1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לעשות הזמנה של זרעים או לא? אני כבר לא יודע

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י MrT, ‏2/11/13.

1. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אני רוצה להזמין זרעים אבל יש כמה בעיות:
    1 אני לא יודע מאיפה הכי בטוח והכי טוב
    2 אומרים שלא כדאי להזמין עכשיו כי יש הרבה תפיסות
    מצד שני אומרים שמגיע לכולם וטוב עכשיו
    אם אפשר עזרה זה יהיה טוב
    תודה

2. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    חחח אני נביא הזעם של הזמנת הזרעים, כל מי ששואל אני מנסה להסביר שזאת האופציה הכי לא טובה שיש.

תקרא שאלות של אנשים אחרים פה ותראה מה כתבתי להם , בגדול אני יאמר לך שאם יש לך אופציה אחרת אל תהסס להשתמש בה.

חשוב להבין , זאת עבירה זניחה שקרוב לוודאי לא תוביל לסנקציה פלילית נגדך למרות שהחוק היבש מתיר להם לשפוט אותך כמי שניסה לייבא סמים לארץ
    אבל זה כן יהיה נורה אדומה בראש של כל שוטר שעוצר אותך מאותו הרגע, בין אם זה ביקורת שגרתית ובין אם זה מעקבים

הבעיה של משטרת ישראל כרגע היא שהיא לא יכולה באמת להגיע למעבדות ביתיות שלא חלק מאיזה ארגון פשיעה לכן הם הבינו שהדרך היחידה להגיע למעבדות האלה זה בשלב קניית הזרעים

לפני שנה שנתיים זה היה הפקרות , זרעים היו מגיעים בלי בעיה ויכול להיות שמהמקום הזה אנשים אומרים לך שאין בעיה אבל האמת היא שהחגיגה נגמרה.

יש לי חבר שהזמין חודש אחרי שמישהו אחר קיבל את ההזמנה שלו בדואר מאותה החנות בדיוק וגילה שאותו דוור שדפק לו בדלת היה למעשה שוטר שהגיע מוכן עם צו חיפוש

בהצלחה :)

3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אין לי איך להביא זרעים ממקום אחר וגם אין לי איזה מעבדה בבית או משהו, גידול ראשון שלי.
    זה יעשה לי בעיות בעתיד? יש עבודות שלא מקבלים אנשים עם עבר פלילי.
    יש אתרים מומלצים לעשות הזמנה? או שכל אתר טוב?

4. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    זה תלוי בהרבה דברים, הרבה תלוי בך ובאליבי שתספק, הצעתי כבר למישהו פה להזמין משהו מאייביי ואז להגיד שחשבת שזה זה.
    לא יודע כמה זה יפגע בך אבל זה בהחלט לא משפר את הסיכויים לעבוד במקום ממשלתי

אם יש לך חבר שמגדל אתה יכול לבקש ממנו יחור , אולי אפילו להציע לשלם לו עבור זה. 50 שקלים זה המחיר בדרך כלל עבור יחור

את האתרים שאני הייתי נוהג להמליץ לאנשים לקנות מהם פסלתי כשהבנתי שנתפסו אז אם יש מישהו שהזמין לאחרונה ולא נתפס זה הזמן לומר.

השיטה הכי טובה היא לעשות טיול קצר לאמסטרדם, ב24 לחודש מתחיל שבוע גביע הקנאביס שם, החבילות מתחילות מ 2450 כולל טיסה מלון וארוחת בוקר ל5 ימים

5. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    טיול קצר לאמסטרדם זה הכי טוב לעשות בשביל זרעים הבעיה היא שאני לא יכול, תודה רבה לך על העזרה :)
    אם למישהו יש המלצה על אתר טוב להזמנת זרעים אני בהחלט אשמח אם הוא יוכל לומר לי אותו.

6. WeedMan

WeedMan חבר חדש

לייקים:
    0
    תשמע אחי כמו שבטח הבנת אין שום דבר בטוח בכל העניין הזה של הזמנת זרעים באינטרנט.
    מה שכן, אתה יכול מה שנקרא "למזער נזקים" ולהגיע למצב שגם אם תופסים אותך בפועל זו תהיה
    עבירה מינורית שנסגרת תוך חודשים ספורים על חוסר עניין לציבור.

איך עושים את זה? כמו שהמליצו רבים וטובים לפני - להזמין לכתובת "נקיה" שאין שם כלום!
    ככה גם אם הכחולים עולים על ההזמנה הידיים שלהם די כבולות (מבחינה תאורטית הם יכולים לתפור לך תיק
    של יבוא, אבל זה נדיר אם בכלל קיים - אני די בטוח שהשופט יבטל אותם בהינף יד כשהוא יראה שעל התיק
    עומד "ייבוא" של חמישה זרעים).

בנוגע לחברה מומלצת - לדעתי כל אחת משלושת החברות שמומלצות במגזין הן חברות מעולות:

http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2012/06/רכישת-זרעים/

יש לי ולחברים שלי ניסיון מוצלח עם כל אחת מהן, למרות שתהיה בטוח שכל אחת מהן גם יכולה לפשל ואני מודע לעובדה שלמרות שאני וחברים שלי
    הצלחנו להזמין כמה פעמים זרעים בהצלחה בטוח יש כאלה שלא האיר להם המזל באותה מידה...

לטעמי, המשטרה תופסת פחות מ-5% מההזמנות ופשוט דואגת לעשות המון רעש על זה כדי להפחיד את הציבור הרחב...

מקווה שעזרתי, תהיה זהיר!
    בהצלחה...

7. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אני רוצה לעשות הזמנה לבית שלי, אני לא מגדל כרגע אבל מתי שהזרעים יגיעו אני יתחיל.
    אם אני ישנה קצת את השם משלוח יעזור?

8. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    תדבר אם דילר שמוכר ירוק איכותי, ותגיד לו שאתה קונה כמה זרעים ב50-100 שקל (בדרך כלל אם הירוק שיש לו הוא ימצא כמה זרעיים בדוק, בזמן שהוא מכין את השקיות)

9. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    הבעיה היא שאני לא יודע איפה למצוא אחד כזה :/

10. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לגבי עבודה במוסד ממשלתי.
    אם המוסד הממשלתי עוסק בצמחי רפואה. זה יכול אפילו לשפר את סיכויי הקבלה שלך.
    סביר להניח שמי שיקבל אותך, יהיה איזה דר' שיראה שאתה בעל הרבה אמביציה.

11. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אם תופסים זה נחשב לעבר פלילי?
    ואיזה אתר הכי מומלץ וטוב להזמנה? רציתי לעשות הזמנה מנירוואנה אבל הם לא מקבלים ויזה נטענת, יש אתר אחר מומלץ? אולי rqs?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!