1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כתמים לבנים על הצמח

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י Shraga, ‏26/9/15.

1. Shraga

Shraga חבר חדש

לייקים:
    0
    #האם מדובר בגידול חוץ או פנים? גידול פנים

# באיזה מצע אתם משתמשים ומה גודל העציץ? גודל עציץ 7.5 ליטר אייר פוט, מצע אדמה עם קלקר מהיידרו שופ

# מהי הטמפרטורה בחדר גידול? בין 20 מעלות ל34 מעלות

# מהי כמות ההשקיה, ובאיזה התכיפות? הייתי משקה כל יום יומיים במים מאוזנים חומציות

# מהו מינון הדשנים שבשימוש, ומה הם יחסי ה-npk?אני משתמש בדשנים של ביוביז

# מהי התכיפות שאתם מדשנים?
    כל השקיה

יש לי שתיל מסוג נורתרן לייט אוטמטי בן 35 ימים מאז השתילה , לפני שבוע וחצי הופיעו כתמים לבנים על מספר עלים, ובמספר מקומות העלה התפורר בדפנות כלפי פנים, אני לא רואה כל מזיקים, לפני שבועיים הצמח התחיל לפרוח וזה עוד לפני שהעברתי אותו למשטר פריחה, הוא עדיין ב18 שעות אור, עשיתי שטיפה לאדמה והבעיה לא ניפתרה, יכול להיות שלא שטפתי מספיק....
    מה לעשות בבקשה בקשר לבעיה הבריאותית של הצמח, והאם לעבור למשטר פריחה??

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אפשר תמונה בבקשה?

3. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    לגבי הקטמים הלבנים וההתפוררות רק תמונה תעזור לנו לעזור לך.
    לגבי הפריחה זה מה שאמור להיות, אוטומטי לא פורח לפי משטר אור אלא לפי זמן קבוע מראש, לכן לשעות אור שתכוון לו אין שום השפעה, בדרך כלל אוטו מתחילים לפרוח בשבוע השלישי רביעי מאז הנביטה.
    תשאיר את הטימר על 18/6 או 20/4 כל הדרך
    ותעלה תמונה

4. Shraga

Shraga חבר חדש

לייקים:
    0
  5. Shraga

Shraga חבר חדש

לייקים:
    0
    היום בבוקר התתחילו עלים בתחתית להיות ככה http://www.siz.co.il/my.php?i=eem1jmyo1tqw.jpg
    כאשר אתמול השקיתי ליטר מים בלי דשן בערך כי האדמה כבר הייתה יבשה, שלשום כמעט 2ליטר מים עם דשן להפרחה וגדילה4-3-6/2-7-4/טופ מקס, שמתי בערך 1.5 מ"ל מכל סוג ל2 ליטר, כאשר בשבוע שלפני כן השקיתי רק עם מים, לפני עשרה ימים עשיתי שטיפה. כל הזמן שלפני כן הייתי משקה כל יומיים עם ביוביז 4-3-6

6. Shraga

Shraga חבר חדש

לייקים:
    0
    אני רואה שיש איזה משהו שחור קטן שרץ לי ממש מהר ואני לא מצליח לזהות אותו, אני רואה אותו רק לעיתים, תודה מראש

7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    יש תמונה ברורה של כל הצמח?
    כי סה"כ הוא נראה די סביר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!