1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות אחרונות לפני נסיון הצלה אחרון

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י 14artnowo, ‏5/10/16.

1. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    משתלה הכי קרובה נמצאת רחוק יחסית, הזמנתי עציץ מחנות פרחים לפני כמה ימים והיה צריך להגיע היום, אבל לא רק ביום ראשון שזה מאוחר מדי, מחר בבוקר יקפיצו לי עציץ, אני רק מקווה שלא מאוחר מידי, כל החלק התחתון של הצמח או צהוב ויבש או כמת חסר צבע ואני מקווה שהוא יוכל להיתושש, דרך אגב שאלה: אני מכיר שתי דרכים להעביר את העציץ, אחת זה להרטיב את העציץ שצריך לעבור בהרבה מים, ולהוצי אותו לאט לאט, דרך שנייה זה להפך לתת לאדמה להתייבש מאוד מאוד עד שאפשר להפריד את האדמה מהעציץ בעזרת איזה סרגל מברזל, מה עדיף?
    וגם שתי שיטות לשאים הידרוטון, אחת זה לשאים בתוך העציץ לפני האדמה שכבה של כמה ס'מ של הידרוטון ואז עליהם את האדמה, השנייה זה לפזר את ההידרוטון בין העציץ לתחתית של העציץ, שהעציץ יעמוד על ההידרוטון, מה עדיף?
    1. ובקשר לאדמה אמרו לי בחנות שאין צורך להוסיף לה כלום כי יש בפנים קצת מהכל, אבל אולי בכל זאת להוסיף לו פריליט? ואני יודע עכשיו שאסור לדחוס את האדמה, אבל צריך קצת לדחוס עם היד, טיפה? או שהמשקל של המים יספיק?
    תעזרו לי בבקשה עם השאלות האלה, זה יכול להציל גידול של 4-5 חודשים, תודה מראש.
    עם אתם צריכים תמונות אני יכול לעשות עוד שעה.

דודה אוהב/ת את זה.
  2. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אני ממש צריך לדעת איך עדיף להעביר אותו, רטוב? או יבש?

3. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    תחכה שאדמה תתיבש טוב, תן כמה דפיקות מסביב לפלסטיק של העציץ כדי לשחרר את השורש מהפלסטיק, תחזיק טוב טוב בגזע שלה ביד אחת ותמשוך ועם היד השניה תחלץ את הפלסטיק מהגוש שורשים/אדמה.
    את העציץ החדש תכין עם אדמה חדשה (לא יותר מדי, תחשב שיהיה מקום לכל האדמה והשורשים בתוך האדמה החדשה.
    הידרוטון התחתית לא חובה, אם יש לך אז בכיף אבל לא הייתי הולך לקנות

4. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    העברתי ממרובה לעגול אז יצאה לי שהריבוע שהוצתי יצא גבוה בכמה מילימטרים מהעציץ העגול, אבל אני מקווה שזה מספיק טוב, פשוט עכשיו יש עוד בעיה, הוא מאוד יבש ושברירי אבל עם אני רוצה להדליק את האור אז אני חייב לכופף אותו, רק שאני מקווה שהסטרס מהחשיפת שורשים לאור כבר יעבור עד הערב, שאני יוכל לכופף אותו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!