1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לגבי אסיד, מחסומים והתפתחות אישית

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י אחלה איש, ‏11/7/18.

?

היית ממליצ/ה לי לנסות אסיד בשביל לפתור את המצב?

1. כן, זה בוודאות יביא אותך לפריצת דרך בנושא

2. כן, אמנם יש סיכון אבל במצבך זה שווה לנסות

3. לא, חרדות מעידות על חוסר יציבות ולכן הסיכון שתשתנה לרעה גדל.

4. אחר

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
  1. אחלה איש

אחלה איש חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן, אני צריך עצה של בעלי ניסיון וידע בנושא, אני מאמין שיש כאלה אז אשמח לשמוע דעה מבוססת בכל כיוון.
    אז אני בן 27 מעשן קנאביס באופן קבוע ועוד לא התנסיתי בשום דבר מעבר. אני מתלבט הרבה לאחרונה, הגעתי לנקודה שאני שוקל לקחת אסיד במטרה לעזור לשינוי שאני מנסה לעשות, אז מיד אשתף אתכם בשיקולים. אני רוצה לציין שלא מעניין אותי לקחת במסיבה או איזהשהי סצינה כזאת..
    מאז שאני ילד סבלתי מחרדות, בעיקר חברתיות, דבר שמשליך משמעותית על ביטחון עצמי ומערכות יחסים. לאורך השנים התפתחתי ומצאתי דרכים להתגבר על הרוב, אני חברתי וכריזמטי, בכושר טוב, ויש לי קריירה מבטיחה. ועדיין יש דברים עמוקים שלא משתנים בקלות, כמו אמונות שורשיות שאני לא מספיק טוב או שלא מגיע לי אהבה. כבר ניסיתי המון דברים כמו מדיטציה ומיינדפולנס, קראתי המון ספרי התפתחות אישית, הייתי בסמינרים וכו.. יש בדברים האלה המון כלים מצויינים לחיים אבל כמו שאמרתי יש דברים שהרבה יותר קשה לשנות, כנראה כי הם נמצאים איפהשהו עמוק יותר בזהות. החרדה ברגעים חשובים היא משהו שאני פשוט לא מצליח להשתלט עליו וזה בעיקרון פשוט מונע ממני ליצור קשרים אינטימיים.
    במקום מסוים אני מרגיש שאני יכול למצוא את הפריצת דרך שלי בנושא דרך שימוש באסיד. ברור שבאופן כללי עדיף להתקדם במדרגות מאשר לעלות מהר למעלה ומהר למטה כמו בסמים, אבל כמו שהסברתי אני במבוי סתום. חוץ מזה שלפי מה שקראתי ומה שאני מבין גם אחרי שההשפעה נעלמת המסקנות שאתה מגיע אליהם בזמן החווייה והחיבור עם התת מודע נשארות איתך ובגלל זה השינוי הוא קבוע. דגש על קבוע. לשם זה התרופה הומצאה מלחתחילה לא?
    מצד שני בנושא האסיד חוזרים ואומרים שההשפעה היא לא צפויה, ושזה הכל "תלוי במיינדסט" כלומר עדיף לבוא בלי פחד וביציבות נפשית.
    אז בתור בן אדם שסובל מחרדות, האם גדל הסיכון לחווייה שלילית?
    האם חווייה שלילית אומרת השפעה שלילית קבועה להמשך החיים? האם אפשר "להתפלפ" ברמה כזו או אחרת מפעם אחת?
    האם אפשר לתלות ציפיות להתגבר על בעיה מסויימת בעזרת lsd? (קראתי על אנשים שחוו "מוות אגו" ופתרו מגוון רחב של בעיות פסיכולוגיות)
    למרות שאומרים שהחווייה מפתיעה ולא צפויה, אשמח לשמוע איך בכל זאת ניתן לכוון את החויה למקום שאתה רוצה.
    ולשאלה העיקרית- בעלי ניסיון והבנה בנושא שלי- האם הייתם ממליצים לי לנסות?
    אם כן אז איך, איפה, באיזה כמות ועם כמה אנשים? (או לבד)

שאלתי הרבה שאלות ואני מקווה שיקראו את זה האנשים הנכונים שידעו לענות,
    תודה וסוף שבוע מוצלח!

2. יואבהכוכבה7272

יואבהכוכבה7272 חבר חדש

לייקים:
    1
    וואלה אתה באמת נשמע אחלה איש. מאוד מתחבר לניסוחים ולשאלות שלך. אני אענה לך במה דעתי על אסיד, במה הוא עשה לי.

אני חושב, שאסיד (וגם פסילוסיבין ועוד חומרים שלא הגעתי אליהם), משנה לחלוטין את דרך החשיבה בכך שהוא נותן לך התבוננות על דפוסי האופי שלך, באופן מאוד ייחודי. דרך הזיות, ושינויי תפיסה במוח ובחושים. מביא אותך לנוכחות מול הדברים שאתה חווה, מול האהבות והפחדים, ובגדול - מול עצמך ביג טיימ.

החוויה עלולה להיות מורכבת מהמון המון דברים. גם טובים וגם רעים. הטריפ הראשון שלי על אסיד היה מפחיד עוצמתי מזעזע וגם נפלא - והוא שינה לי את החיים. אני עשיתי במסיבה, בלי ציפיות ועם חששות - וקיבלתי חוויה מסויימת. עם הזמן הבנתי שגם כל טריפ הוא אחר.

מה שנשאר איתי אחרי, הוא תחושת האחדות. אתה מרגיש אחדות ברמה מסויימת של אסיד, אחדות שלא ניתן לקמט אותה להסבר אחד. מרגיש אותה באנרגיות, באנשים סביבך, באדמה, בהכל. כשאתה חוזר לתודעה רגילה, מה שנשאר - זה העובדה שעכשיו הרגשת. הרגשת איך כל זה מחובר, איך אתה משפיע ומושפע. זה לא קיצור דרך וזה לא הדרך לאושר, זה גילוי נפלא של האנושות, ואם צורכים אותו באחריות יכול לחשוף דברים נפלאים, על נתיב ההיכרות עם עצמך.

לדעתי צריכה אחראית היא ליד אדם מוכר שישמור עליך, כזה שמרגישים מאוד בנוח לידו/לידה, בסביבה שמרגישה בטוחה, ולהיכנס בידיעה שאתה בטוח.

- מישהו שומר עליי?
    - יש לי מספיק מים נגישים לשתות?
    - הפלאפון על מצב טיסה ורחוק ממני?
    - הסביבה שלי מרגישה לי בטוחה לחוויה של התמסרות?
    - אני זוכר שזה רק טריפ, ורע וטוב זה מושגים יחסיים. משהו רע מאוד כביכול בטריפ, יכול להיות מאיץ לשינוי - הסתכלתי על משהו שאני לא רוצה להיות, עכשיו אני יודע את זה. למשל.
    - בדקתי את טיב החומר כמיטב יכולתי?
    - הסביבה שלי נעימה לי? מוסיקה טובה?
    - מצב הרוח שלי יציב יחסית? (עשיתי פעמיים פטריות שהייתי במצב רוח ירוד וחוסר אנרגיה פיזית, טעות בסה"כ, יוצא מזה טריפ קשה ולא נעים)

אני לא ממליץ לעשות או לא לעשות עפ"י משהו מהדברים, אני חושב שזה חומר מדהים, ושהוא בהחלט יכול לעורר שינוי. גם מפעם אחת. החוויה, היא בלתי מוכרת למי שלא חווה אותה, ועוצמתית מאוד. לכן זה שער שצריך לבחור לעבור בו.. וגם לדעת, שלא משנה מה, טריפ זה רק מסע שנגמר בחזרה בגוף שלך. פסיכודליה זה עולם קסום ומסקרן.

אם יש לך עוד שאלות מוזמן

lsdmd אוהב/ת את זה.
  3. lsdmd

lsdmd חבר חדש

לייקים:
    1
    אסיד יכול להועיל ,להזיק, ולתקוע אותך באותו מקום. הכל תלוי בגישה. אם אתה כבר בעולם הזה והתנסית בחומרים אז אולי זה רעיון נחמד לדעתי לחד פעמי ולא לשימוש קבוע. אם לא התנסית בזה מעולם לא הייתי ממליצה להיכנס לעולם הזה. תמיד אתה יכול לשבת עם עצמך ולנסות להיכנס פנימה ולחפש את הדרכים הנכונות לך ולהעזר באנשים קרובים. בהצלחה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!