1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Shanks, ‏1/12/13.

1. Shanks

Shanks חבר חדש

לייקים:
    0
    1. אם אני מטייל עם חברים בשכונה מסטול (מעישונים כמובן) ושוטר רואה אותנו וחושד, האם יש לו זכות לעצור אותנו או לדרוש מאיתנו בדיקות שתן ? ( כמובן שאם הוא עורך חיפוש אין עלינו כלום.)

2. אם עכשיו נהגתי בהשפעת קנאביס ושוטר עצר אותי לבדיקה שגרתית (רישיון, ביטוח וכו') והוא מזהה\חושד שאני בהפשעה של קנאביס. האם יש ל וזכות לעקב אותי לתחנה לבדיקות שתן\דם ?

תודה :p

2. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    הם לא יטרחו על בדיקות שתן ,אפילו לא לנרקומנים שמזרקים. (כל עד לא צרכים לבדוק דברים אחרים , כמו שימוש בסמים בנהיגה ודברים כאלה)

הם לא יכולים לעקב אותך או לעצור אותך על שתן מלוכלך ,בגלל שזה המון זמן שיטור שילך לפח ,מלא הוצאות על המכשיר של הבדיקות שתן (זה רב השיכול תאמת)

נהגת חצי זה שנה שלילה, נדיר שעושים בדיקת סמים בדם (כדי לבדוק איזה עבריין או סוחר אם עשה את זה בהשפעת סמים,חייב לציין את זה) ורק אם הוא פצוע ולא יכול לקום מהמיטה
    הרב רק בשתן, אצל רופאים זה הרבה זמן עבודה של המעבדה אז הם לא כאלה חמים על זה, למרות שאם תראה מסטול בדוק יעשו לך.

תנסה שאתה מסטול לשבת ולא להסתובב.

3. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    שים סטילה ושתה איזה בירה שיהיה לך ריח של אלכוהול מהפה וככה לא יגידו לך כלום

4. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    הסיכויים שואפים לאפס
    כבר כמה פעמים שנתפסתי שופך קססות מול שוטרים בחיים לא עיקבו אותי לבדיקת שתן
    בכלל הם כבר פחות מתעסקים אם משתמשים

5. Shanks

Shanks חבר חדש

לייקים:
    0

סבבה תודה לכולם על התגובות.

ולמה אתה מתכוון שופך קססות מול שוטרים ? .

כאילו שוטר עוצר אותך , אתה מוציא את הדף עם הקססה ומול הפרצוף מרוקן לו אותו ? יעני כדי שלא יהיה עלייך כלום ולא יהיה לו על מה לעצור אותך ?

אם זו הכוונה שלך, הוא לא יכול לעצור אותך אם הוא ראה אותך השניה שופך תקססה?

6. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    לא התכוונתי ששוטרים כמה מטרים מולי ידעו שאני מעשן רצו לתפוס ושפכתי להם את הקססה בפנים
    וחוץ מזיוני שכל וחיפושיםלא עיקבו אותי אפילו כי לא היה להם ראיות
    קיצור תיהיה בטוח שאין סיכוי שבעולם שייעקבו אותך לבדיקה כי זה סתם ביזבוז זמן לשוטרים וכסף לבדיקה

יש מקרים שהם כן יעשו אם נגיד תקפת מישהו והם יחשבו שהית תחת בשפעת סם אבל ברגיל בחיים לא

7. קליט

קליט חבר חדש

לייקים:
    0
    בוא אני יסביר לך משהו שאני הבנתי קצת הכול תלוי בעיר שלך ומצב הפשיעה באזור אצלי בעיר גם ילדים בני 13 נמצאים בתחנה על נייס גאי שבעצם הבילוש עושה עליהם קפיצות בלי הפסקה
    בגלל התסכול שהם לא מצליחים להגיע לאנשים שמתפקדים פה בעצם אבל בערים כמו תל אביב יש פחות עניין על שימוש אצלי בעיר שלי זה רוב העבודה שלהם

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!