1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

למישהו יש ניסיון עם bluemmagic?

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י הפוך קצר, ‏30/6/22.

1. הפוך קצר

הפוך קצר קנאביסט

לייקים:
    11
    מינימום הזמנה 650 שקל. מישהו פה הזמין דרכם (bluemmagic בטלגרם) והיה מרוצה?
    מצד אחד זה יקר בשביל סתם לנסות וכל ההשקעה בגידול בלי לדעת באמת מה איכות הזרע.. אולי זה מקססה חח
    מצד שני זה בארץ בלי כאב ראש של הזמנות מחו"ל

#1 הפוך קצר, ‏30/6/22
    נערך לאחרונה ב: ‏30/6/22
  2. SinCity

SinCity חבר חדש

לייקים:
    15
    לא מכיר, אישית אני מזמין מאנגליה זרעים כל הזמן באריזה מקורית ולא תפסו פעם אחת.
    אבל לשאלה שלך, מבדיקה אם אמינים כנראה מדובר בהכלאות, שזה לא דבר רע אבל 650 שקל על מה בדיוק?
    אם אתה רוצה תחכה עוד חודשיים וחצי אשלח לך זרעים אוטומטים נקביים בחינם אני כרגע מגדל זני Dos Si Dos וPurple Punch אוטומטיים נקביים של barneys farm שהגיעו סגורים באריזה מאנגליה ועושה בינהם הכלאה , אם יוצלח אשלח לחברי הפורום זרעים בחינם לכל המבקש.

3. הפוך קצר

הפוך קצר קנאביסט

לייקים:
    11
    אף פעם לא הזמנתי באינטרנט אבל ברור שככה יש וודאות לגבי המוצר שקונים. רציתי לחסוך את ההתעסקות עם תשלום ודואר. אגב, זה בסדר לשלם עם כרטיס אשראי הרגיל שלי? הרי גם ככה הרוב לא נתפס ואני מניח שהם לא מחייבים באשראי "זרעי קנאביס" אלא משהו עמום אחר, לא?
    650 שקל על 20 זרעים אפשר 4 זנים שונים שלדבריהם איכותיים. תכלס יש מצב שזה לא זרעים מקוריים אלא הפרייה מזכר ונקבה. אבל בעצם הם טוענים שזה נקבי אז אני לא יודע. מה שמוביל אותי לשאלה איך אתה מתכוון לעשות זרעים אם אתה מגדל רק נקבות ואיך תבטיח שהזרעים יהיו נקביים?
    בכל מקרה תודה רבה וכל הכבוד על הרצון שלך לשתף

4. SinCity

SinCity חבר חדש

לייקים:
    15
    רוב חנויות הזרעים באירופה לא מקבלים אשראי, רק ביטקוין, אם אתה לא מבין בזה - עזוב.
    650 על 20 זרעים איכותיים זה סביר אבל אני בספק שאם הם ישראלים הזרעים שלהם איכותיים והם עשו סלקציה בין 100+ צמחים לעשות הכלאה לכל זן שלהם.
    לגבי השאלה שלך על איך עושים זרעים נקביים, מנקודה מדעית או ביולוגית אני לא מבין בזה אבל אם מרססים מי כסף על נקבה זה יכניס אותה לסוג של סטרס ויוציא שקים של זכר ובגלל שגנטית היא נקבה הכלאה עם נקבות אחרות תניב זרעים נקביים, עברתי על עשרות יומני גידול בפורומים אחרים שמתמשים בתרסיס בו אני אשתמש והצליח להם להניב זרעים נקביים בדרך הזאת.

5. הפוך קצר

הפוך קצר קנאביסט

לייקים:
    11
    וואי ביטקוין איזה כאב ראש
    650 שקל ל20 זרעים זה זול יחסית למקוריים והם בטח רוצים גם להרוויח. כנראה הם מייצרים זרעים כמוך.
    וואלה לא ידעתי שזה כזה קל לעשות זרעים נקביים.
    החומר הזה זמין לקניה?
    באיזה שלב של הפריחה אתה מרסס את זה?
    על כל הצמח/ענף/פרח?
    אוטומט או רגיל?
    הפצצתי בשאלות חח

6. SinCity

SinCity חבר חדש

לייקים:
    15
    דיי בטוח שזה מה שהם עושים.
    כמובן שזמין לרכישה, אם אתה רוצה לקנות את התרסיס בבקשה: https://www.ebay.com/itm/323666624731?hash=item4b5c08c0db
    זה פעם ראשונה שאני משתמש בחומר הזה אבל מומלץ שבוע לפני הפריחה או בתחילת הפריחה לפני שהצמח מראה סימני מין (שערות לבנות) למשך 21 יום, פעם-פעמיים-שלוש ביום
    להבנתי אפשר ומומלץ על ענף יחיד אבל אפשר גם על כל הצמח שזה מה שאני מתכוון לעשות.
    עדיף על רגיל כי זה יותר קל עם אוטומט יותר קשה כי אתה לא יודע מתי יתחיל לפרוח אבל אפשר גם וגם

7. הפוך קצר

הפוך קצר קנאביסט

לייקים:
    11
    אבל מה עם הגנטיקה? לא נדפקת בדרך? הזרעים לא יוצאים שונים מאוד אחד מהשני?
    דרך אגב אם אתה עושה את זה בשביל עצמך אז הכי טוב זה צמח אם וייחורים, אין על זה

8. SinCity

SinCity חבר חדש

לייקים:
    15
    אני עושה הכלאה בין 2 זני אינדיקה שונים בעלי גנטיקה שונה (אמא/אבא שונים מכל זן) אז אמורים לצאת לי זרעים שנקראים F1, שהם יחסית יציבים. רוב הזרעים שאפשר להזמין הם F1, דורות יותר יציבים כמו F3 ומעלה מעט מאוד חברות מייצרות כי מדובר בתהליך של שנים, ובדרך כלל זרעים כאלו עולים כפול כמה וכמה מזרעים F1 וכמעט בלתי אפשרי להשיג אותם כי אנשים חוטפים במהירות. לגבי צמח אם עם אוטומטי זה לא אפשרי ולצערי גם אין לי כלכך מקום ותקציב לעוד אוהל, וזה גם יותר עבודה... עצלנות =)

9. kasnk

kasnk חבר חדש

לייקים:
    3
    אני קונה מהם כבר כמה שנים טובות אף פעם לא הייתה בעיה
    אני לא חושב שהם מיצרים את הזרעים .יש להם זרעים גם באריזות של יצרנים אבל הם נמכרים במחיר קצת יותר גבוה . אני פעם אחד לקחתי מהם באריזות יצרן .חשבתי אולי יהיה יותר טוב אבל לא היה הבדל .יש להם ביקורות ויש ים יומני גידול ממי שקנה מהם. לדעתי זה מאוד נוח .אתה לא צריך להזמין ולחכות ולדאוג שזה לא יגיע . אני עושה מהם הזמנה ותוך כמה ימים מגיע שליח +תמיד הם מפנקים בבונוס... בקיצור אני מאוד מרוצה מהחברה .
    אני חדש פה בפורום בהמשך אני יעלה תמונות של מה שקניתי לפני כמה שבועות auto colorado cookies

10. הפוך קצר

הפוך קצר קנאביסט

לייקים:
    11
    וואלה אני אחרי הזמנה. במקרה הגיע שליח באותו יום של ההזמנה ומסר לי את הזרעים. הגיע באריזה סגורה של בלוממג'יק אז עד עכשיו הם לא אכזבו ואני מקווה ומאמין שהגנטיקה טובה והם לא יאכזבו גם בזה. בנוסף קיבלתי כמה זרעים מתנה.
    מה שלא ברור לי זה מי מייצר את הזרעים כי בלו ממג'יק לא מייצרים אז מי הbreeder?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!