1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כרטיס ויה נטען דולרי/שקלי

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י Anna, ‏17/11/14.

1. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    שלום חברים!

תמיד הייתי מזמינה דרך כרטיס ויזה נטען שקלי. הקטע שהוא לא ממש שוווה כי הוא סוג של חד פעמי

חשבתי להזמין כרטיס ויזה נטען דולרי - שיותר משתלם- הבעיה היא שצריך למלא פרטים בדואר כשרוכשים את הכרטיס.

מישהו התנסה בעבר עם כרטיס כזה? יש בעיה להזמין איתו ???? אני בכל מקרה שולחת את הזזמנה לכתובת אחרת- אבל

הם יכולים להגיע אלי דרך הפרטים של הכרטיס ויזה???

תודה לעונים- מחכה כבר להזמין!!

2. Mr.Tight

Mr.Tight קנאביסט

לייקים:
    74
    אין לי מושג מה זה ויזה נטען שקלי/דולרי - את יכולה להטעין באיזה מטבע שבא לך. יש ויזה של us ו-eu.
    כשאני מזמין אני משתמש בויזה נטענת של בנק הדואר.
    איך הם יגיעו אליך דרך הויזה? הם לא יודעים באיזה אמצעי תשלום קנית. אל תדאגי.

3. Anandamide

Anandamide חבר חדש

לייקים:
    1
    אין שום דרך לאף אחד לדעת של מי הכרטיס חוץ מלבנק שמספק את שירותי הסליקה, שגם שם המידע מוצפן. כל עוד הקניה מאובטחת בssl אין סיבה לדאגה בכלל, גם אם תשימי את הכתובת שלך, אף אחד לא יכול לדעת על מה שילמת, זה עניין פנימי של הבנק שגם לעובדי הבנק עצמם אין גישה אליו.
    נקודה נוספת היא שאם נעשית איזו שהיא חדירה לפרטיות על ידי גורם רשות מסויימת ללא צו מתאים בכל מקרה הראיה פסולה ולא תהא קבילה בבית משפט.

4. סמיילי

סמיילי חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חברים.לפני חודשיים הזמנתי מנירוונה שלחתי כסף במזומן ולא קיבלתי דבר.גם שפניתי אלהם אמרו לי שהתשלום לא הגיע הגיוני? עכשיו לשאלה אחרת עשיתי ויזה שקלית ושוב עשיתי הזמנה אבל בדרישה שלהם לדעת את שם בעל הכרטיס ואין דבר כזה בויזה השקלית איך אוכל להזמין בלי השם של בעל הכרטיס (כי גם ככה אין לו שם על גב הכרטיס זו המטרה)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!