1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה קורה לצמח שלי? :(

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י CanB, ‏30/6/18.

1. CanB

CanB חבר חדש

לייקים:
    0
  2. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    משער לעצמי שמדובר בתזונה לא תקינה... משטר השקייה ודישון ? סוג המצע? הספק האור ומרחקו מהצמח?

3. CanB

CanB חבר חדש

לייקים:
    0
    הוא גדל בגידול ביתי בחוץ מתחת לפרגולה מקבל השקייה יום כן יום לא.. לאחרונה התחלתי לשים לו כל 3 ימים על 2 ליטר מים לשים לו כף דשן עם חמקן של אוריאה

4. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    טוב אין לי מושג על איזה דשן מדובר אך אני חושב שאתה מתכוון לחנקן...
    תוודא שאתה עובד לפי טבלה מומלצת של סוג הדשן ,כף לא אומר כלום (יחידת מידה - מ"ל).. יכול להיות שזה הרבה מידי (מה שסביר להניח ע"פ מראה הצמח) ויכול להיות שזה גם פחות מידי..

5. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    המצע מלוח, אתה לא משקה מספיק ויש לצמח חוסרים, בעיקר בחנקן.
    אתה נותן חנקן בצורה אורגנית שלא זמינה לצמח. הצמח צריך לפרק את האוריאה לניטראט No3 כדי שיהיה זמין לו. בכל דשן מינראלי החנקן מגיע בכילאציה זמינה לצמח, וכך גם שאר היסודות.

בשורה התחתונה - תתחיל להשקות כשליש עד חצי מנפח העציץ. אם העציץ שלך 20 ליטר - תשקה 7-10 ליטר!
    כמו כן, תדאג לרכוש דשן מינראלי. אני ממליץ באופן אישי על אקוגן פרפקט (5-3-8) וקלמג (אדוונס, 4-0-0).
    במינון 2 מ"ל/ל מהאקוגן, ו-1 מ"ל/ל מהקלמג.

לידע כללי - @pioneer - כף היא יחידת מידה (תאמין או לא, אמריקאית) אשר מהווה 14.7 מ"ל.
    כפית, לעומת זאת, מהווה 4.9 מ"ל.

6. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    הגיונית החשיבה שישנו נפח סטנדרטי לכף... ומשם כל יצרן והטוויסט שלו
    חידוד מעולה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!