1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מאווי וואווי

הנושא בפורום 'זני קנאביס' פורסם ע"י שינשן, ‏27/7/20.

1. שינשן

שינשן חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום. מקבל כבר כמה שנים קנאביס רפואי. אני מגיב רע מאד ל - CBD ובעבר מצאתי זן כמעט בלי CBD שנקרא מאווי וואווי והוא היחיד שלא הפיל אותי ויכולתי לתפקד אתו.
    בהסדרה החדשה והנוראית אין למשווקים שום מושג מה הזן המחליף וברישיון ה CBD המינימלי הוא 2 שזה הרבה הרבה יותר מדי בשבילי.
    אם כך ... מישהו יודע איך אני משיג מאווי וואווי ואם הוא משווק על יד המפיצים אז איך קוראים לזן
    ושאלה נוספת ... האם יש זנים אחרים שהם עם CBD נמוך ככל האפשר.
    תודה

2. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    שיתנו לנו כבר לגדל בשקט!
    לצערי אני לא יודע להמליץ לך בעניין זנים מסוימים, אבל אני חושב שאין לך מה לפחד מקנייה בשוק החופשי והלא ממוסד, פשוט שים את הפרחים בשקית של חברה רפואית ואם מישהו ימצא את השקית - יש לך אישור!

ד"א זו פעם ראשונה שאני שומע על רגישות שכזו ל-CBD... תוכל להרחיב? מעניין אותי מאוד איך גילית שזה באמת ה-CBD ספציפית שגורם לך לתחושה לא טובה.

אפשר לשאול אם יצא לך לנסות זנים כמו Sour Diesle, Lemon Haze, Alaska, Purple Haze ושאר סאטיבות מעוררות? אולי האלסקה של תיקון עולם היא כבר לא דוגמה טובה כי הבנתי שלאחרונה היבול לא משהו, אבל הזנים האחרים יודעים כזנים מאוד אנרגטיים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!