1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

למגדלי הגרילה - אל תתיאשו מהחורף!

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י barsloai, ‏8/10/14.

1. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    אתה יכול גם דטורה. זה לא אומר שזה רעיון טוב. מקווה שאתה לפחות זהיר עם האופיום אחי, קשה לי להגיד לך שזה לא בסדר כי זאת צביעות לחדור לגוף שלך לדעתי אבל בבקשה תיזהר רק.

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אני מסכים לגמרי, כמו כל דבר - גם פרג ואופיום דורשים זהירות ואחריות, לא להתייחס לכל דבר כאילו אני יודע הכל ולהגזים.

3. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    ווגס חג שמח
    מאד מעניין הנושא ומלא שאלות יש לי. אפשר תשובות או לינקים רלונטים?

פרג מהמכולת? אין צורך בזרעים? איזו אדמה צריך? ואם רוצים בעציץ, איזה גודל צריך? הגשמים מספיקים או שצריך להשקות? יש צורך בדישון?

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    הפרג הוא צמח די חזק, אבל עדיין כמו קנאביס הוא צריך השגחה וטיפול מידי פעם,
    היתרון בפרג על אחרים זה שהוא אוהב את החורף יותר מהקיץ והגשמים יעשו חלק גדול מהעבודה.
    אני כותב עכשיו מהפלאפון אבל אם יהיה ביקוש אני יכתוב נושא מפורט ואשים בדביק באחד הפורומים.

5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    בגדול - פרג מהמכולת יעבוד כל עוד הזרעים שלמים ולא טחונים.
    אפשר למצוא שקיות קטנות ב4-5 שקל בסופרים שכל שקית מכילה מספיק זרעים בשביל חלקה לא קטנה, בוא נגיד לפחות 3x3 מטר, אבל יכול להיות שהזרעים האלה לא יעבדו, חלק אומרים שהם עובריפ טיפול בקרינה כדי לא לנבוט אבל לחבר שלי לא הייתה אתם בעיה, בכל מקרה יש בחנויות פיצוחים ובחנויות טבע זרעים במשקל וזה גם זול ו100% הצלחה.
    לפרג לוקח לפעמים קצת זמן לנבוט, בין כמה ימים לשבועיים ולפעמים אפילו יותר, וכדאי לזרוע בסביבות סוף דצמבר תחילת ינואר,
    ואם אין הרבה גשם אז לדטוג שהאדמה תישאר לחה תמיד, לפחות ב3 אפילו 4 שבועות הראשונים מהנביטה עצמה, וזה כי הנבט של הפרג קטן מטד והשורשים שלו די קצרים, רק ס״מ בודדיפ בשלבים האלה.
    חוץ מזה הוא די דומה לקנאביס, הוא אוהב אותה אדמה מאווררת, עם הרבה דשן - קומפוסט והומוס אמורים לספק את הסחורה
    הוא מאד אוהב שמש ככה שגידול חוץ בגינה עדיף על פנים ולשים אותו במקום שמקבל שמש ממש כל היום, רצוי בכלל לתת להם מרחב נקי מצמחים אחרים.
    הם פגיעים להרבה בעיות כמו קנאביס כמו ספיידר מייטס לדומה אבל אם שומרים על סביבבה נקיה הצמחים אמורים להשאר בריאים

6. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אם מישהו זורע זרע (רגיל, לא אוטומט) במזג אוויר הזה הוא לא מסתכן בגידול איטי ולא פורה (בלשון המעטה)?

7. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    הוא לא מסתכן, הוא מבטיח לעצמו כישלון, בזבוז של זמן אנרגיות וכסף, ובאסה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!