1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מבקש עזרה בקבלת אישור רפואי לאחר שנתיים של כאבים וכדורים.

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י HelpPlease, ‏14/2/18.

1. HelpPlease

HelpPlease חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום שמי גולן אני בן 26 ויש לי כאבים בבטן במשך כבר שנתיים.

כיום אני שנתיים ומשו כבר בכאבים בבטן לאחר כמות מאוד גדולה של בדיקות וניתוחים לבדוק מה הבעיה (מעל 7).
    (לא מחשיב בדיקות כמו צליאק וכו' - רק קלנקסקופיה-אנטר אוסקפיה וכו')
    אחרי המון המון כדורים שהביאו לי שלא עזרו לי משמעותית.

גיליתי שקנאביס מעלים לי את הכאב לגמרי לאחר שגיליתי שבמאוחדת אין סיכוי בעולם לקבל אישור ממה שהרופאים אמרו לי עברתי לכללית ששם הבנתי שצריך לעבור את כל הסרט הזה שוב לאחר שאמרו לי שגם לא קח עוד כדורים ועוד ועוד.

אני כבר לא יודע מה לעשות ואני מוציא המון כסף כל חודש על התרופה הזאת בצורה פרטית.*לכאורה*
    לאחר חצי שנה עכשיו שאני עושה את זה בצורה פרטית אני כמעט מגיע לקריסה כלכלית מוחלטת בגלל הוצאה ענקית
    כל חודש.

יש לי קלסר רפואי מסודר עם כל הבדיקות והניתוחים אני פשוט כבר לא יודע מה לעשות ומקווה שמישיהו יוכל לעזור לי.

תודה.

2. גףף

גףף חבר חדש

לייקים:
    0
    אני קיבלתי רפואי על פוסטראומה כך שאיני מכיר את הדרך של מרפאות כאב. מה שבטוח שאם תתעקש תמצא דרך. נוהל 106 מכיר?
    https://www.health.gov.il/hozer/DR_106.pdf
    בנוהל זה פרוט כל ההתוויות המאושרות היום.

קבצים מצורפים:

• DR_106.pdf
      גודל הקובץ:
      KB 386.8
      צפיות:
      1
  3. asaf1

asaf1 קנאביסט

לייקים:
    50
    תפנה לשלומי סנדק...
    הוא ידע לאן להפנות אותך.