1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לשכנע את דודה שלי להלחם על רפואי (לא תומכת)

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Mr.Weed, ‏6/8/14.

1. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אז ככה, גילו אצל דודה שלי סרטן, אז אמרתי לאמא שלי שתלחם על זה שייתנו לה קנאביס והיא מזלזלת בזה. אני יודע מה זה בשבילה (חארטה) ואני גם יודע שזה יכול להציל אותה. נתתי לה אינסוף מחקרים, מאמרים, תיעודים, עדויות ומה לא?! היא לא מאמינה!! איך אני משכנע אותה??

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    יש לי חתולה ליד הבית שלא מזמן המליטה כמה גורים, ורוב הגורים מסתובבים עם הסבתא רוב הזמן, והם די בסדר,
    אבל גורה אחת נמצאת עם אמא שלה ושתיהן לא כל כך בריאות, הגורה במיוחד
    היא רזה וחלשה ויש לה דלקת בעין ולא מעט בעיות.

בקיצור ניסיתי לתת לה חתיכת נקניק, אבל היא לא רצתה לאכול אותו,
    חשבתי אולי גבינה צהובה, אבל גפ לא,
    ניסיתי חלב, גבינה לבנה, שמנת - כולם תקינים לגמרי דרך אגב, אבל הגורה הקטנה כאילו לא הייתה מסוגלת לעשות עם זה כלום חוץ מלרחרח את זה קצת ואולי לתת לק קטן.

מה שאני מנסה להגיד זה - כמה שזה כואב לראות את זה מהצד - אתה לא יכול לשכנע אותה אם היא נעולה על זה שהיא לא רוצה.

3. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    אם תביא לה ג'וינט\וייפורייזר\עוגיות מוכנות, שכל מה שהיא תצטרך לעשות זה לקחת שאכטה\ביס, איך היא תגיב? אולי אם תתן לה חווית ניסיון ראשון שלא תדרוש מאמצים מצידה, ותעשה את זה בדיסקרטיות, היא אולי תסכים? אני בונה על זה שאם תוכל לשכנע אותה לנסות בפעם הראשונה, אחר כך היא כבר תנסה להשיג בעצמה אחרי שהיא תרגיש את ההשפעה.

4. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    עזוב את אמא שלך, לך לדודה שלך וזרוק לה איזה פייסל ותגיד לה, תעשני את זה תבדקי איך זה ילך.
    היא כבר תיכנס לזה לבד

5. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    מסכים עם HlppieVan וג'וני נוקסויל.
    תן לה חווית שימוש ראשונה.
    ואם אפשר אז שתהיה שונה מהקונוטציות הרעות כמו עישון.

תסביר ותשאיר את זה שם.
    זה המירב שאתה יכול לעשות ולדעתי באופן המיטבי גם.

עכשיו זה מתחבר למה שwoogs אמר, כי אם היא נעולה אז באמת לא תוכל לשנות את זה.

אבל תמיד שווה לעשות את המיטב. בטח למטרה שחשובה לך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!