1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה הטעם בזה שאין לגליזציה?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Stoner559, ‏20/8/18.

1. Stoner559

Stoner559 חבר חדש

לייקים:
    0
    היום להשיג מריחואנה זה הכי קל שיש פשוט להוריד אפליקציה לאמת שאתה זה באמת אתה ולקבל חומר, פעם היית צריך לבקש מחבר שיקשר אותך עם מי שהוא מתארגן ממנו יש פעמים שהחבר לא היה נותן פרטים על אותו בן אדם ואנשים במעגל של "סחים"
    לא היו יכולים להשיג כמעט גראס אין סיבה שהגראס יהיה נגד החוק הרי היום זה כזה כל להשגה כל ילד בן 10 יכול להוריד אפליקציה להתארגן אם השוק הזה יהפוך לחוקי הממשלה תרוויח המון כסף ממיסים ויכלו לקדם דברים כמו חינוך.
    אפילו אפשר לעשות קופישופס שמעל גיל 18 אפשר להיכנס ולעשן רק שם
    מקווה שהמדיניות הדפוקה הזאת תשתנה

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    היא תשתנה כשתמות הדמוקרטיה. למה שירוויחו על זה מיסים? לא מספיק משלמים אלף סוגי מיסים שונים? מס בהיפוך אותיות זה סם. עדיף לעשות סמים מלשלם מיסים. שכל אחד יגדל בבית בחינם ובלי שום מס. אני צריך שהמאפיונרים שמנצלים את העם יסעו על חשבון העישון שלי לברבדוס? כמו שאתה יכול לגדל מרווה ונענע בגינה ולא משלם עליהם מס, גדל גם 10 עציצי קנאביס ואל תשלם מס. שיזדיינו. אפילו ביטוח לאומי אני לא משלם, אז על הגראס שלי?

3. LipTheGreat

LipTheGreat קנאביסט

לייקים:
    29
    בכל פעם שעולה ההצעה הזו על שולחן המחוקקים נבחנים 2 דברים, תועלת ציבורית, תועלת כלכלית.
    משום שלא נעשה מחקר על תועלת חברתית, בוחנים את תמונת המצב במדינות שאישרו ליגלזציה, ובינתיים למרות תוצאות מעודדות, לא נמצא קשר ישר לשימוש בקנאביס.

בהביט הכלכלי, שוק יבוא ויצוא התרופות, חזק בהרבה משוק הקנאביס הרפואי. נפילה של חברה בסדר גודל של טבע היא מזיקה משמעותית הרבה יותר לכלכלת ישראל מהחיסכון בעלויות המלחמה בסמים.
    היחלשות ענף החקלאות ממשיך לדחוף את צעירי הארץ למרכז, ומעלה את סיכוייהם להמשיך אל תפקידים מודרניים בהייטק, הנדסה ורפואה, כי גם לחקלאות במדבר כבר אין הצדקה במאה ה21.
    הרשימה עוד ארוכה מאוד, אבל כל עוד האינטרס המדיני גדול מהאינטרס הציבורי, לעולם לא תיהיה ליגלזציה, כל עוד בכס ראש הממשלה יושב אותו האדם שישב שם לפני 20 שנה, והציבור עוד מאמין בדרכיו המיושנות, לא תיהיה ליגלזציה.

Salomon אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!