1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות !!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י asil, ‏18/10/14.

1. asil

asil חבר חדש

לייקים:
    0
    עשיתי בעבר כמה דברים חוקיים ממש פעמיים בודדות... בהתחלה הכול הייה בסדר עדדד שעישנתי משהו שגמר אותי וקבלתי אתקף חרדה דפיקות לב מהירות בלאגן שלםם!!בקיצור חשבתי אני מת.
    שוב עישנתי משהו אחר ואז שוב זה חזר!! ואז הבנתי שברגע שקורה כזה מצב אז כול סוג של סם ממריץ יוכל לגרום לזה לחזור בקלות !

1) עכשיו העניין ששמעתי שזה יוכל לקראות גם בקנאביס!
    ופה הבפחד שלי הענק...
    השאלה שלי ממה זה נגרם ? ולמה בקנאביס זה גם יוכל להיגרם ?
    בואו נגיד שמאז לא נגעתי בכלום ועבר כמה שנים ... תקופה ארוכה שהייתה לי גם דפיקות לב מהירות .
    פשוט אני מעדיף לקחת משהו טבעי כי אני מאוד מאמין בטבעי מאשר
    דברים אחרים ! איך אפשר להימנע מזה בפעם הבאה?
    2) מה לגביי מיץ קנאביס ? האם גם הוא יוכל לגרום לכול הבלאגן הזה?
    או שרק עישון יוכל לגרום לזה? כי אני מאמין שהמיץ הוא הפעולה הטבעית .

3)למשל באמסטרדם מוכרים שם גם מיצים מוכנים ? או שרק בעישון ?

4)מה אתם אומרים על גאת ? לאומת קנאביס ? אין לי מושג מה זה גאת אבל סתם שואל ... ?

2. Sensimilla

Sensimilla קנאביסט

לייקים:
    43
    שלום חבר, עישנת ספייס, נייס.. התגובה שקרתה לך ככל הנראה תוצאה ישירה של רשלנות בערבוב האבקה.. המוכרת.. jwh018 צריך לערבב במינון נכון.. אנשים חסרי יידע ישימו כמות לא נכונה שלתמצית החומר לעומת כמות ה"עשב" והתוצאה היא חומר ממש חזק שגורם לתופעות האלה.. הערבוב מתבצע עם אציטון וגם איתו צריך לדעת לעבוד. הרבה אנשים גם הגיעו לפסיכיאטרי כתוצאה ישירה מהרשלנות הזאת. החומר עצמו כאשר נצרך באופן מבוקר הוא לא מזיק בעליל.

4 - גת זה ממריץ שגם מחזק תשפיץ. לא מעשנים אלא לועסים דבר שונה לגמרה.. חוויה אחרת ולא בידיוק "סטלה" רוב הסיכויים שתחווה את דפיקות הלב המהירות שאתה מדבר עליהם מגת.

#2 Sensimilla, ‏18/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏18/10/14
  3. asil

asil חבר חדש

לייקים:
    0
    הבנתי..
    שמע לגביי מה שעישנתי אני לא היגע בזה יותר בחיים בגלל שזה לא טבעי .
    לא מאמין במשהו שהוא לא טבעי לא משנה מה יגידו .

בגלל זה אני מתעניין בעניין של הקנאביס .
    הבעיה ששמעתי שזה קרה לאנשים שהשתמשו גם בקנאביס .. בגלל זה אני לא מבין!!

4. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    בהמשך למה שסנסימיליה אמר, יש תופעה שנקראת Hot spots: כשמישהו מערבב קנבינואידים סינתטיים עם אתנול ומרסס אותם על עלים (AKA נייס גאי) אבל הוא לא מרסס בצורה סימטרית, יוצא שחלק מהחומר יהיה מאוד מאוד חזק בהשוואה לשאר השקית, לזה קוראים Hot spots.

עכשיו לעיקר - התקפי חרדה הם תופעת הלוואי האקוטית הכי נפוצה של מנת יתר של קנבינואידים. הם יכולים לקרות גם עם קנאביס, אבל בתדירות ועוצמה הרבה יותר נמוכות. יש כמה סיבות לכך:
    1. ל-THC יש השפעה חרדתית חזקה, אך בקנאביס היא מאוזנת על ידי ההשפעה האנטי חרדתית החזקה של CBD. בנייס גאי אין CBD, רק קנבינואידים סינתטיים שנועדו לחקות את ההשפעה של THC, והם חזקים פי כמה וכמה.

2. THC הוא אגוניסט חלקי, רוב הקנבינואידים הסינתטיים הם אגוניסטים מלאים. זה אומר ש-THC נקשר רק לחלק מהרצפטורים הקנבינואידיים, ונייס גאי נקשר לרצפטורים במלואם. אם לפשט את זה, השורה התחתונה היא שנייס גאי עובד בין היתר על איזורים במוח שקשורים לחרדה שקנאביס בכלל לא נוגע בהם.

לי הייתה הפרעת חרדה קשה שפיתחתי בעקבות נייס גאי, אבל זה לא קורה לי עם קנאביס. אני ממליץ לך לנסות בהתחלה לעשן כמות קטנה, ולעלות לאט לאט את המינון תוך כדי מתן תשומת לב לרמת החרדה שלך. אני מבטיח לך שהתקפי החרדה הזוועתיים שעברת עם נייס גאי זה משהו שקשה להגיע אליו עם קנאביס.

5. asil

asil חבר חדש

לייקים:
    0
    הבנתיי תודה רבה אחיי
    ....
    סתם שאלה אם אני מצליח למשל להשיג קנאביס רפואי לאמא שלי ...
    בקופת חולים נותנים עלים רק לעישון או שגם יש אפשרות להכין מיץ או לעיסה ?
    מה אם אומרים ?

מה הסכוי שהצמח הזה יהיה חוקי מתיי שהוא בישראל ?

6. asil

asil חבר חדש

לייקים:
    0
    פשוט הבנתי וגם יותר הגיוני שבמיץ או לעיסה הוא משפיע מבחינה רפואית בצורה הרבה יותר טובה! וכמובן להיות בראש טוב ;)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!