1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מבואס בשביל חברה שלי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Fan of kush, ‏6/3/15.

1. Fan of kush

Fan of kush חבר חדש

לייקים:
    0
    חברה שלי לא מצליחה להנות מלעשן כל פעם היא מתחילה להרגיש לא טוב ורק רוצה לשכב והיא נכנסת להתקפי חרדה תכופים, אני לא יודע מה לעשות שמעתי שיש אנשים שגרוס לא מתאים להם אבל מזה אומר? זה אומר שאי אפשר לפתור את זה?
    זה ממש חבל כי זה כאילו יוצר גבול ביננו היה יכול להיות הרבה יותר כיף אם היא הייתה נהנות מזה כמוני (שלא תבינו לא נכון לא מכריח אותה אבל זב פשוט מציק לי שהיא לא נהנות מזה)

2. המקוסס

המקוסס חבר חדש

לייקים:
    2
    גם אם היא לוקחת 2-3 שאכטות רק היא נהיית ככה ? ותבדוק תחומר אולי אתה מביא משהו חזק תנסה למצוא בשבילה אינדיקה עדין כזה

3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    יש כאלה שזה לא בשבילהם, עושה לה התקפי חרדה? כניראה שזה לא מתאים לה.
    היא חווה התקפי חרדה גם בלי עישון?
    קנאביס פשוט לא מתאים למי שיש לו התקפי חרדה.
    כמה פעמים היא עישנה עד עכשיו?

#3 MrT, ‏6/3/15
    נערך לאחרונה ב: ‏6/3/15
  4. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    לא כל אחד מסתדר עם פסיכודלים ול thc יש אקט הזייתי שיכול להבהיל ולבלבל מעשנים חדשים ולא מנוסים..

אני מציע ככה.. שתעשה פייסל ממש קטן ותיתן לה גג שתי שאיפות ותיראה איך היא תקבל את זה..
    ועוד דבר עם יש לך קונקשן לרפואי, אז אני ממליץ לך לנסות ולהשיג זנים עם אחוזים עשירים של cbd כמו מידנייט ורפאל של תיקון עולם.. ככה הסיכוי לחרדה ולהרגשה שלילית בזמן הסטלה קטן הרבה יותר.

5. short rider

short rider חבר חדש

לייקים:
    7
    תשאל אותה מה היא חושבת על קנאביס,היא חושבת שזה דבר רע?
    שיש לזה השפעות רעות?,אם כן אז תסביר לה שאין ושזה בטוח ותראה לה מחקרים או משהו. אני מכיר אנשים שיש להם התקפים כי הם חושבים שזה דבר רע ומסוכן אז תסביר לה שזה בטוח ואם זה לא עוזר בכל זאת אז כנראה שזה לא מתאים לה.

6. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    תהיו במקומות רגועים שאין סיכוי שהמשטרה תגיע לשם ככה שלא יהיה לה ממה לפחד ושתעשן פחות מבדרך כלל, ותסביר לה שגם אם היא מעשנת הרבה לא יכול לקרות לה כלום מזה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!