1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לגבי נורות גידול לד

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י invader, ‏25/3/16.

1. invader

invader חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מסתכל על המחירים בארץ ואני רואה שמבקשים 1000 שח למשל עבור נורה 140W עכשיו חיפוש קצר באלי אקספרס מוצא לי נורה 50X3 150 ואט באיזה ספקטרום שאני רק יכול לדמיין (יש אפשרות לבקש במיוחד) ב60 דולר שזה נגיד 250 שח רבע סכום השאלה היא האם אני יכול להשתמש בנורה הסינית או שיווצרו בעיות? ולמה ההבדל מחירים כל כך גדול? מה הנורות הסיניות פשוט ישרפו מהר? או שהם לא מייצרות את כמות האור שהם טוענים? או שהספקטרומים לא מדויקים? אם יש למי מכם ניסיון בנושא אני אשמח לעזרה כי מחיפוש בגוגל אני לא רואה תשובה ברורה, פשוט כולם אומרים לא להשתמש אבל נימוקים, או ניסיון כלשהוא אני לא רואה.

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    לא מנסיון אישי, מעולם לא עבדתי עם לד.
    אבל אני משאר שכל מה שהעלת פה, מספקטרום לא נכון ועד חיים קצרים ביחס ללדים אחרים קיים אצל הלדים הסינים... ברור שלא אצל כולם כמובן..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!