1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לקחתי אסיד פעם ראשונה

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י Edweard3341, ‏23/9/15.

1. Edweard3341

Edweard3341 חבר חדש

לייקים:
    0
    לקחתי בערב יום הכיפורים קרטון אחרי שלקחתי עברו הרבה שעות ולא קרה כלום פשוט אני יושב מצפה לזה כל כך מנסה להכנס לדלקה אבל שום דבר לא קורה הדבר היחידי שקרה זה שיכול להיות בגלל שקיוותי ופיתחתי דברים בשביל ההשפעות של הACID הגיע למצב שלא הייתי כזה מחובר על מה שאני אומר וזז...
    עכשיו יש מצב שהכיוון שלי דפק אותי וזה סתם קרטון אבל יכול להיות שפישלתי במשהו כשבאתי לקנות אז לא היה נייר כסף ואז חתך ל2 שפיצים מקרטון שלם אחד לחבר ואחד לי ולא היה לנו נייר כסף אז שמנו את זה בנייר גלגול של סיגריות ואז שמתי בארנק השאלה שלי יכול להיות שבגלל שזה לא בנייר כסף אז זה יכול לההרס או משהו?
    נשאר עוד שפיץ של חבר ונראה איך זה ישפיע עליו..

2. Psyched

Psyched חבר חדש

לייקים:
    3
    הדבר הראשון שהייתי ממליץ לך עליו- זה סימני פיסוק.
    לגבי הבעיה שלך, כשאתה שם קרטון במשהו שהוא לא נייר כסף/שקית ניילון, יש את הסיכוי שהחומר הזה סופג, ושהוא יספוג את האסיד מהקרטון. למרות שאני לא חושב שזה המצב בנייר גלגול אז אני באמת לא יודע איך זה קרה. שים לב שאסיד גם רגיש לחום אז אם זה היה בארנק בכיס שלך חצי יום יש סיכוי טוב שהרסת את זה.
    יש לך אפשרות של לקנות ערכת בדיקה לבית כדי לגלות אם יש לך אסיד או שאלה קרטונים ריקים, אבל אני ממש בספק שמישהו ימכור לך קרטון ריק. קורה ששמים כמות ממש קטנה, או שיש דילרים (ממש חארות) שמלקקים בעצמם את הקרטון לפני ואז מוכרים.
    קח בחשבון שערכת בדיקה זה יקר ועדיף פשוט לקנות שתי קרטונים ולנסות אותם בו זמנית, יש מצב שבגלל שזו הפעם הראשונה לא ידעת למה לצפות ולא הרגשת כלום (כמו שהפעם הראשונה של קנאביס לא משפיעה).
    אם בשתי קרטונים אתה עדיין לא מרגיש כלום/מרגיש משהו ממש חלש- תחליף כיוון.

קואלה אוהב/ת את זה.
  3. Achilles

Achilles חבר חדש

לייקים:
    5
    שמע אחי.
    אכלת שפיץ

4. ארול

ארול חבר חדש

לייקים:
    3
    [
    קח בחשבון שערכת בדיקה זה יקר ועדיף פשוט לקנות שתי קרטונים ולנסות אותם בו זמנית, יש מצב שבגלל שזו הפעם הראשונה לא ידעת למה לצפות ולא הרגשת כלום (כמו שהפעם הראשונה של קנאביס לא משפיעה).
    אם בשתי קרטונים אתה עדיין לא מרגיש כלום/מרגיש משהו ממש חלש- תחליף כיוון.[/QUOTE]

אני חושב שזה חוסר אחריות לומר לאדם שמיתנסה פעם ראשונה בנוסף לזה שהבן אדם מדבר על אסיד ולא על קנאביס דבר שני אם אין לך תשובה שיכולה לעזור לפחות אל תזיק
    לחבר ששאל אסיד לא שמים בנייר כסף אלא ניילון ואז נייר האסיד רגיש לחמצן ואור
    בקרטונים אין כ"כ דיוק כמה יש בכל קרטון כמו כן יש הרבה זיופים דילולים אבל נניח שלפני שמרחו את הקרטונים אכן יש את הכמות המתאימה נניח 20 טיפות 20 קרטוינים אבל מי שמרח לא מרח כמו שצריך ושם על קרטון בטעות שתי טיפות ועל אחת שם חצי לכן חשוב לדעת ממי אתה קונה עדיף שיהיה טיפות ולא קרטון
    בעבר היו הופמנים ש+- ידעת כמה יש ולתמונות היה תפקיד...

#4 ארול, ‏27/2/16
    נערך לאחרונה ב: ‏27/2/16
  5. Edweard3341

Edweard3341 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני חושב שזה חוסר אחריות לומר לאדם שמיתנסה פעם ראשונה בנוסף לזה שהבן אדם מדבר על אסיד ולא על קנאביס דבר שני אם אין לך תשובה שיכולה לעזור לפחות אל תזיק
    לחבר ששאל אסיד לא שמים בנייר כסף אלא ניילון ואז נייר האסיד רגיש לחמצן ואור
    בקרטונים אין כ"כ דיוק כמה יש בכל קרטון כמו כן יש הרבה זיופים דילולים אבל נניח שלפני שמרחו את הקרטונים אכן יש את הכמות המתאימה נניח 20 טיפות 20 קרטוינים אבל מי שמרח לא מרח כמו שצריך ושם על קרטון בטעות שתי טיפות ועל אחת שם חצי לכן חשוב לדעת ממי אתה קונה עדיף שיהיה טיפות ולא קרטון
    בעבר היו הופמנים ש+- ידעת כמה יש ולתמונות היה תפקיד...[/QUOTE]
    אם שמת לב פרסמתי את זה לפני כמה חודשים כבר חח אבל בכל זאת תודה ואני אשמור את העצות שלך.
    בכל מקרה כבר אחרי זמן כבר נדלקתי עוד כמה פעמים קניתי 2 שיבה כחולה 180 מיקרו דחפתי את שניהם והיה כל כך טוב שבאמת אי אפשר לתאר במילים את ההרגשה הטובה שעוברים בדלקה.
    הייתי גם במסיבה וגם שם קניתי טיפה ואסיד וטראנס הולך פיצוץ.

6. satlaniko

satlaniko קנאביסט

לייקים:
    48
    אכלתה כולה שפיץ פעם הבאה שים 2 3 שלמים ביחד בשביל שתרגיש אסיד

#6 satlaniko, ‏12/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏12/3/16
    vvasili אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!