1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות (:

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י hBar, ‏13/11/13.

1. hBar

hBar חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברה :)
    כמו רבים בחלק הזה של הפורום גם אני נמצא בשלבים מוקדמים של הגידול הראשון, ויש לי כמה שאלות והבהרות די פשוטות שאני מאוד אשמח אם תוכלו לעזור לי בהן.
    1) אני נמצא כרגע בשלב ההנבטה. אני עובד לפי המדריכים המופיעים פה באתר ובעיקר על פי המדריך לגידול בבית. לא ראיתי שמופיעה הערכת זמן לשלב ההנבטה (עד שיוצא שורש)...
    כמה זמן בערך לוקח לזרע לנבוט?
    2) את המשך הגידול אני מתכנן להעביר בגידול אדמה, בצורה פחות או יותר הכי הום-מייד שאפשר. הכוונה היא שהעציץ כנראה יהיה בארון בחדר שלי וללא מערכת השקייה.
    מה שכן, בתאורה טובה השקעתי וקניתי נורת MH לצמיחה ונורת HPS לפריחה- שתיהן 150W (אני מגדל רק עציץ אחד ככה שזה נראה לי סביר ובמידה שזה לא, אשמח אם תגידו לי)
    בכל מקרה יצא לי לקרוא כמה אשכולות בפורום וראיתי שיש דיבור מאוד חזק על וונטות. השאלה שלי האם וונטה הוא דבר שחובה להשתמש בו או שמאוורר בתוך הארון יספיק?
    (כמובן שיחד עם לפתוח את הארון לסביבה חשוכה ולדאוג לתחלופת אוויר פעם- פעמיים ביום)
    הנה המאוורר שחשבתי עליו
    http://www.hydroshop.co.il/rec/1274-מאוורר-קליפס-6

אני מאוד חדש בפורום ואני רואה שאתם ממש אחלה חבר'ה ושיש לכם אחלה סבלנות למגדלים טירונים כמוני, אשמח אם תוכלו לעזור לי :)

2. hBar

hBar חבר חדש

לייקים:
    0
    אה, עוד שאלה קטנה
    מה עדיף בשלב הצמיחה- אור קבוע או 18\6?

3. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    אז קודם כל בהצלחה :)

נביטה זה שבועיים בערך עד שיוצאים שורשים,לפעמים גם יותר לא לדאוג תסתכל על העלים כל עוד הם נראים יפים ובריאים הכל טוב :)\
    מנורות אחלה לעציץ אחד, מה גודל הארון?
    וונטות גם כן תלויות בגודל הארון

4. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    האמת היא שאני מתמרן עם התאורה לפי מה שבא לי שתי האופציות טובות.

אם למשל החדר מתחמם לך אז עדיף לכבות 6 שעות ולדאוג שהן יהיו בשעות החמות של היום

5. hBar

hBar חבר חדש

לייקים:
    0
    אחלה טיפ על התאורה תודה רבה :)
    הארון הוא ארון קיר מחולק ל4. החלק שבו אני מגדל הוא בגודל של מטר רוחב, חצי מטר עומק, 160 ס"מ לגובה.

6. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    מבחינת הגודל אתה גבולי, בקיר תצטרך מפוח אין שאלה בכלל אבל עכשיו בחורף זה יכול לעבוד בלי.

כמובן שכדאי לך לקנות מד טמפרטורה לחות עם זיכרון של מינימום ומקסימום כדי שתוכל לאתר בעיות חום שהפתרון שלהם הוא מפוח, אגב גם ונטה יכולה להתאים.

אפשר להשאיר את הארון פתוח בשלב הצמיחה זה נותן פיתרון לחום

7. פילוני

פילוני חבר חדש

לייקים:
    0
    הנבטה יכולה לקחת בין יומיים לשבועיים (יכולה גם לקחת יותר, לרוב הזרע ינביט עד אז במידה והוא בריא).

אני ממליץ בשלב הצמיחה להשקיע ולקנות שעון בארבעים שקל כדי לתת לצמח 18/6.

בנוגע לאוורור כמובן שעדיף מפוח אבל בגדול אם רוב הזמן הארון שלך יהיה פתוח במהלך הגידול
    ואתה מגדל עכשיו בחורף לא צריכה להיות בעייה גדולה מידי של אוורור ושל טמפרטורה-מה שכן כדאי
    מאוד להשקיע (עוד) ארבעים שקל ולקנות מד לחות וטמפרטורה שיעזרו לך לדעת מה קורה בחדר הגידול שלך...

8. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    אם אתה קונה שעון שבת יש אותם0 ב15 שקלים ברשתות אושר עד ורמי לוי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!