוע, אבל הוא הבטיח שיפרסם טריפ ריפורט ממש בקרוב.

בכל מקרה, מציע לך לקחת קצת הפסקה מהאסיד המודרני ולהתחיל לשקול חוויות טבעיות יותר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!