1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות בהקשר לפטריות

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Sid, ‏22/8/16.

1. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    מתי אני יכול לקצור אותם?
    ואיך אני מיבש אותם? וכמה זמן לוקח עד שהם מתרקבות ללא יבוש?
    ומה המנה המומלצת לפעם הראשונה?

2. Sergeant Whiskers

Sergeant Whiskers קנאביסט

לייקים:
    11
    אתה קוצר ברגע שהVEIL (הרקמה בצורת חרוט שמחברת את הרגל לראש) נקרעת יש אנשים שמעדיפים לקצור טיפה לפני, אם תקצור אחרי הפטריות יתחילו לפזר נבגים והם מאוד לא טעימים, אם אתה רוצה להכין הדפס נבגים בשביל להמשיך להכין כוסות אחרי זה אתה צריך לחכות עד שהראש של הפטרייה שטוח

לייבוש אתה משאיר את הפטריות במשך 12 שעות מול מאוורר חזק, מוודא שהן מרגישות יבשות ושהן ממש הצטמקו ואז מכניס אותן לחלל סגור יחד עם סופח לחות כלשהו, הן יבשות לחלוטין כשהן נשברות כמו קרקר אם מנסים לכופף אותן, הן בדרך כלל נרקבות תוך שלושה ארבעה ימים אם לא מייבשים אותן

לפעם ראשונה אני ממליץ או 15 גרם טרי או 1.5 גרם יבש (בייבוש פטריות מאבדות כמעט בדיוק 90% מהמשקל שלהן)

3. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    [​IMG] חלק מהפתריות המוכנות אגב זה נראה כמות מפגרת וזה בקושי 5 גרם

4. Sergeant Whiskers

לייקים:
    11
    אתה יכול לצלם תמונה של הפטריות מפוקסת ועם פלאש? הן נראות מוזר, כמות באמת די קטנה בטוח שעקבת כמו שצריך אחרי ההוראות שלי? תצלם את העוגה עצמה בחלל גידול

5. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    https://i.imgur.com/ODvtY22.jpg אגב מה שקטפתי זה הפטריות שנפרד להם הכיפה מהגזע (כמות קטנה יחסית) אבל עדין צומח כפי שאתה רואה זה בלי פרליט הייתי עצלן בשביל לקנות אבל אני משתמש לפחות בספרי מים פעם פעמים ביום אגב יש טיפה כזה ירוק על הגזע של חלק מהפטיות שקטפתי זה בסדר נכון?

6. Sergeant Whiskers

לייקים:
    11
    הפטריות שלך רוצות יותר אוויר תנפנף יותר או תעשה חורים או תעביר לחלל גדול יותר (אמרתי לך לגדל בדלי לפי התמונה זה נראה יותר כמו קופסה)
    ועדיף לקטוף את כל הפטריות יחד
    ירוק על הרגל זה רע מאוד, כחול זה בסדר תשלח לי תמונה של מה שקטפת
    ואני רואה שלפחות אחרי צעד אחד במה שאמרתי לא עקבת כי העוגה לא מכוסה בורמיקולייט

7. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    http://i.imgur.com/tbiIa7v.jpg הקציר הסופי של הנגלה הראשונה נראה לי?
    כתוב במשקל שזה 15 גרם לפי העין זה נראה מנה יחסית עוצמתית אבל נצפה לטוב!
    אגב ראיתי סרטון שהוא לא שם ורמירוליט ואני עצלן ולא היא לי כח לקנות אז התבססתי עליו...

8. Sergeant Whiskers

לייקים:
    11
    הפטריות בסדר, הכחול ברגליים זה סילוסין מחומצן, איפה ראית ירוק?
    רוב הסיכויים שהסרטון ההוא לא עדכני אם הוא לא שם ורמ', לא נשאר לך כלום בשקית של הורמיקולייט?, כמה קנית שהיה לך מספיק רק לכוס
    וזה נראה הרבה כי זה טרי, זה יראה הרבה פחות כשזה יבש, בהצלחה

9. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    http://www.up2me.co.il/v.php?file=81951040.jpg (תמונה של הפטריות) כרגע לפי דעתך מומלץ לאכול מהם הם היו מחוץ למקרר כמעט שלוש ימים בתוך שקית (מדי פעם אווררת) היום בלילה אני רוצה לאכול מה אומר זה בסדר?

10. Sergeant Whiskers

לייקים:
    11
    הן נראות בסדר, איך הן מריחות? אם הן עדיין מריחות טוב אז זה בסדר

11. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    תודה רבה על כל העזרה והיעוץ היא קטלני ביותר! זה היא בהחלט מוזר כי ערבבתי את זה גם עם עישון גראס שזה שילוב מטורף אגב אני רוצה פעם הבאה לעשות 2 גרם יבש אתה יודע אם זה אפשרי כבר להזמין מוכן למה נראה לי שהכוס לא תוציא עוד נגלות

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!