1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות של מתחיל לפני גידול

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Mr.Weed, ‏23/4/14.

1. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אז ככה, חבר שלי רוצה להתחיל לגדל, השיג זרע וזה...עכשיו הוא לא יודע כלום, אז ביקש ממני עזרה...יש לי כמה שאלות: 1, מה זאת אומרת להחליף דישון? יעני להחליף את האדמה? איך עושים את זה? הרי השורשים תפוסים בה, לי יש אדמה רגילה וטובה מחנות. זה בסדר? 2, אני משתמש במידע שהמדריכים במגזין נתנו לי, זה מספיק? שאלה אחרונה...אפשר לשמר ייחור לזמן מסוים? אם כן איך? תודה לעונים וסליחה על החפירה....

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    1. מה זאת אומרת להחליף דישון? איפה קראת את זה?
    אני מצטער, אבל אין לי מושג מה הכוונה.

2. לפי דעתי כן. אבל אתה תמיד יכול לחזור לפורום ולשאול אם יש דברים לא ברורים.

3. לשמור יחור באיזה תנאים? אם מדובר על צמח אם, כעיקרון אפשר לשמור אותו לנצח בתנאי תאורה של 18 שעות אור ו 6 שעות חושך.

בהצלחה לחבר שלך!

3. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    לפי דעתי הוא התכוון לזה שיש דשן לצמיחה ודשן לפריחה
    אני לא מגדל אז אני לא ממש מבין בגידול, אבל עד כמה שאני יודע אתה לא אמור להחליף אדמה (אלא אם כן העציץ קטן ואתה מעביר מקום או משהו כזה) פשוט כשהצמח עובר לתקופת הפריחה אתה מפסיק לדשן עם הדשן של הצמיחה ומדשן עם ה-bio bloom הזה

4. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    מה זה אומר..?

5. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
  6. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    שמים את הדשן באדמה אחי, לפי הכמויות שצריך( לא יודע מה הן) אבל אם תשים את הצמח בדשן הוא פשוט ימות כי אתה כאילו מביא לו רק את היסודות או רק יסוד אחד overdose או משו יקרה לו חחחחח והוא צריך מצע כלשהו(כמו אדמה) אחי הדשן הוא לא מצע מוסיפים אותו בשביל להביא לצמח תזונה נכונה יותר.

7. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    אני די בטוח שכתוב על הקופסא של הדשן כמה מי מה מו ואם לא אני גם די בטוח שתמצא את זה בפורמים של הגידול ובמדריכים פה

8. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מערבבים את הדשן במינון המתאים עם עם מים ומשקים.

wtf???

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!