1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה מזיק בעישון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ההוא משם, ‏28/3/16.

1. ההוא משם

ההוא משם חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום! אני רוצה לשאול שאלה חשובה. לפני כחצי שנה ׳יצאתי מהארון׳ והודעתי לכולם שאני מעשן ירוק בלי בושה. כולם קיבלו את זה וחלק אמרו שגם הם אבל נהיו לי הרבה וויכוחים עם אנשים וחברים. לי אישית זה מאוד עזר ואני רוצה לדעת אילו מהטענות של ה׳מתנגדים׳ נכונות כי אני אישית לא שמתי לב לשום דבר רע.
    אני מעשן בערך ג׳ויינט ביומיים ומפיל ראשים מידי פעם אז אני רוצה לדעת אם חלק מהדברים שהם אומרים לי נכונים. (למרות שלי נראה שלא).
    הטענות העיקריות:
    א. ממכר ואי אפשר לצאת מזה.
    ב. כל מי שמעשן מתחרט אחר כך.
    ג. מוחק תאים במוח.
    ד. גורם למעשן להיות תלוי בחומר ולא להצליח להתמודד עם בעיות בלעדיו.
    אשמח אם תעזרו לי.
    תודה!

2. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    א. זה ממכר בדיוק כמו סקס ואוכל. אין התמכרות פיזית, אתה נטו אוהב לעשות את זה בזמנך הפנוי. בן אדם עם שליטה עצמית לא יתמכר.
    ב. אין הרבה כאלה. ואלה שכן עישנו יותר מדי.
    ג. זה קנאביס, לא מחק.
    ד. לא. אם תעשן כל היום למשך שנה אז יש מצב..אבל גם אז תקופה קצרה בלי ואתה מסתדר יופי.

cannabisnaut ו-ההוא משם אוהבים את זה.
  3. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    חחחחחחח אחי שלח את כולם נחויי

קנאביס זה קדוש!!! שום נזק לא יגרם לך מזה ( אם תעשן כמו בן אדם כן) ההפך רק טוב זה עושה אחי רק טוב

cannabisnaut, דוד פל ו-ההוא משם אוהבים את זה.
  4. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    דרך הגב גם אני יצאתי מהארון השבוע

הזמנתי את ההורים לבית ופתחתי את הארון הקסמים שלי :))))
    אמא התלהבה ממש אבא פחות אבל בסדר לא נורא, פשוט האיתי כבר חייב לספר למישהו ולחברים אני לא רציתי להראות

ההוא משם אוהב/ת את זה.
  5. MazxoR

MazxoR חבר חדש

לייקים:
    23
    זה ממכר פסיכולוגית כמו שאמרו לפני אך לפעמים גם פיזית אם את מערבב עם טבק זה כן יכול לפגוע בזיכרון אך לאחר הפסקה הזיכרון חוזר לעצמו להתחרט זה מאוד תלוי למה לא סתם מתחרטים על משהו שעושים והתלות זה שוב אותו דבר כמו התמכרות תלוי לאן אתה לוקח את זה

ההוא משם אוהב/ת את זה.
  6. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    א. זו התמכרות פסיכולוגית. כמו שאני אישית אוהבת לרוץ. אני מכורה לריצות פסיכולוגית ולא פיזית. אין לך "קריזים" כשאתה לא מעשן או לא יוצא לרוץ לדוגמה. זה לא הרואין.
    ב. מי שרוצה להתחרט שיתחרט, מכירה אנשים בני 70 שמעשנים ולא זכור לי שהם מתחרטים.
    ג. קנאביס לא מוחק תאים במוח. אין שום מחקר מדעי שמאשר את זה(היו מחקרי הפחדה על קנאביס שאמרו שהוא מוחק תאים במוח אבל זה לא נכון), יש עכשיו מחקרים שקנאביס מסייע להתחדשות תאים אבל אני לא סגורה בדיוק על המחקר הזה ולא רוצה להגיד סתם.
    ד. קנאביס לא אמור לפתור בעיות, זה נטו צמח שמרגיע אותך. למה אנשים שותים אלכוהול? לא בגלל "הטעם הנפלא" שלו. זה דבר כיפי לעשות בזמן הפנוי. החיים לא משתנים אחרי עישון קנאביס, ולצערי הקנאביס לא עוזר לי להתחמק מהבעיות שלי. בסופו של דבר לכל אחד יש את הצרות שלו ואת הבלאגן שלו בחיים :).

#6 What_ever, ‏31/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏31/3/16
    ההוא משם ו-cannabisnaut אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!