1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה אני מרגיש? זה התקף חרדה?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י dugi, ‏1/1/21.

1. dugi

dugi חבר חדש

לייקים:
    0
    אז אתמול עישנתי איזה חצי פייסל, הכל היה טוב ויפה. פתאום התחילו לי כאבים ולחץ חזק באזור הלב, ממש כאילו מישהו מועך לי אותו והוא עומד להתפוצץ. הדופק שלי עלה ברמות מטורפות והרגשתי אותו חזק מאוד. הייתי בטוח שאני חווה התקף לב. ניסיתי להבין מהאינטרנט מה אני מרגיש וזה התקשר מאוד עם התקף לב אך גם עם התקף חרדה.
    זה הגיע למצב שאמרתי לאמא שלי שתקח אותי למיון. בסופו של דבר נסענו לבית חולים אבל כשהגענו אמרתי לה שאני מרגיש שזה עבר, רק מהפחד שהיא תגלה שאני מעשן קנאביס. כל הסיפור הזה נמשך 4 שעות של כאבים חזקים בחזה ואז הלכתי לישון ( עדיין עם כאבים). בבוקר קמתי יותר טוב, אבל עדיין עם כאב קל באזור הלב. הלכתי הבוקר למרפאה בשביל לעשות אקג שיצא תקין, לא סיפרתי לרופאה שעישנתי וויד.

בקיצור כל החפירה הזאת היא בשביל להבין אם זה משהו שאופייני להתקף חרדה? אני בדרך כלל רגוע בחיים ובלי לחץ. הדבר היחידי שהייתי חרד עליו אתמול זה שיש לי התקף לב ושאני עומד למות, ושאני מפחד לעשות עם זה משהו כדי שלא יגלו שאני מעשן. ממש ירגיע אותי לדעת שזה התקף חרדה ולא שום דבר אחר שקשור ללב.
    אם זה היה התקף חרדה, הגיוני שכאבים בחזה ישארו גם אחרי יום שלם?

הרופאה שלחה אותי לעשות בדיקת אקו לב במאמץ.. כדאי לספר שזה קרה אחרי שעישנתי?

תודה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!