1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות , אשמח לתשובות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י lloa, ‏7/11/15.

1. lloa

lloa חבר חדש

לייקים:
    1
    אז ככה אני הנבטתי כמה זרעים , הם הונבטו עם שורשים ארוכים מאוד , לקחתי אדנית קטנה , שמתי אדמה , שמתי חצי כוס חד פעמית מים , לקחתי כיסא כאשר את דפנותיו של הכסא ליפפתי בנייר כסף , ומעל הכסא הדבקתי סרט לד כחול , לאחר פחות מ12 שעות התחיל לבצבץ לו הגבעול ,
    עכשיו המטרה שלי זה עציץ אחד , תפרחת לא גדולה במיוחד אבל איכותית , 40 גרם יספקו אותי בהחלט .
    השאלות שלי הן כאלה :
    1.על איזה מנורה הייתם ממליצים לי ?(חלל הגידול יהיה קטן ורק עציץ אחד)
    2.איך אני שם את המנורה ? כי ראיתי מין שקע חשמל עם חיבור מנורה , אבל הבנתי שזה מסוכן לחבר אליו מנורות חזקות , אם למישהו יש פתרון אשמח לשמוע עליו
    3.מתי אצטרך להעביר את העציץ כבר לחלל גידול אחר ולהחליף לו מנורות?
    בינתיים אלו השאלות שדחופות לי
    4.אויר , מה לעשות לגבי האוויר מה לקנות ? האם פשוט להשים מאורר במרחק מסויים מחלל הגידול עם פתח קטן כדי שאוויר יכנס ופתח שאויר יצא ? חשוב לציין שהעציץ הוא בתוך חדר שינה
    האם זאתי מנורה שתתן לי את התוצאות שאני מחפש ?
    http://www.hydrogrow.co.il/products/172423

#1 lloa, ‏7/11/15
    נערך לאחרונה ב: ‏7/11/15
  2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    מנורת HPS (נל"ג) 250 וואט בהחלט תספיק לך עבור חלל הקטן ממטר רבוע.

אין שום בעיה לחבר את המנורה הזו לכל שקע בבית (כמובן שצריך שיהיה לה גם משנק).

אם אתה רוצה 40 גרם אז אין צורך להחליף למנורה חזקה יותר מ-250 וואט, גם זה סביר
    להניח שיניב לך הרבה יותר מ-40 גרם.

בנוגע לאוויר - לא הבנתי בדיוק מה חלל הגידול, אם הוא נניח בתוך ארון שנמצא בחדר השינה, והארון
    יהיה פתוח רוב הזמן אז יתכן ויספיק לו רק מאוורר באמת (ממליץ לפתוח חלון בחדר עד כמה שניתן)

3. lloa

lloa חבר חדש

לייקים:
    1
    האם בשלב הצמיחה מנורת פלורסנט פשוטה היא מספיק טובה ?
    ובשלב הפריחה כבר ארכוש 250V?
    ואם נגיד סתם דוגמא כמה מנורות פלורסנט ביחד יכולות לתת את האפקט של מנורה 250V?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!