1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

להביא באנג מחו"ל?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י bubblehash, ‏3/8/13.

1. bubblehash

bubblehash חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם , אני טס עוד שלושה ימים לגרמניה עם חבר ורצינו לדעת האם זה אפשרי להביא באנג לא משומש מחו"ל איתנו במזוודה או שזה בעייתי?
    תודה מראש לכל העונים. :)

2. chip

chip חבר חדש

לייקים:
    0
    אני חזרתי מהודועם באנג בתיק הגדול ולא הייתה לי בעיה, חזרתי מאמסטרדם עם באנג בתיק הגדול ולא הייתה לי בעיה.
    חבר שלי חזר מאירלנד והחרימו לו את הבאנג - אני חושב שזה תלוי בהרבה מזל ובכמה זה בולט לעין המכישר...

3. באנג

באנג חבר חדש

לייקים:
    3
    שמעתי על הרבה חברים שהביאו אבל אני אישית העברתי רק כמה מבחנות.. אם מדובר במכשיר עם מבחנה נשלפת תוציא אותה ותשים במקום נפרד. ובגדול אין לך מה להפסיד, רוב הסיכויים שיעבור ואם הלכו כמה דולרים.

4. bubblehash

bubblehash חבר חדש

לייקים:
    0
    כן אבל מבחינה חוקית בארץ זה לא יכול להוות בעייה? כי יש לי חבר שהואשם על "החזקת כלים להכנת סם לצריחה עצמית " זאת אומרת שאם הבאנג נקי הכל טוב?

5. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אל תראה את זה בתור המלצה משפטית מכיוון שאין לי מושג מה החוק אומר בעניין. אבל אני אישית שמעתי על הרבה
    מקרים, אף פעם לא שמעתי על מישהו שפתחו לו תיק פלילי רק בגלל שהוא נכנס לארץ עם באנג נקי. מקסימום החרמה.

6. bubblehash

bubblehash חבר חדש

לייקים:
    0
    אוקיי תודה לכל העוזרים נקווה לטוב... עם למישו יש עוד דברים שיכולים לעזור שיגיב :p

7. scorpio

scorpio חבר חדש

לייקים:
    1
    מקסימום תגיד שאתה מביא את זה כמתנה למישהו שיש לו גראס רפואי

8. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אז ככה.
    אם תגיד שאתה מביא את זה כמתנה למישהו עם אישור, יחרימו לך אותו ויבקשו שהבחור יצלצל למספר מסויים, ויגיע לאסוף את הבאנג עם האישור.
    אני הבאתי שני מכשירים מחו"ל, אחד זול, ואחד יקר.
    כמובן שהחליטו לעצור דווקא אותי במסלול הירוק במכס ( אל תדברו בטלפון בזמן שאתם עוברים במכס, כי יעצרו אתכם! זה שיעור שעלה לי במכשיר. )
    בזמן השיקוף במזוודה המוכס אמר לי שיש לי באנג בתיק, כמובן שאמרתי לו שאני לא יודע על מה הוא מדבר.
    אחרי שלמרבה הפלא, זה לא עבד. שלפתי את מגירת התירוצים חסרת התחתית.
    אמרתי לו שזה ליופי, אמרתי לו שזה מזכרת, אמרתי לו שזה אקווריום לדגי גופי, אמרתי לו שזה עציץ לפרח בודד, אמרתי לו שזה מנפח בלונים.
    אחרי שהוא הפסיק לצחוק הוא ביקש ממני בצורה מנומסת להביא לו את המכשיר ולמלא טופס.
    הוצאתי את אחד המכשירים מהמזוודה, הוא הבהיר לי שאין פה שום דבר פלילי, ולא קרה כלום חוץ מהעובדה שאיבדתי באנג.
    מילאתי טופס, והמשכתי לדרכי אם עוד באנג גדול ויקר במזוודה.
    אני מקווה שתבין מה שאתה צריך מהסיפור הזה, שיהיה לך חופשה נעימה :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!