1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מאיפה אפשר לקנות באנג איכותי?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י רן 123, ‏25/11/15.

1. רן 123

רן 123 חבר חדש

לייקים:
    1
    זה חוקי להביא באנג מאיביי למשל?

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    לפי החוק (המטומטם יש לציין) אסור, נראה לי יש על זה עונש מאסר, למרות שבדרך כלל אם תופסים מחרימים את הכלי ואולי גם מעבירים את השם למשטרה.

3. RNS

RNS חבר חדש

לייקים:
    0
    לדעתי לא יתפסו לך אם תביא מאיביי , אני אישית נסחבתי עם הבאנג הכי ענק שמצאתי בכל אמסטרדם ארוז כמו שצריך במזוודה בתוך קרטון עם פצפצים ואף אחד לא עצר אותי ולא עשה לי שום דבר, וזה גם הגיוני בגלל ש... טכנית המשטרה לא מעוניינת בכלי אלא בסם , וכל עוד לא מצאו אותו עליך , אין שום סיבה שיעצרו אותך , ועל כל מקרה , זה בסה"כ כלי זכוכית , זה שהייעוד שלו הוא לעישון סמים זה כבר עניין אחר , אולי אם אתה קונה אותו ומעשן בו ואז אורז אותו בתיק אז לדעתי במקרה הזה באמת תשכח ממנו כי הריח ידליק אותם ויתפסו אותך ולמרות שיגלו שאין עליך את הסם... לדעתי זה לא ייגמר בטוב , יש מצב שאולי רק יזהירו אותך כי בסופו של עניין יגלו שאין עליך את הסם , אבל למרות הכל בטוח שיסמנו אותך לפעם הבאה שיתקלו בך.

על כל מקרה , לפחות מהעובדה הקיימת שלי אישית , אותי אף אחד לא תפס ואני הבאתי את הבאנג שלי לארץ כמו גדול , וגם אותי הזהירו בהתחלה ואמרו שאם אני אביא משם באנג יקחו לי אותו ויעשו לי בלגאן וכל זה... אז הנה , לא עשו לי שום דבר, אולי זה במקרה שלא תפסו אותי? אין לי מושג , לדעתי פשוט קח ת'צ'אנס כמו שאני עשיתי והבאתי אותו , גם ככה רוב הסיכויים שלא ייתפסו עליך כי אין לזה ריח , כמו שאמרתי תקנה אותו שם וישר תארוז ותדאג שזה יהיה מונח טוב במזוודה , ואתה מסודר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!