1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מדינות לעבור אליהם בלי קושי למצוא עבודה ובלי צורך בויזה.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י niv, ‏12/7/14.

1. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    וגם שלא יזיינו אותי אם יתפסו אותי עובד לא חוקי (כמובן שעדיף חוקי), לארה"ב אין לי אישור כניסה !!!

והכי חשוב קל להתארגן ואם זנים טובים.

בבקשה בפירוט

"בבקשה בלי הבולשיט אני עוזב כי אין לי שמחת חיים בישראל"

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני יודע שאתה מבקש בלי בולשיט וזה, אבל השמחת חיים באה ממך ולא מהמקום שבוא אתה נמצא.
    תהיה שמח, תהיה לך שמחה בכל מקום.
    תהיה ביצה, וכל מקום שלא תהיה יהיה לך חרא.

3. tor_user

tor_user חבר חדש

לייקים:
    0
    בכל מדינה צריך ויזה, אך קוראים לזה אשרת עבודה
    לא הייתי שם את הקנאביס כשיקול, מעבר מדינה זה לא החלטה פשוטה ואני מאמין שעוד 10 שנים הוא כבר יהיה חוקי בכל העולם, כשבעוד 5 שנים יהיה חוקי בעולם המערבי
    ושמחת חיים תלויה בגישה שלך לא במקום

מבחינתך רצוי לדעת את השפה אז אני מאמין שתרצה מדינה דוברת אנגלית מה שנותן לך את ארה"ב אנגליה קנדה ואוסטרליה
    ארה"ב לא רוצים אותך
    אנגליה קשה מאוד אם אין לך אזרחות ארופאית, יש לך?
    אז נשאר קנדה ואוסטרליה, אישית אני מעדיף את אוסטרליה

4. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    בישראל שיש לי הטרדות אין סופיות ממשטרה בגלל שמתים לתפוס כמה גרמים, פעם אחת שברו לי תמונה שקיבלתי בירושה וגרמו לי נזק של מעל 5 אלף , ותפרו לי תיק בשביל להצדיק תנזק (לא תפסו כלום אבל אמרו שתפסו).
    ושלא נדבר על הפיצוצים שהבילוש נתנו לי בבית ובתחנה ,פשוט נמאס לי ובאמת חוץ מעישון ופה ושם גם סחר (אבל מעל 6 שנים לא סחרתי) אני לא עשייתי שום פשע אין לי לב לפגוע בזבוב.

לפעמים בקושי יש כסף לאכול שלא נדבר על לעשן, ואין לי כסף ויכולות לשלם לימודים. תאמין לי שנייסתי שיהיה שמחת חיים, אבל שאתה חיייי במצב שאני חיי בו אתה חייב לפתוח פרק חדש בחיי או שלא שתגיע למצב שאתה בקושי עומד על הרגליים, אני נמאס לי לחיות פה אחי ותאמין לי שנייסתי להתמודד .

ובבקשה אנשים להתייחס לשאלה איפה שווה לאגר ?

#4 niv, ‏12/7/14
    נערך לאחרונה ב: ‏12/7/14
  5. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    חשבתי אבל נגיד ואני מתחיל לעבוד שם באופן לא חוקי מה הסיכוי שלי להתפס ומה יעשו לי אם תפסו אותי?
    יש לי חצי דודות בטורונטו אם אזרחות והכל (רק מצד סבא שלי) האם אני יכול להארגן איזה קומבינה?

6. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    שמע, לא רוצה לבאס, אבל רישום פלילי מאוד מפריע לקבלת ויזות כניסה ועבודה בחול. על אוסטרליה הייתי מוותר מראש, עם רישום פלילי כזה לא תקבל ויזה לשלושה חודשים לטיול...
    קנדה , ממה ששמעתי, יותר קל, אבל הרישום יהווה מכשול. אני הייתי פונה לעורך דין, כי תהיה חייב שמישהו יפעל למחוק חלק מהרקורד שלך.
    לגבי שאר הבעיות, אחי, זה פורום קנאביס.. אני לא חושב שזה המקום בו תקבל יעוץ מקצועי לגבי מעבר לארץ אחרת, או בכלל לחיים...
    יש כמה פורומים בעברית לגבי מעבר לחול, חפש רילוקיישן בגוגל בעברית, תוכל לקבל המון פרטים גם על מדינות יעד וגם על הדרישות. קח את הפרוייקט ברצינות, תלמד, קבל החלטה, וסע. אין לי ספק שאם תצליח בזה, הראייה שלך על החיים תשתנה גם לטובה.
    בהצלחה אחי!

7. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    תבדוק את קנדה, הבנתי שהיא מדינה שמאוד קלילה עם הגירה, והירוק? חוגג שם

8. Dawg

Dawg חבר חדש

לייקים:
    2
  9. deleted

deleted Banned

לייקים:
    0
    איך אף אחד לא הציע לו ניו זילנד
    הרבה סאטיבות וחצי שנה אשרת עבודה אוטומטית לאזרחי ישראל.

אבל יותר כבשים מנשים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!