1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

להעלות תמונות מחו״ל

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Mr.Weed, ‏1/6/14.

1. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אם אני נוסע לקולורדו ומעשן שם אני יכול להעלות נגיד לאינסטגרם תמונות שלי מעשן באנגים וכאלה או שגם אז זו עברה?

2. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    חד משמעית לא עבירה בשם צורה, אבל אל תשכח שאתה מתייג את עצמך כ"צרכן סמים" בעיני אנשים מסוימים שיראו את התמונה הזאת. תחשוב על הבוס הסאחי שלך שבוחר לבדוק אותך ומציץ בחשבון האינסטגרם שלך לפני שהוא מקבל אותך לעבודה, או איזה תמנון שיראה את זה וזה יהוה בשבילו "מידע מודיעיני" מספיק כדי לשים אותך על הכוונת, לך תדע...

3. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    שאלה נוספת (חבל לפתוח עוד אשכול), עכשיו כשבמדינות כמו קולורדו קנאביס חוקי, תעשיית הפלסטיק, הדלק ונייר (בקיצור כל מה שאפשר לייצר מקנבוס) הוחלפה בתעשיית קנבוס?

4. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    לא חושב. התעשיות שפעלו עד היום הן כבר קיימות. יש תשתיות, עובדים, קונים, הרגלי קניה, פסי ייצור, קשרים בשלטון ומה לא. השינוי לא בא ביום אחד, ותעשיות שלמות לא יקומו ביום שאחרי הלגליזציה, ובטח שלא יחליפו תעשיות ותיקות.
    אני כן מקווה לראות שהשינוי יתחיל , ויקומו מתחרים שמציעים מוצרים מקנבוס. יש עדיין דרך ארוכה, במיוחד כשמתכוונים להציע אלטרנטיבה לתעשיות שלמות שמגלגלות מיליארדים, אבל אם הקנאבוס מהווה יתרון אמיתי על מה שקיים היום, המהפכה היא בלתי נמנעת :)

5. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אני בעצמי קונה מוצרי קנבוס ואני יכול להגיד לך שלדוגמה חולצה מבד קנבוס תתכלה אחרי פי 3 זמן מחולצה רגילה, קנבוס חומר חזק ועמיד

6. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    בד"כ רוצים שדברים יתכלו בכמה שפחות זמן, כדי לצמצם פגיעה בסביבה. בטח התכוונת שהיא פי שלוש יותר עמידה.

כמה שיותר יתרונות יהיו לקנאבוס על מה שמציעים היום, כך זה יחליף אותם יותר מהר.

#6 HIppieVan, ‏1/6/14
    נערך לאחרונה ב: ‏1/6/14
  7. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    כן לזה התכוונתי...שים לב קנבוס זה תחליף טבעי ואורגני, זול יותר איכותי ולא פוגע בסביבה..כאילו (לא כאילו באמת) אלוקים רוצה שנשתמש בו

8. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    אני איתך אחי, אל תשכנע את המשוכנע

9. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני מאמין שייקח זמן עד שחלק מהתעשיות יוחלפו בתעשיות קנאביס.
    לוקח זמן לגדל שדה שלם של קנאביס לסיבים ולעבד אותו.
    לוקח גם זמן עד שהרעיון תופס ואנשים מתחילים להתעניין במוצרי קנאביס.

אני מאמין ששיחליף חלק מתעשיית הכותנה ולאחר מכן גם חלק מתעשיית הנייר.
    פלסטיק וגומי לא יחלפו מהעולם בזמן הקרוב. למרות שלפני 100 שנה קנאביס בהחלט תפס את מקומם.

10. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    לגדל שדה המפ לא לוקח הרבה יותר מלגדל שדה כותנה...
    לגבי זה שייקח לזה זמן להכנס זה משהו אחר.

יש מקומות בעולם שאף פעם לא הפסיקו לדגל המפ, פשוט אלה תעשיות קטנות ומקומיות,
    ככה שמי שחיפש מוצרי המפ ידע מספיק טוב גם מצא, פשוט בגלל שיש תאגידי ענק ששולטים בשווקים מסיבות כאלה ואחרות - המוצרים שלהם הרבה יותר במיין סטרים

11. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    woogs, בוא נלך אחורה שלב אחד.
    אתה גם צריך להכין את השטח לגידול. לקנות זרעים. לקנות מיכון מתאים וחומרי ריסוס מתאימים.
    צריך ללמוד את הגידול.

אתה גם תצריך שיהיה לך את המיכון הנכון לעבד שדה של קנאביס ואת התוצר הסופי.
    אלה דברים שלוקחים קצת זמן.

מספר תעשיות תומכות במקביל שלא צומחות ביום אחד.

וכמובן שיש את העובדה שהמדינות שבהן יש ליגליזציה לא מתאימות לגידול שדות שלמים...

12. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    אני בבית כבר עכשיו משתמש במוצרי המפ (ebay) לדוגמא, קניתי אבקת חלבון
    שעשויה 100% המפ אורגני (משהו כמו 14 גרם חלבון לכוס שתייה ועוד דברים טובים)
    לא רק שזה ממש משפיע על התזונה שלי, זה גם ממש לא יקר ( משהו עמו חצי קילו + משלוח ב 80 שקל בערך).

13. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    לקנבוס לוקח 4 חודשים עד שאפשר להשתמש בו, מקנבוס אפשר לייצר פי 4 יותר מכמות הדברים שאפשר לייצר מעץ וכותנה. מקווה שבעזרת ה׳ התעשייה תגיעה לפה כשעוד אחייה למה נמאס להזמין דברים מאיביי -,-

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!