1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לעשן אחרי נורופן

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Weeda, ‏7/5/14.

1. Weeda

Weeda חבר חדש

לייקים:
    0
    בערב יום העצמאות כאב לי הראש ובערב לקחתי נורופן (שעזר) לפני שיצאתי לחגיגות. בערך שעתיים אחרי שלקחתי את הכדור עישנתי ואז נכנסתי להופעה. קרה לי משהו מאוד מוזר אחרי שעישנתי - קצת הזיתי. אורות של מנורות וענפים נראו לי כמו יצורים קטנים שרוקדים והרגשתי כאילו אני רואה איך הכל מתרחש במציאות אלטרנטיבית. יש לי סינסיטזיה (כשהחושים מתערבבים) ובדרך כלל זה מתגבר כשאני מעשנת אבל הפעם ממש ראיתי את המוזיקה של ההופעה. הייתי ליד הרמקולים אז שמעתי הכל מאוד טוב וחזק, במיוחד את הבאסים וממש ראיתי אותם, ולא יודעת בדיוק איך להסביר את זה אבל הרגשתי כאילו אני בעולם אחר. וזה לא קרה לי אף פעם בעישון. אחר כך דיברתי עם חברה שאמרה שזה קרה גם לה כשהיא עישנה אחרי שלקחה אנטיביוטיקה.

זה היה כיף ומוזר אבל רציתי לשאול אם קרה לכם גם משהו כזה ואם זה יכול להיות מסוכן?

2. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    וואו. חייב לנסות.

3. JoNy

JoNy חבר חדש

לייקים:
    0
    לעולם לא נטלתי תרופה ולאחר מכן לקחתי סמים .

4. מוריס

מוריס קנאביסט

לייקים:
    1
    תאכלס קרה משהו דומה לחבר שלי שעישן קנאביס בבונג שעישנו בו צ'אנגה.

5. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    איזה מגניב שיש לך את הסינסיטיזיה הזאת זה משתנה לך כזה פתאום יותר ופחות ובוריאציות שונות לפי מצבים וזה כשאת סחית או שזה תמיד אותו דבר כזה? ומעניין מה יקרה אם תקחי אסיד או סם פסיכודלי אחר חחח, לגבי הנורופן והקנאביס לא נראה לי שזה קשור נראה לי הכל זה בראש.

#5 satlabatla, ‏9/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏9/5/14
  6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    קנאביס בהשפעה שלו יותר קרוב לאופיאטים מאשר לפסיכדליים ...
    גם באופיאטים יש הזיות, פשוט אלה הזיות שונות לגמרי מהזיות של פסיכדליים ..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!