1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לעשן או לא לעשן זאת השאלה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Fan of kush, ‏23/12/14.

1. Fan of kush

Fan of kush חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חבריי המעשנים,
    אני אוטוטו בן 18 ומתגייס שנה הבאה, ומעשן בקביעות בין פעם בשבוע לכמה פעמים בשבוע כמובן בזמני הפנוי ולא כאשר יש לי דברים לעשות.
    אני עוד לא יודע במה ארצה לעסוק בצבא..בנתיים הגיעו אליי זימונים לטיס ולסיירות. לטיס הלכתי ועשיתי גם בדיקות שתן אך לא ראיתי שהבדיקה היא גם לסמים בטופס של התוצאות, ולסיירות שאלתי ולא עושים.
    אני עדיין מעשן בקביעות, החשש שלי הוא שאני אמשיך לעשן ואקבל בחודש הבא, ינואר, לדוגמא, זימון ליחידה שתבדוק סמים בשתן ולא יהיה לי מספיק זמן להתנקות..
    כמובן שהתשובה המתבקשת היא: ״תפסיק לעשן״, והאפשרות הזאת ברורה לי אך רציתי לדעת אם מישהו בפורום מתמצא בנושא ויודע להגיד לי באילו יחידות בודקים שתן במיונים אם בכלל.. וכך אדע אם אני יכול להמשיך ולהינות לי או לא..

תודה לעונים, ארצה תשובות רציניות והתשובה תפסיק לעשן כמו שכתבתי בפוסט, היא תשובה שאני כבר יודע והיא המוצא האחרון מבחינתי אחרי שאבחון דרכים אחרות אז אבקש ממכם להימנע מתשובה זו אלא אם כן אתם חושבים שזאת הדרך היחידה.

2. stonedsurfer

stonedsurfer חבר חדש

לייקים:
    1
    לא שמעתי על יחידה קרבית שעושה בדיקת שתן לפני שמגייסים אותו ליחידה,
    כאחד שהתגייס ליחידה מובחרת הפסקתי חודש לפני הגיוס בכדי שלא לבוא מלוכלך לבסיס ולהסתכן שיש שם בדיקות של מצ"ח.
    הגעתי וראיתי שאין זכר לשוטרים אז חזרתי לעשן עד חודש לפני שעליתי ליחידה הגעתי לשם וראיתי שאין בדיקות מצ"ח וחזרתי לעשן עוד פעם.
    אם לא תעשן חודש זה לא סוף העולם. זה אפילו רק יתרום לך :) מקווה שעזרתי

3. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    לפני הגיוס לא עושים בדיקות למציאת סמים רק אם עולה חשד.
    אם אתה שואף גבוה אני במקומך הייתי מפסיק על מנת שלא יהיה שתגיע ליחידה כזאת או אחרת ויפסלו אותך על החשד הכי קטן.

4. Fan of kush

Fan of kush חבר חדש

לייקים:
    0
    אוקיי זה בדיוק מה שרציתי לדעת אם מחפשים סמים במיונים לפני גיוס וענית לי שלא, עכשיו רק אבקש את אישורך שאתה בטוח בתשובה?
    אני עוד לא יודע לאן אני שואף אבל אני לא נראה כמו מישהו שמעשן וגם אחרים אומרים לי את זה אז אני אסתכן בחשד..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!