1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה הסיכויים שזה מצליח??

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י mitmitice1, ‏24/6/14.

1. mitmitice1

mitmitice1 קנאביסט

לייקים:
    0
    1- בוב אומר שהוא מכיר מישהו שמוכר עשר זרעים במאה, מה הסיכוי שיש שם נקבות? 2- בוב לא יכול לגדל בעופן רציף, מה הסיכוי של הצמח לגדול בלי שמש ובלי מנורה 24/7? 3- כמה זמן בממוצע לוקח לצמח לגדול והעם אחרי שהוא פורח, בוב לוקח תפרחים העם הצמח יצמיח פרחים חדשים או שזה חד פעמי?? תודה כמובן שבוב משתמש בטור

2. eli.cohen.totah1

eli.cohen.totah1 חבר חדש

לייקים:
    0
    1. עשר זרעים במאה זה בלי כסף ולכן כמעט ודאי שהאיכות שלהם ירודה, הסיכוי שיהיו שם נקבות הוא חמישים אחוז.
    2. אין דבר כזה לגדל בלי אור רציף ומשטר תאורה תקין !!! חוסר באור יכול לגרום לצמח להתחיל לשנות את מינו לזכר ואז היבול שלך יהיה שווה לתחת.
    3. בכל המדריכים למיניהם אומרים 9 שבועות אבל זה בולשיט וזה יותר לכיוון 3 וחצי חודש לדעתי.
    וזה חד פעמי הגידול, בסוף התהליך אתה מיבש את כל הצמח .....

3. BigM

BigM חבר חדש

לייקים:
    0
    אם הייתי בוב הייתי קונה, 10 שקלים לסרט זה לא יקר, רק תראה תמונות באינטרנט אם הזרעים נראים כמו שצריך.

בקשר לנקבות, עקרונית זה 3 מתוך 4 זה נקבות, אז 75%.

אם 100 שקל זה לא ביג דיל, קנה, מה יש להפסיד?

ושום צמח לא גדל בלי תאורה..
    אולי יש זנים מסויימים כמו אולי אחות מסויימות מתחת למים, אבל לא קנאביס או כל צמח מוכר אחר.
    עדיף שתשתול גרילה אם אין אפשרות בבית

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    1. לא יקר. אבל תלוי מה האו מוכר בדיוק. אם זה זן לא ידוע א=צפויה לך הרבה עבודה בזיהוי זכרים והרחקתם.

2. מה זאת אומרת אור לא רציף? נשמע בעייתי מאוד.

3. הצמח הוא חד-שנתי. כלומר נותן פרחים ומת. לגדלצמח אחד לוקח 3 חודשים לפחות.

5. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא מבין , למה לשלם על זרעים של קססה?
    ויותר חמור, למה למכור זרעים של קססה ?
    תמשיך לחפש אצל חברים מעשנים, בטוח יש להם זרעים. ואל תחשוב שבגלל שההוא רוצה כסף, הזרעים יותר טובים ממה שתמצא בפרח טוב אצל חבר.
    אני חושב שלחלק זרעים זאת מצווה, ובהרבה מקרים, זו הדרך בה מתחילים לגדל. להזמין זרעים הביתה זה לא הכי כיף..

#5 רונזו, ‏24/6/14
    נערך לאחרונה ב: ‏24/6/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!