1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מגדל חדש

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י nimrod, ‏26/5/16.

1. nimrod

nimrod קנאביסט

לייקים:
    6
    אז ככה , אני חייל תפרן מת ואוהב לעשן חבר הביא קססה ישנה ומצאתי בה זרעים ( כן כן אני יודע שזרעים של קססה זה על הפנים ואני לא יודע מה ייצא לי אם בכלל ) הנבטתי אותם ושמתי אחד בעציץ קטן אם אדמה על החלון , מן הסתם שאין לי כסף לציוד ולגידול פנים אז אני שוקל לגדל בגינה אין לי ציפיות יותר מדי אני פשוט רוצה להרגיש את החוויה הזאת ובאמונה שאני יצליח לגדל בחוץ , השאלה שלי היא ככה מתי להעביר אותו לגינה ? האם זו תקופה נכונה? כמה שעות אור וחושך הוא צריך ? וכל כמה זמן להשקות? אה ואיך לזהות אם זה זכר או נקבה שאני לא סתם יתאמץ והכול לשווא ... דרך אגב אני לא משתמש בשום דישון חוץ מאיזה מצע דישון שמצאתי במחסן ובו הזרע נמצא כרגע ... כל טיפ יעזור תודה...

אתנול אוהב/ת את זה.
  2. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    אחלה תעשה ותצליח! אני תמיד אומר שזה לא חוכמה לעשות כל דבר בחיים שיש לך את כל התנאים.דווקה שאין לך אבל יש לך רצון עז אז תהנה מזה! מאחל לך בהצלחה!
    עכשיו לעיניין בן כמה הצמח? שים אותו בשמש שיתפתח. תקרא קצת הסברים ותראה תמונות איך להבדיל בין זכר... תזרום ותצליח

3. nimrod

nimrod קנאביסט

לייקים:
    6
    אחי הוא עוד לא צמח רק הנבטתי אותו לפני יומיים שלוש ואחד הזרעים הוציא כבר זנב אז העברתי אותו למין עציצון קטן כזה אם מצא דישון עשיתי כמו שאומרים גומה ואז שמתי תזרעון הבעיה היא שקראתי פה איפשהו שצריך לשים את הזרע אם הזנב למטה ושמתי אותו למעלה זה קריטי? בכל אופן כיסיתי את הזרעון השקתי בעדינות ושמתי על עדן החלון בחדר שלי בנתיים עד שיתפתח טיפה ואז אני מעביר לגינה ההורים שלי גם זורמים ובעד אז אין לי שום בעיה בעניין הזה ... מי שכבר גידל בחוץ ויכול לתת לי טיפים אני אשמח אל תשכחו רק שזה "גידול" ראשון שלי אז דברו איתי בעברית ;-) ועוד משו שמעתי שזה טוב להוסיף גם משו שקוראים לו ביו ביז ועוד איזה סוג של ביו זה נכון? עוד פרטים יעזרו לי , זה בכלל תקופה טובה לגדל עכשיו?

4. BigL

BigL קנאביסט

לייקים:
    29
    לא נורא ששמת עם הזנב למעלה זה יצמח בכל מקרה. וממליץ לך לקרוא קצת מדריכים בסיסיים לפני שאתה שואל כל דבר בפורום

אתנול אוהב/ת את זה.
  5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    יאללה בהצלחה!
    להוציא החוצה בהקדם.

אתנול אוהב/ת את זה.
  6. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    רק אל תגדל בבסיס.. הם יגיעו מהר מאוד לשם..היו מקרים שתפסו חיילים.

7. nimrod

nimrod קנאביסט

לייקים:
    6
    להוציא החוצה למרות שרק לפני כמה ימים הוצאתי מהנבטה? כאילו שמתי תזרעים וברגע שיצא זנב לבן נחקחתי אותם ושמתי באדניות קטנות על החלון אם מצע דישון ואדמה שמתי תזרע והשקתי עברו יומיים או שלוש מאז שהם על עדן החלון והאדמה עדיין לחה להשקות או רק שהאדמה יבשה לגמרי אז להשקות?

8. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כשיהיו שני זוגות עלים אמיתיים תוציא החוצה.

9. nimrod

nimrod קנאביסט

לייקים:
    6
    הוצאתי היום צמח אחד החוצה , איך שיצא לו 2 עלים ירוקים שתלתי אותו בחוץ... אחרי שקראתי הרבה עדיין לא הבנתי בכל עניין הדשנים מתי להתחיל לדשן ואם איזה דשנים? כמה זמן הוא צריך להיות באור?

10. Kof123

Kof123 חבר חדש

לייקים:
    1
    הוא צריך כמה שיותר אור כרגע..שים על החלון בכיוון שיהיה עליו הכי שמש שאפשר

11. nimrod

nimrod קנאביסט

לייקים:
    6
    טוב אז כמו שכבר אמרתי אני חדש בתחום הגידול מתי אני צריך להתחיל לדשן ? במה לדשן ? איך לדשן ? חיפשתי מדריך על דישון אבל לא מצאתי ...

12. yaya

yaya קנאביסט

לייקים:
    113
    תבחר מקום אם כמה שיותר שמש ישירה
    תעשה חור באדמה [יותר גדול יותר טוב]
    תמלה עם אדמה טובה תערבב אם כומפוס [בחלק היותר עליון] פרולייט 20-30%זה טוב
    אני הייתי גם מוסיף לתערובת דשן בשחרור איטי
    ויש לך כמה שבועות רק להשקות
    על תישכח הקציר בסביבות אוקטובר

13. nimrod

nimrod קנאביסט

לייקים:
    6
    הוא כרגע במקום אם הרבה שמש על המנגל בגינה חחח בקיצור היום בבוקר בדקתי אותו ראיתי שאחד העלים טיפלה נשרף ונוצר לו חתך קטן באמצע ... בעניין הדשנים צריך להתחיל כבר? מה המינון והתדירות ? ואיזה דשנים לקנות?

14. nimrod

nimrod קנאביסט

לייקים:
    6
    ושוב אני ישאל כי לא עונים לי , כל עניין הדישון קראתי וקראתי ואני ממש לא הבנתי כלום זרחן , אשלגן , חמצן וכל היחסים האלו 4:8:8 באמת שבאמתמלא הבנתי כלום ממש כמו שיעור מתמטיקה, מישהו פשוט יכול להסביר לי בצורה הכי פשוטה איזה סוגי דשנים לקנות ומתי להתחיל לשים ומה המינון ?

15. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    עזוב אל תסתבך יותר מידי עם ההסברים

לך תקנה דשן אורגני ותבקש שידפיסו לך טבלת דישון

שהצמח יוציא כמה סטים של עלים תתחיל לדשן. העדינות

איזו חברת דשן? לא ממש משנה ביוביז או ביונובה כל אחד ימליץ לך על משהו אחר. הערכה הקטנה 3 סוגי בקבוקים בערכה. עלות של 100 ₪ תספיק לך

מה שחשוב שיהיה אורגני כי למי שאין נסיון עם דשנים מינירלים יכול בקלות לשרוף צמח

לסיכום: 1.דשן אורגני 2. טבלאת דישן

16. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    קנה דשן פרפקט נוזלי בכל משתלה.
    מתאים לאורך כל הגידול במינונים של 2 - 2.5 מ"ל לליטר מים.

17. nimrod

nimrod קנאביסט

לייקים:
    6
    בדוק ? אני בדיוק נוסע לאינטגרל הידרופוניקס לקנות דשן אז אתה אומר דשן פרפקט נוזלי ? ככה קוראים לדשן? מה יותר טוב ביוביז או דשן פרפקט נוזלי?

18. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    אחלה בשעה טובה ומוצלחת! כמה ליטר העציץ? אם העציץ קטן תתארגן על עציץ לפחות 11 ליטר או איזה פח צבע מפלסטיק של 18 ליטר

19. nimrod

nimrod קנאביסט

לייקים:
    6
    אבל מה אומר יכול להתחיל לדשן?

20. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    עוד לא לדשן תמתין שיצאו עוד כמה עלים.

שמור עליו מהחום הכבד. בימים חמים מאוד כמו עכשיו. תן לו קצת צל הוא עדיין תינוק

#20 אתנול, ‏3/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏3/6/16

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!