1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לגבי עישון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ירק, ‏21/7/14.

1. ירק

ירק חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מעשן כבר יותר מחצי שנה, עישנתי חשיש עישנתי ירוק רפואי(אני אומר רפואי מהבחינה שאני יודע איזה זנים זה היה לא שזה שונה מירוק רגיל או משהו) גם עם טבק וגם נקי.

אני בפורום הזה מעל לשנה ובעוד אתרים ומחקרים ומיליון דברים קראתי על קנאביס כל דבר אפשרי.
    לפני שהתנסתי גם קראתי על הצמח הרבה וזה תמיד היה נראה לי שהסטלה של זה כיפית בצורה שאי אפשר לתאר.
    ואם להגיד את האמת בכל הפעמים שעישנתי גם חום וגם ירוק לא היה לי סטלה שממש כיף לי בה.
    כל הסטלות שלי מתבטאות בכבידות,במחשבות מוזרות שעוברות בראש במהירות מטורפת,עייפות ולפעמים גם בחילות.
    וזה אותו דבר גם בירוק וגם בחשיש.
    יש מצב שפשוט כל הזמן הזה עישנתי אינדיקות?
    שלושת זני הירוק שיצא לי לעשן היו רפואים מחברת Canndoc אחד מסוג WW אחד AK47 ואחד לא היה רשום כלכך ברור על השקית אבל זה היה נראה כמו S3 משהו כזה.
    וגם בכל אלה היו לי את הסטלות האלה.
    לא מזמן הגשמתי סוף סוף חלום והכנתי ג'וינט ירוק נקי גרם אחד.
    ישבתי עם חבר עישנו חצי חצי, קודם כל כל שאכטה עברה חלק בגרון אבל פתאום בא שיעול שלא הפסיק.
    הגעתי לחצי העברתי לחבר ותאכלס לא הרגשתי כלום אפילו לא סטלה קטנה, החבר סיים לעשן הלכנו ישבנו בסלון פתאום קיבלתי כאפה כלכך חזקה, קיבלתי את כל הסטלה בבום מטורף ראיתי הכל הולך לי אחורה וישירות קמתי מהספה מבהלה.
    ואז התחילו בחילות קשות סחרחורות והרגשה כללית רעה כזאת אז הייתי חייב לעלות לישון, עליתי לישון וברוך ה' הכל עבר.

עכשיו אני חייב להבין 2 דברים.
    למה כל הסטלות שלי מלוות בעיקר בכבידות עייפות ומחשבות ולא במשהו כייפי כזה?
    ולמה קרה לי מה שקרה לי עם הירוק נקי? יכול להיות שפשוט עישנתי יותר מידיי?

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אולי אתה פשוט צריך להוריד הילוך, חבר ...
    פעם הבאה שתכין ג'ויינט קח 2, 3 שאכטות - חכה 10 דקות, תן לזה להשפיע.. אתה רואה שזה לא מספיק לך - קח עוד 2,
    אתה בהתחלה - אז תבדוק את עצמך - קח 2 שאכטות וכשאתה רואה שיש השפעה - תנסה להיות סבלני ולא לעשן עוד - עד שתרגיש שההשפעה עברה לגמרי... תלמד איך זה משפיע.

3. yosi

yosi חבר חדש

לייקים:
    0
    קרה לי בדיוק אותו דבר מחצי ראש נקי, אבל היה סבבה - תכלס אם תקפה אותך כפה זרום איתה ואל תיכנס לפחד למחשבות מפחידות.
    תזכור תמיד שאף אחד עוד לא מת ממנת יצתר של קנאביס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4. ירק

ירק חבר חדש

לייקים:
    0
    כן אבל הקטע של הכאפה פחות מדאיג אותי.
    הקטע שיותר מבאס אותי זה הקטע שהסטלות שלי לא כיפיות הם יותר עייפות כבדות מלאות במחשבות ומוזרות כאלה.
    למה זה ככה אצלי?

5. yosi

yosi חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה ניכנס למין דיכאון ??:(

6. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    יכול להיות סאטיבה אינדיקה אבל לא נראה לי...
    פשוט תצא מהmind state שלך ותפסיק שנייה להתרכז במחשבות ותתרכז בעולם החיצוני ודבר עם חברים ותקשיב וכאלה..
    תנסה לראות סרט כשאתה מסטול ואז תבדוק אם אתה מצליח להתרכז בסרט ובעולם החיצוני מה שנקרא או שאתה שקוע במחשבות בתוך הראש שלך..

7. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    מה שג׳וני אמר

8. deleted

deleted Banned

לייקים:
    0
    ירק אני מבין אותך לחלוטין.
    כנראה לקחת יותר מדי מהר מדי, תבנה קיבולת לאורך זמן באינטרוולים קטנים ותשלב בדברים יומיומיים. אל תעשה "ישיבה" מכל דבר או תבנה מסביב לזה אירוע שלם זה סתם מוסיף לחץ.
    כשתתרגל להשפעה ותחווה אותה בסיטואציות שונות תוכל להתחיל להנות.

יש אנשים שהם יותר light headed, פחות לחוצים ובקלות נהנים מכל חוויה בלי נטייה להכנס למחשבות טורדניות במעגל קסמים שקשה לשבור. לאט לאט תהיה גם כזה.

9. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    יש משהו שהרבה אנשים לא מבינים.
    ג'אנג'ה משפיעה שונה על אנשים שונים
    הרצפטורים במערכת האנדו-קנבינואדית בגוף של כל אחד מאיתנו הם שונים.
    יש אנשים שרוב הרצפטורים שלהם קולטים יותר דווקא את הקנבינואידים שגורמים לתחושות שאתה חווה, שכנראה בלי הקנבינואידים האחרים גורמים לך לתחושות שהן לא בהרכך נעימות.
    בכל מקרה, אני בטוח שיש זנים ספציפים שאם תנסה, ישפיעו עליך טוב. אבל זה לא משהו שאתה יכול להתנסות בו באופן רציני בישראל.
    אם אתה לא אוהב את ההרגשה שזה עושה אל תעשן.. תאמין לי יותר טוב.

10. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    תנסה לעשות ספורט באופן קבוע כמה פעמים בשבוע(אנדרנלין, חוץ ממנו לכשעצמו - מפריש בגוף חומרים נוספים שיגרמו לך להפסיק לחשוב מחשבות שווא ולהיות רגוע יותר מנטלית), תאכל בריא ונכון בכל המובנים (תמנע מצריכה רבה של פחמימות ותאכל הרבה חלבונים שיעזרו לך לכוח ואנרגיה לגוף וכמובן למוח, כך תהיה ערני יותר) , תדאג שכל הויטמינים והמינרלים שלך בגוף ברמה בה הם צריכים להיות ואם לא תיקח תוספי תזונה.

אם אתה עדיין מרגיש עייף ועם מחשבות מוזרות כשאתה מעשן למרות כל מה שהצעתי - כנראה שהמערכת האנדוקנבינואידית שלך - או, לא רגילה עדיין לקנבינואידים . או - ממש לא מחבבת אותם. אם אתה בחור בריא לכל הדעות בכל המובנים וכך גם בדיקות הדם מראות ואתה כן מקפיד על כל מה שהצעתי - אולי לא מתאים לך אחינו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!