1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מהי הדרך הכי טובה "להכין" ראש?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י midnightToker, ‏12/3/16.

1. midnightToker

midnightToker חבר חדש

לייקים:
    13
    הכוונה שלי בשאלה בכותרת היא איך הכי טוב לשים את הראש במכשיר? לקסס ואז לשים או שלא צריך? אני שואל כי היו לי לאורך הזמן חוויות שונות עם האופן בו היתי "מהנדס" את הראש לפני ההפלה עצמה, פעם היתי פשוט מפרק עם הידיים לכמה חתיכות קטנות ושם פשוט, היום מה שאני עושה זה שם בתחתית חתיכה יחסית בינונית - קטנה כזאת ואז את שאר הראש אני שם בשכבות של ירק מקוסס כאילו ממש עם גיינדר והאמת שזה אחלה אבל האם זה באמת ממצא את כל השריפה של החומר? כי נגיד אם אני שם חתיכות יותר שמנות אני "נאבק" עם ההפלה ועושה סחיבות ארוכות וכייפות כאלה אבל שהראש נופל אני קולט במים עוד חתיכות של ירק שאפילו לא הספיקו להישרף :( מצד שני, שאני מקסס ראשים כמו שאמרתי קודם הראש נופל ממש מהר ואני כזה "זה הכל?" וגם יוצא פחות עשן אז אולי לא עדיף לעשות ככה? בקיצור באלי לשמוע עוד אנשים ומה לפי דעתכם הכי מומלץ לעשות.

2. midnightToker

midnightToker חבר חדש

לייקים:
    13
    ועוד שאלה מה הכי עדיף שהירק שבתוך הראש יהיה דחוס כזה או פשוט "להניח" בעדינות את החתיכות של הירק אחת על השניה?

3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אם היית שואל את כל זה בשאלה אחת היו עונים לך הרבה יותר
    מהשאלות אני מבין שאתה מפיל את הראש מהר מידיי
    אתה צריך לעשות לאט לאט עד שאתה רואה שהכל כבר גיחל ואז אתה יכול להתחיל לעשות מהר

4. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    זה תלוי, אם הפרח ממש יבש -אין צורך לקסס, רק לשבור לכמה חתיכות וזהו
    אם הפרח לח כדאי לקסס ולשים ענף או שניים למטה ועליהם את החומר, לשאוף לאט.
    בכלל ראשים קטנים יותר עדיף על ראש אחד גדול כי אחרי כמה שניות של עשן בריאות -מופסקת הספיגה בריאות.

5. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    מה שאני עושה גם עם חום וגם עם ירוק זה לוקח כדור קטן של טבק לגילגול שכידררתי בין אצבעותי וסותם איתו בצורה בינונית את החור של המבחנה ואז אני לוקח את הירוק או את החום ומלא עד הסוף דוחס חצי קלאץ וממשיך למאלות ככה עד הסוף ומפיל לאט לאט ושנופל הראש אני ממשיך לקחת נשימה עמוקה עד שאין לי מקום וככה אני לא משתעל כ אם מפסיקים באמצע זה משעל יותר חשיש אני שורף עם טורבו

midnightToker אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!