1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

להתחיל לדשן??? וכמה תודה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י מאיקי, ‏6/7/19.

1. מאיקי

מאיקי חבר חדש

לייקים:
    6
    זן automatic שתי ילדות בנות 7
    https://unsee.cc/abd79932/
    יש לי דשן של age old organic
    Grow
    Kelp
    Bloom
    אשמח לחוות דעת של מישהיא על הדשנים האלה וכאלה כמויות מומלץ להתחיל תודה

2. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    כן, בהחלט להתחיל לדשן - מתחילים בדישון כשיש 2 זוגות של עלים אמיתיים (עלים אמיתיים הכוונה לעלים משוננים, לא ל 2 העלים העגולים השמנמנים שיוצאים מהזרע בהתחלה)
    לגבי הדשנים שציינת - אין לי ניסיון איתם אז אני לא רוצה להמליץ סתם על מינונים. תכלס, הכי מומלץ מבחינתי זה דישון עם אקוגן פרפקט 5-3-8 (ניתן לקנות כמעט בכול משתלה רגילה) וחיזוק עם קלמ"ג של אדוונס (החיזוק נועד "להחזיר" למים מינרלים שיוצאים מהם בגלל ההתפלה בארץ - בעיקר סידן ומגנזיום)
    עם האקוגן מדשנים 2 מ"ל דשן על כול ליטר מים ועם התוסף קלמג 1 מ"ל על כול ליטר מים. הכמויות האלה לא משתנות במהלך כול תקופת הגידול. משקים כול יומיים ועם הרבה נגר (לפחות 20-30%). אין מה לחשוש מהצפה של הצמח אם משתמשים באדמה מאוורת מספיק (כול אדמה מכול חנות היידרו לצורך העיניין) - המים העודפים פשוט יתנקזו. הסיבה שצריך הרבה נגר היא על מנת שלא יצטברו מלחים באדמה במשך הזמן שיפגעו בצמח.
    הסיבה שאני ממליץ על הדשן הזה שהוא מאוד זול וכביכול נחשב "פשוט" היא מהסיבה הפשוטה שקאנביס זה לא כזה צמח מיוחד, הוא גדל על כדור הארץ כמו כול שאר הצמחים, וחברות הדשנים עושות עלינו סיבוב עם דשנים מיוחדים שמיועדים לקאנביס...זה פשוט שטויות. כבר עשרות שנים ידוע מה המינרלים שקאנביס צריך והפיתרון של אקוגן+תוסף קלמג נותן פיתרון מושלם וזול.

קנאביס וצדק ו-Amitos אוהבים את זה.
  3. מאיקי

מאיקי חבר חדש

לייקים:
    6
    תודה רבה על התשובה המפורטת

4. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אחלה תשובה, אין מה להוסיף.:)

5. מאיקי