1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לגבי הכמות של זן אוטומטי

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י eliyau, ‏13/10/16.

1. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    דישון יתר הרבה יותר נפוץ.

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לא נכון.
    קח 1000 תמונות רנדומאליות מהפורום מהשנה האחרונה ותראה רוב לדישון חסר. אני לא זוכר שראיתי הרבה מקרים של דישון יתר.

3. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    זה לא ממש הוכחה
    לך לגודל ותכתוב cannabis, common, overfertilization.
    תקמבן את המילים איך שתרצה אני מבטיח לך שלא תמצא שמחסור יותר שכיח.
    הרבה אנשים משתמשים בדשן בכל השקייה.
    גם כן עודף הרבה יותר מזיק ממחסור.
    את המילה יתר אפשר להחליף בהרעלה.

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    למה זאת לא ממש הוכחה? סוג של ניתוח סטטיסטי (גס יחסית) של תופעות שקשורה לדישון.

חוסר מזיק יותר מעודף, בזמן שחוסר פשוט גורם למוות, עודף גורם להאטה בפוטוסינטזה, גדילה ויבול.
    להרחבה בנושא הרעלה של הצמח אני מפנה אותך לפרק 5 בספר פיזולוגיה של הצמח. ספציפית איור 5.3 בעמוד 76 שמציג לך את תגובת הצמח לריכוזים שונים של נוטריינטים.

5. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    כי זה שייך רק למגדלים שנמצאים בפורום.

קנאביס עדיין לא חוקי אז קשה למצוא מחקר אמין שיוכיח מה יותר נפוץ מחסור או עודף, הטיפול במחסור הוא פשוט לתת הטיפול בעודף הוא הרבה יותר מסובך וקנאביס הוא לא צמח שיודע לסנן רעלים בצורה יעילה ממש.

אבל כמעט כל מדריכי הגידול מסכימים שעודף יותר שכיח.
    Growweedaesy למשל אתר מאוד אמין שאפשר ללמוד ממנו המון יסכים שעודף יותר שכיח.
    מעולם לא מת לי וויד ממחסור גם כשהשתמשתי באדמה לא משהו אבל הרבה פעמים קרה לי עודף בדשן.
    יש מחסורים שנראים לפעמים כמעט כמו עודף ולהפך.
    לכל אחד יש את הנסיון שלו עם גידול ללא דישון או עם דישון מה שבטוח זה שאין לך שליטה על הצטברות הדשן באדמה כל עוד אתה הולך לפי חוקים קבועים של דישון והטיפול הוא העברת העציץ שהרבה פעמים יכול להרוג אותו, קנאביס הוא לא צמח שיודע להפריש חומרים בצורה יעילה.
    בקצרה 4 נקודות כדי שיהיה לך יותר קל לענות.
    1.קנאביס לא מסוגל להפריש עודף
    2. דשן יכול להצטבר בקלות בגלל שאתה משתמש בעדנית
    3. כמעט כל מדריכי הגידול מסכימים שעודף יותר שכיח
    4. פורום קנאביס שייך למגדלים בארץ שכנראה לרוב עושים גידול פנים, אם נניח שהיה יחס די טוב בין גידול פנים, חוץ וחממה אז הייתי קורא לזה פאקטור(אני מבסס את זה על הנחה שאני לא מסוגל להוכיח אבל היא בהחלט מאוד אפשרית).

אני מקווה שיבוא יום וישחררו את הפרח המסכן ונוכל לדעת עליו יותר.

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    ומהנתון הזה אני מסיק על דישון חסר\יתר בארץ.
    אם יש לך דרך אחרת להסיק מסקנה אני אשמח לשמוע.

וזה מעניין אותי כי?
    אני רוצה לראות נתונים. לא דעות של סטלנים ברחבי העולם.

1. לא חולר עלייך.
    2. דשן גם יכול להיות בחסר בגלל שאתה משתמש בעדנית.
    3. שוב, ניתוח של תמונות (נתונים) קצת יותר אמין מניתוח של דעות.

לא ברור לי סעיף 4.

אתה יותר ממוזמן להביא נתונים שסותרים אותי. בדיוק כמו שהבאתי לך מקור בספר פיזיולוגיה, או ניתוח מדגמי של תמונות מהפורום.
    עד אז אני חושב שקל מאוד להתייחס לטענה שלך בביטול.

7. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    2. ועדיין מחסור לא פוגע כמו עודף
    3.מה שיש לנו היום זה רק דעות ואני מרכז לך את אלו שהכי פופולארים, כל אתר מרכזי וכל מדריך נפוץ כותב שעודף יותר שכיח ודעה שטוענת הפוך מעולם לא מצאתי. אם אתה רוצה אני יתן לך רשימה מפורטת אבל יש לך את גוגל בכל אופן אני יערוך מחר את החלק הזה.
    4. גידול בארץ הוא לרוב בתוך הבית אנחנו מדברים על המקרה הכללי של שכיחות של דישון יתר, אתה לא יכול להסיק מגידול בית על גידול חוץ וחממות.

תעלה את המקור בבקשה

מקרים בפורום לא יכולים להיות הוכחה סטטיסטית מכמה סיבות שונות
    1. ייתכן עודף ומחסור למקרה אחד
    2. אין מספר מספיק כדי לדעת (1000)
    3. ייתכן מקרים של עודף שלא דווחו

סימן למחסור לפעמים דומה מאוד לעודף ותמיד אפשר להתבלבל ב "פתרון" בזמן שהצמח מחלים מהעודף.

אם אתה רוצה הוכחה אמיתית אתה חייב למצוא מחקר שמשווה בין וויד שגודל תחת דישון מומלץ ו-וויד שגודל ללא דישון.
    אני מאמין שעם דשן אפשר לעשות הרבה טעויות מהסיבה שהוא יכול לצטבר בקלות ושלפעמים בן אדם לא מנוסה ידשן בכל השקייה, דשן נופל לאדמה איך שבא לו ויכול להתכרז כמעט איפה שבא לו.
    הוכחה חייבת להגיע מתוך ניסוי, כרגע אין ניסוי ובטח שאי אפשר להסיק מניתוח סטטיסטי של בעיות שמפרסמים בפורומים.
    בקיצור אני יכול לסכם שאי אפשר למצוא הוכחה לטענה שלי אבל הדעה הרווחת טוענת שאצל מתחילים יותר נפוץ עודף דשן ממחסור.

8. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    @Cinderrela 99
    אתה לגמרי טועה ואני חולק עלייך כמעט לגמרי.
    שיהיה לך בהצלחה עם זה.

9. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    סאדר גמור
    שבוע טוב.

10. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    שטויות וקישקושים? דבר ראשון אתה חייב לשנות גישה אחינו , עם כל הכבוד למקצוע שלך ,יש גישה גבר.

דבר שני אם תשים לב רשמת את אותו הדבר מה שאני רשמתי רק במילים שלך,אז ככה שיש לנו את אותם הקישקושים.

לגבי התכונות של זנים , אני יודע כאשר אתה מבצע הכלאה על אותם זנים במהלך תקופה ארוכה , אתה לא משמר תכונה מסויימת ומחזק תכונה אחרת , אז התכונה הנ''ל נעלמת. כמו שכבר אמרתי והבאתי לדוג' את ההתמודדות עם הקור .

שורה תחתונה ,לא אמרת משהו שונה ממה שאני התכוונתי.

#30 סוטולבוטול, ‏17/10/16
    נערך לאחרונה ב: ‏17/10/16
  11. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    אתה מכיר את המושגים? genotype and phenotype

12. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    מכיר בקטע של יכול להרחיב לך ? לא .
    אם אתה רוצה להסביר לי על הנושא , אני אשמח

13. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    ולגבי הדשן

14. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    כל בעל חיים מושפע מהסביבה (phenotype) ומהגנים (genotype), כדי לא להרחיב את הדיון שכבר נגמר בקיצור נמרץ בנק זרע ישמור את הפרחים שיצאו מן ההכלאה שיהיו בעלי התכונה הגנטית של פריחה אוטומטית וירבה אותם רק עם כאלה אוטומטים ככה שזה ישאר והסביבה לא תשנה את זה, הסביבה כן מסוגלת לפעמים לגדל זן שנראה כמו אינדיקה בצורה של סאטיבה או עם ריח וטעם שונים אבל הסביבה לא תשפיע על זן אוטומטי.
    למדתי משהו מהדיון הזה ממך שיתכן שזן אוטומטי שעבר הכלאה עם זן רגיל לא יהיה עם כל התכונות של זן אוטומטי.
    כנראה שאומרים שזן אוטומטי מתאים למתחילים היא סתם אגדה אורבנית.
    אני חוזר בי בנוגע לזה שזן אוטומטי עמיד לדישון יתר, הוא בכלל לא עמיד ואפילו פחות עמיד משאר הזנים המרכזיים אבל דישון יתר היא בעיה נפוצה וחמור יותר ממחסור.
    אגרונום כן צודק שאתה יכול לקחת מהרודליס איזה תכונה שתרצה, הסיכוי שזה לא יעבור בגנים עם שיטות ההרביה שיש היום הוא סיכויי מאוד קטן אז כן יש סיכוי שסקאנק אוטומטי ימות מתחת ל-0 מעלות, תמיד יש סיכוי.
    רודליס הגיע מרוסיה ד"א .

#34 Cinderrela 99, ‏17/10/16
    נערך לאחרונה ב: ‏17/10/16
  15. 1512

1512 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני צריך זרעים אוטומטיים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!