1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

להלן כמה שאלות מעניינות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י lowryder, ‏23/1/16.

1. lowryder

lowryder חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חברים ולהלן שאלותי:
    1. האם אפשר לאחסן בקופסת איחסון? כי האמת שחשבתי שבצנצנת עדיף.
    תמונה: http://rollingstoned.co.il/box/vitavac-0-8l-solid.html

2. במקרה ומגדלים במרפסת, ויש ציפור שאוכלת מדיי פעם את הייחור לגמריי!!!! מה לעשות במקרה שכזה?

3. אזזז כמה ימים לדעתכם כדאי לייבש ו ליישן קנאביס? כי בייבוש אני נותן 8 ימים בערך, וביישון לפי מה שקראתי זה מינימום חודש.
    נסיתי לעשן מבלי ליישן וזה פשוט על הפנים! ןמכל יום שמיישנים זה כמו קסם שהופך את הקנאביס ליותר ויותר חזק! אז מה הוא הזמן המומלץ לדעתכם ליישן?

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    1. אין הבדל משמעותי בין יישון בצנצנת זכוכית או פלסטיק. יש האומרים כי הפלסטיק עשוי ליצור חשמל סטטי שעלול לפגוע בטריכומים אבל זה יותר בהקשר של שקיות פלסטיק. בכל אופן, גם אם יש הבדל קשה לי להאמין שתשים לב אליו.

2. לפרוס רשת, או לבנות דחליל מאיים :)

3. אין שום נוסחה לזמן ייבוש - זה תלוי בכמה גורמים כמו מצב הלחות, תנועת האוויר והטמפרטורה בחלל. הכי טוב שתרגיש בעצמך את הפרח ואת הענף העצמו, אבל ברוב המקרים 3-4 ימים יספיקו.

בנוגע ליישון, חודשיים או אפילו שלושה חודשים יכול להיות מושלם, אבל רוב האנשים שאני מכיר לא מחזיקים
    מעמד כזה זמן :)

3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    1. לפי דעתי הכי טוב צנצנת (אם אתה מכיר את המשל שבת המלך העבירה את היין לכדי זהב וכל היין החמיץ.. נראלי דיי קשור לפה..)

2. אתה בטוח שזה ציפור? יכול להיות גם זחל או חלזון, אם זה הכן ציפור שים רשת של חלון או של כלוב ציפורים קטן מעל

3. אני אוהב ליבש שבוע בערך שיהיה מספיק יבש במגע, להכניס לצנצנת לכמה ימים כשכל יום אני פותח לאוורר קצת ואז ליבש עוד יום אחד שיהיה ממש יבש ולהחזיר לצנצנת עד שאני אעשן..

4. אאה אין 4.. חחחחח
    כן זה ממדהים איך שמתי שאתה קוטף את הפרח הוא כמעט לא ממסטל אבל אחרי שבוע בצנצנת הוא נהיה הרבה יותר חזק

4. lowryder

lowryder חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה מראש! :cool::cool::cool:

5. lowryder

lowryder חבר חדש

לייקים:
    0
    חברים?

6. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    היישון פחות משפיע על חוזק הצמח ויותר על הטעם.
    ייבוש - כשאתה מתכוון לעשן ללא יישון מייבשים 7-10 ימים, ואז אח"כ החומר יבש מספיק לעישון איך שהוא. כשאתה מתכוון ליישן אז רוצים לסיים את הייבוש ולעבור ליישון כשעוד יש מידה קלה של לחות בצמח - חלק מתהליך היישון ממה שהבנתי נוצר מתהליך הריקבון של הצמח עקב הלחות שנותרת בו כשמכניסים ליישון. לכן חשוב ביישון לאוורר כל יום כדי שלא תצטבר יותר מדי לחות שתוביל לעובש.
    בקיצור כלל האצבע - ליישון - ייבש עד שהענפים מתחילים להישבר בכיפוף ולא מתקפלים. בד"כ 3-5 ימים. לעישון ללא יישון - תייבש עד שהחומר יבש מספיק להתפורר לקססה. בד"כ 7-10 ימים.
    לגבי הדחליל - נראה לי שהתכוונו לזה שבגינון רגיל כשבאות ציפורים שמים דחליל ☺. האפשרות של לשים מעל הצמח רשת לולים נראית לי יותר יעילה

7. lowryder

lowryder חבר חדש

לייקים:
    0
    אני אישית מייבש 7-10 ימים... לאחר מכן נסיתי לטעום מהייבול והראש או "הבאזז" (איך שלא יקראו לזה..) היה ממש חלש... ורק לאחר שהכנסתי את הייבול לתוך צנצנת ליישון, אז מיום ליום החוזק של הייבול השתפר משמעותית!
    איך תסביר זאת?

ושוב שאלה קצת לא קשורה :confused:
    איך אתם מייבשים את הייבול שלכם? הריי צריך איוורור וחושך. אז אני אישית ראיתי מדריכים ביוטוב שלוקחים קופסת קרטון, עושים בה חורים, שמים חוטים של תליה (כמו החוטים של תליית הכביסה) ופשוט שמתי אתזה בשירותים למעלה (יש מן מקום כזה ויש שם איוורור, לא יודע איך לקרוא לזה חח...
    בקיצור האם שיטת הייבוש שלי בסדר לפי דעתכם?
    ולמי שלא הבין יש סרטון:

תודות רבותתתתת

8. lowryder

lowryder חבר חדש

לייקים:
    0
    נשמות? =)

9. lowryder

lowryder חבר חדש

לייקים:
    0
    הצילו?:rolleyes:

10. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אתה שואל או עונה?

11. lowryder

lowryder חבר חדש

לייקים:
    0
    האמת ששאלתי (סימנתי באדום תהוכחה לכך ;):rolleyes:)

12. lowryder

lowryder חבר חדש

לייקים:
    0
    zzzzzZZZZ

13. lowryder

lowryder חבר חדש

לייקים:
    0
    נשמות?

14. Micrograms

Micrograms קנאביסט

לייקים:
    21
    בייבוש אני פשוט תולה תעציצים איך שהם (מוריד בקטנה עלי מניפה) הפוך בארון ומשאיר אותו פתוח, הלחות בסביבות ה30% ובדר"כ אני מחכה 6 ימים ומעביר לצנצנות

15. lowryder

lowryder חבר חדש

לייקים:
    0
    חברים אשמח לקבל תשובה על השאלות המסומנות ששאלתי באדום =)
    תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

16. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    בבקשה תשאל שוב. ממש קשה לי לעקוב אחרי מה ששאלת.

17. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    קצת מהניסיון שלי....לקחתי את הצמחים,תליתי הפוך בארון בגדים ריק. עשיתי חור ברצפת העץ של הארון ושם שמתי מאורר מחשב שזורק רוח חלשה לא ישירות על הצמחים! לוקח כמה נסיונות כדי לוודא שאכן הרוח היא בחלל הארון ולא על הצמחים. הייבוש. היה מהיר יותר משמעותית מבלי לפגוע באיכות.וכמובן שהדלת נשארה סגורה במשך זמן הייבוש. בנוסף, הצמדתי לדלת של הארון מד לחות ומידי פעם הייתי בודקת שהלחות בטווח התקין. עדיף להיות סבלניים בכל מצב! בהצלחה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!