1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לקצור או לא לקצור זאת השאלה..:]?<

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י mr weed.., ‏14/5/14.

1. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    מוסיף עוד סירקולציה של אוויר לבית גידול (מאווררים נוספים)
    אפשר להעזר גם במוצרים שמיועדים לכך , סופחי לחות למינהם...
    סיליקה ג'ל או בכל סופר של שופרסל יש גם את זה: (מומלץ לקנות 2-3 כאלה בשביל תוצאות מהירות ומיידיות)
    http://market.zap.co.il/productcard.aspx?modelid=14681

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מסכים עם מה alechko אמר.

יכול להיות שיש לך נבגים (רעילים) בכל מקום.
    אני יכול להמליץ לך על דרך לסטריליזציה של החומר, אך לא בטוח שתיפטר מכל הטוקסינים (בהנחה שיש).

אפשר לייבש בתנור בחום של מעל 120 מעלות לאורך 10-15 דקות. אמור לקטול את הפטריה והנבגים.
    לגבי טוקסינים, יכולה להיות לך בעיה.
    מצד שני, יכול להיות שמדובר בפטריה לא מזיקה כמו עובש שנוצר על גבינות. בכל אופן, לא ניתן לדעת באיזה פטריה מדובר.
    אני מציע לזרוק את החלק הנגוע ולעשות תהליך של סטריליזציה לשאר החלקים (לקטוף עכשיו).

שמור על לחות נמוכה כמו ש alechko הציע.

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    הנה כמה דברים שמצאתי -

* שמן עץ התה - תערבב כפית אחת של שמן עץ התה עם כפית 'סבון קסטיליה' (אין לי מושג מה זה אבל הנה הוראות הכנה - http://www.wikihow.com/Make-Liquid-Castile-Soap), ותוסיף לגלון של מים (3.7 ליטר) ואת התערובת תרסס על הצמח, על הפרחים הנגועים (היטב) ועל האדמה.
    שמן עץ התה ידוע ביכולות האנטיספטיות ואנטי פיטריטיות שלו. מה שכן הכנת הסבון הזה אולי קצת מסרבלת את העניין.

* אופציה שניה זה חומץ ומים - נשמע גם כן שיש הרבה אנשים שמרוצים מהאופציה. קח כף חומץ, ותערבב ב-1.9 ליטר מים, רסס באותה שיטה כמו למעלה על הצמחים פעם בשבוע.

* עוד משהו שקראתי זה שאור שמש ישיר יהרוג כל סוג של עובש, ולמזלך אתה גר בישראל ועכשיו קיץ,
    אז מה שאני הייתי עושה זה הולך על אחת מ2 האופציות למעלה, אחרי הריסוס נותן לחומר בערך שעתיים - 3 להתייבש ואז מוציא את הצמח לשמש לכמה ימים.

4. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    המון תודות לכם חברים מה הייתי עושה בלעדיכם! אז ככה אני מקשיב לעצות אבל לא כלכך יכול לממש אותם בתחילת האשכול רשמתי שיש לי עוד סוף השבוע הזה לקצור את היפה שלי וכשבאתי להיסתכל עלייה לאחר יום ראיתי תעובש הזה. בקיצור מה שניראלי שאני יעשה אני יקצור היום את הקולה הראשית יוריד את החלק הנגוע משאר הפרחים עד כמה שאפשר ונייבש אותו כרגיל. בחלק הנגוע אני ינסה אחת מהאפשריות שניתנו לי מכם. לצערי אני מגדל רק שני יפיפיות ואני לא יכול להרשות לעצמי לזרוק אפילו פרח קטן אני יעדיף למכור ל ''חבר'' או לנסות לעשן אפילו ולא לזרוק.

אני אמשיך לעדכן אותכם פה בנוגע לכל האשכול שוב תודה רבה לכם אתם אלופים. אני רוצה לציין דבר אחד אני אישית בחור שלא כל כך מבין באינטרנט או יודע אנגלית חלק וכשמפנים אותך לגוגל (ואומרים מה לכתוב) זה לא בדיוק עוזר אולי קצת אין ספק אבל לא למי שלא מבין הרבה בזה. אז בבקשה ממכם חברים עם תוכלו להביא לנו תחומר לפנים מאשר ושנלך לחפש אותו זה יהיה הרבה הרבה יותר טוב אגב גם לפורום! תודה רבה!

5. פרחירוק

פרחירוק קנאביסט

לייקים:
    0
  6. יחזקאל

יחזקאל קנאביסט

לייקים:
    20
  7. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    זה קישור לפני שנתיים אח שלי , אתה קצת מאחר חחח

ganja farmer ו-אמנות-הגידול אוהבים את זה.
  8. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    חחחחח יש פה טיסני יקומים מקבילים חחחחח חזרה לעתיד של העבר

newbudder, ganja farmer ו-סוטולבוטול אוהבים את זה.
  9. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    אני ממליץ בחום להשמיד את החלק עם העובש. הדרך היחידה שאולי הייתי מנצל פרח עם עובש זה לזיקוק באלכוהול, וגם זה אחרי שטיפה טובה במים וייבוש בנפרד מכל הפרחים האחרים.
    גם אם תצליח בדרך קסם להפטר מהעובש (לא יקרה) ההשפעה על הטעם, הריח והסטלה קיצונית.

10. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    הינה עוד עפיפון

newbudder אוהב/ת את זה.
  11. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    ישן ישן אבל פוסט מעניין.. ;)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!