1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כתב אישום ? כלא ? אישום בכללי ? שתילים ועוד.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י יחזקאל, ‏23/9/16.

1. יחזקאל

יחזקאל קנאביסט

לייקים:
    20
    שלום לכולם.
    לפני הכל, מה שלומכם היום ?

יש לי כמה שאלות שאין לי עליהם תשובה ואיני יודע איפה ניתן לשאול את השאלות האלו. ואשמח אם תוכלו לעזור לי בזה.

1) ע"פ החוק היבש, "אסור לגדל, לייצר, למכור ולסחור בקנאביס" האם ע"פ חוק זה, שופט / שוטר יכול לעשות לי משהו אם אני מגדל "רק 2 שתילים בלבד" ?!
    2) למרות החוק הנ"ל, ידוע לי ושמעתי מכמה מקורות, ששופטים לא נוטים להרוס לאנשים את החיים שלהם, בגלל שהם שתלו 2 שתילים בביתם. האם זה נכון ?
    3) מאיזו כמות של שתילים, שוטרים מגיעים אליך לבית, ועוצרים אותך ?
    4) אני גר עם אבא. אבא שלי הוא אדם נכה על כיסא גלגלים ומטופל בתרופות כרוניות, אם (חס ושלום. לא עלינו ולא על אפחד אחר) יבואו שוטרים לבית, האם הם יכולים לחקור/לעצור את אבא שלי ? רק בגלל שהוא ואני גרים באותו בית ?

5) מה המינימום שנותנים כתב אישום על גידול ?
    5א) המינימום זה על הגידול עצמו או צפצוף על החוק ?
    6) חיפשתי בכמה אתרים מחקרים על קנאביס (לא הרפואי), כמו מה זה עושה לבן אדם. כמובן חוץ מהסטלה. ולא מצאתי שום אתר בעברית שמדבר על זה. תוכלו לקשר אותי לכמה אתרים בנושא זה ?

אשמח אם מישהו כאן יוכל לתת לי תשובות מפורטות בעניינים אלו.

תודה, יחזקאל

2. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    1. זה תלוי בשופט, אי אפשר לדעת.
    2. כמו סעיף 1
    3. כל כמות של שתילים וכל כמות של סם
    4. יש מצב שיחקרו אותו גם

3. יחזקאל

יחזקאל קנאביסט

לייקים:
    20
    מ1 עד 4 ענית.
    מה עם 5, 5א ו6 ?
    אם לא יודע, לא נורא.
    אם כן יודע ולא רוצה לדבר, חבל נורא !

4. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    ואני בכלל חשבתי שזה חוקי! :) ממש לא ידעתי שמותר לגדל...
    גידלתי בעבר עכשיו אני בפגרה. בעתיד אני אגדל אבל רק לצורכי מחקר. אני צריך לחקור איזה זן הכי טוב.
    ככה שאין לי בעיה. זה גם רפואי
    וגם לצרכי מחקר ולתועלת הציבור..:confused:

יחזקאל אוהב/ת את זה.
  5. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אתה מסתכן בעונש הקבוע בחוק, אין שום התייחסות לכמויות כל עוד לא השתנה החוק. ז"א מקרה X לא ישליך על מקרה Y. ועונש שניתן לפלוני 1 יהיה שונה ממה שפלוני 2 קיבל, גם אם מדובר במקרה דומה של גידול 2 עציצים. קאפיש? אפשר כמובן לשחק על המצב בבית-אבא נכה על כיסא גלגלים, אבל אל תסמוך על המזל ועל זה שהשופט שישפט אותך ירחם עלייך כי גידלת 2 עציצים, בשביל להקל על הכאבים של אביך, כרגע הרוח הנוכחית נושבת למלחמה בעציצים אז יכול להיות מאוד שיקפצו עלייך שוטרים. אם ואתה כן מתכוון לגדל, ממליץ לשמור על זה בסוד. גם מאבא שלך..

יחזקאל אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!