1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמות לפעם ראשונה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י MazxoR, ‏23/3/16.

1. satlaniko

satlaniko קנאביסט

לייקים:
    48
    פעם ראשונה הוא בקושי ירגיש ,הגוף לא מכיר את זה ,ספק אם הוא יקבל את זה,הוא רוצה הזיות וצבעים,ולא עירנות יתר וחדות.

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אין דרך לדעת איך הוא כאדם אינדיבידואלי יגיב לזה בפעם הראשונה. הזיות הוא לא יחווה בשום מקרה - אין LSD בימינו שמגיע לקולטנים האלה במוח. הכי רחוק שהוא יכול לחוות זה עיוות של המציאות, צבעים מודגשים וכו', בהנחה שהוא נפל על מוצר טוב. LSD שגורם להזיות לא קיים כבר למעלה מ-15 שנה. אל תבלבל בין חוויה ויזואלית לבין הזיות.

לפעם הראשונה 125-150ug זה מעל ומעבר. אם לא נהנית מהמינון הזה ואתה רוצה לגלות מהם הגבולות שלך, בפעם הבאה קח מנה וחצי. אבל בשביל הפעם הראשונה אין סיבה לאכול יותר מזה.

3. satlaniko

satlaniko קנאביסט

לייקים:
    48
    lsd שגורם להזיות נפלתי לפני 4 שנים,איך אתה יכל לקבוע שאין כבר למעלה מ15 שנה מה אתה מכיר את כל הסוחרים וניסיתה את הכל?, משהו שאני מסכים איתך שזה משתנה מבן אדם לבנאדם ובמצב הנפשי והרוחני שהוא עומד .

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    ניסיתי וחקרתי מספיק בשביל לדעת שכל עוד מסתובבים בשוק חומרים זולים ואנשים צורכים אותם לפי משקל, לא משתלם כלכלית לייצר LSD-25 אמיתי. החומר שניסית היה קרוב לוודאי מוצר טוב שמאוד קרוב לדבר האמיתי בצורה כזו או אחרת ואולי אפילו במזל נפלת על באץ' שהגיע דרך אחד מהכימאים הבודדים שנותרו בעולם שעדיין מבשלים LSD לפי הספר. נדיר שדבר כזה מגיע לצרכן הרגיל, ועוד יותר נדיר אם לא בלתי אפשרי למצוא קריסטל כזה היום.

במקום לגרום לאנשים לפתח ציפיות ולהתאכזב, עדיף לחשוף בפניהם את המציאות ולנסות לכוון אותם לדרך הנכונה.

#24 שולגין, ‏24/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏24/3/16
  5. MazxoR

MazxoR חבר חדש

לייקים:
    23
    אהלן שולגין, כיף לראות שיש פה מישהו עם ניסיון רב שיכול לעזור יש לי שתי שאלות בקשר לדארקנאט אם אסיד זה בעייתי להביא ואם אתה יכול לכוון אותי לוינדורים טובים

שולגין אוהב/ת את זה.
  6. satlaniko

satlaniko קנאביסט

לייקים:
    48
    אז לפי טענתך מה שהוא מזמין זה לא lsd,חומר פחות טוב ,שלא נותן תוצר כמו lsd ולכן אם כבר אז 100ug של היום זה מאוד מאוד חלש כי זה לא lsd

7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן Maz, ותודה :)

כל דבר מסוכן להזמין דרך הדואר, אבל ב-LSD הסיכון קטן באופן משמעותי מכיוון שאינו מדיף ריח והזמנות קטנות קל להסתיר במעטפה.

אין לי אפשרות לכוון אותך לונדורים, זה נוגד את חוקי הפורום. מה שאני כן יכול לעשות זה לעזור לך להימנע מטעויות. למשל:

1. אל תתפתה להזמין מונדורים גדולים במרקטים גדולים.
    2. למותגים אין שום משמעות. השמות שמלווים את המוצרים עוזרים למכירה ותו לא.
    3. השתדל להתרחק מונדורים שמוכרים הכל. נסה למצוא כאלה שמוכרים רק LSD.

אני באופן אישי ניסיתי ובדקתי כמעט את כל מה שמסתובב שם. הרוב ברמה נמוכה עד בינונית. הבעיה היא שרוב הצרכנים שמזמינים דרך דארקנט לא מודעים להבדלים בין הסוגים השונים ולא ניסו מעולם LSD-25, מה שגורם להם לחשוב שהם גילו את אמריקה כשבעצם הם גילו מוצר באיכות קצת יותר טובה ממה שהם רגילים לקנות במסיבות.

אתה הולך להיתקל בשמות כמו Gamma Goblin, Blue Viking שנחשבים למותגים, אבל מוכרים מוצרים זולים, באיכות ובמחיר. תתרחק מהם. המון ונדורים קונים קריסטלים מהשמות שהזכרתי ומפיצים אותם באמצעות קרטונים. אחוז מאוד גדול מה-LSD שמסתובב בדארקנט מגיע מהונדורים הגדולים, רק תחת שמות שונים. כל ונדור ממציא להם שם אחר. תקפיד לקרוא את האותיות הקטנות בעמודי המוצרים של הונדורים.

נסה להיצמד למה שרשמתי בפוסט בלינק שצרפתי מוקדם יותר ואני מאמין שיהיה בסדר.

#27 שולגין, ‏24/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏1/4/16
  8. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    זה לא מה שאמרתי. יש חומרים שהם לא LSD שעשויים להיות מאוד פוטנטיים ב-100ug. אני אומר שהסיכוי שלו ושל כל צרכן אחר להיתקל ב-LSD אמיתי קלוש אם לא בלתי אפשרי.

9. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    תתחיל מ100 מיקרו(גרם). אני התחלתי מ30(רבע קרטון) סתם כי אני אולטרה רגישה עם הבטן, וכי אני אוהבת להתחיל בקטן מכל דבר..

10. MazxoR

MazxoR חבר חדש

לייקים:
    23
    אוקיי, לפי פיידבקים אתה מאמין שאני יכול ליפול על משהו איכותי?

11. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תלוי בונדור ובמרקט. ברוב המקרים לא.

12. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    שולגין אתה סתם מגזים.
    זה שאתה מכיר טוב את עולם הLSD 25 לא אומר שמי שלא מכיר אותו לא יחווה חומרים באיכות סבירה בצורה חיובית.
    כשחוויתי את הLSD הזה היה רק אחרי זמן לא קצר של התנסות במגוון חומרים פסיכדלים, ועד אותה נקודה לא הרגשתי שאני מפספס משהו. אז אתה יכול להבין למה אני מתכוון.. שבאיזשהו מקום חוסר הידיעה כאן עדיף.
    אפשר להנות גם מלעשות שמאסיד ( השם שנתתי לכל חומר תחת השם "אסיד" שלא לא בדיוק LSD25 ) וגם הסיכוי שלך להתפלפ למוות הרבה יותר נמוך כי LSD25 גורם לך לערער בכל מה שהכרת בתור מציאות עד היום, וזה יכול לבעוט לך בקופסא קצת.
    בכל מקרה, למי שלא מכיר את הדבר האמיתי הייתי ממליץ להמשיך להנות ממה שיש.
    ומי שמכיר שילך להפוך את כדור הארץ בשביל למצוא את זה.

13. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מה שאתה בעצם אומר זה לתת לאנשים לחיות בשקר כל עוד הם נהנים מזה. מצטער, אבל קשה לי לקבל את הגישה הזאת, ואני די משוכנע שגם הצרכנים ישמחו לדעת את האמת.

לא הגזמתי בשום דבר ממה שכתבתי, אני רק מציין עובדות. אם קיימת אפשרות לחסוך מאנשים את התלאות שעברתי בשביל למצוא LSD למה לא לתת להם אותה? 90 אחוז ממה שמסתובב בדארקנט לא שונה ממה שאנשים רגילים למצוא במסיבות. אפשר לספור על יד אחת את הונדורים שמחזיקים מוצר טוב שקרוב לדבר האמיתי. מגיע לצרכנים להכיר אותם.

14. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני והדארקנט לא מכירים מי יודע מה..
    שמע נכון להיום הדרך היחידה שאני מכיר שאפשר להשיג LSD25 דרכה כוללת מטוס והרבה נסיעות.
    לפחות עד שהבחור יסכים לשלוח לי בדואר.
    לא האמנתי בדארקנט אף פעם, אבל אם אתה אומר שיש שם 25, זה יכול להשתנות.
    השאלה אם יש שם באמת 25 או רק דברים שקרובים לזה.

15. MazxoR

MazxoR חבר חדש

לייקים:
    23
    ganjaboll
    אני די חדש באסיד אבל מה שכן בדארקנט ניתן למצוא דברים טובים אם אתה יודע איפה לחפור.
    אני חושב שלאנשים מגיע לחוות את האמת השאלה היא אם הם מוכנים להסתכן בזה

16. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    זכית, אבל לרוב האנשים שצורכים פסיכדליים אין את הפריבילגיה הזאת והם נאלצים לסמוך על מה שמוכרים להם במסיבות. ואגב, זה רק הולך ומתדרדר. אין מי שיכוון אותם למוצרים איכותיים ואין מי שילמד אותם לזהות את ההבדל בין מוצר ברמה נמוכה לבין מוצר ברמה טובה.

כמו שאמרתי, אם מחפשים בדארקנט מספיק טוב אפשר למצוא דברים שקרובים לדבר האמיתי. LSD-25 אמיתי, אותו חומר שהסתובב בסיקסטיז ובניינטיז בלתי אפשרי להשיג בדארקנט, בטח לא במסיבות. אבל אפשר להגיע לדברים מספיק טובים עם ההכוונה הנכונה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!