1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מורגן פרימן מדבר על קנאביס עם לארי קינג

הנושא בפורום 'דיווחים מהמגזין' פורסם ע"י Admin, ‏2/3/16.

1. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    295
    הכוכב ההוליוודי כבר הצהיר לא פעם על תמיכתו בלגליזציה ועל אהבתו הרבה לקנאביס. כעת בראיון אצל לארי קינג מסביר פרימן מדוע קנאביס חייב להיות חוקי. "הם לא יכולים להמשיך להגיד שזה סם מסוכן כשזה הרבה פחות מסוכן מאלכוהול".

מורגן פרימן, כוכב הוליווד הזכור מסרטים בלתי נשכחים כמו "חומות של תקווה", "באטמן", "שבעה חטאים", "מיליון דולר בייבי" ועוד ועוד, כבר הצהיר בעבר כי הוא תומך לגליזציה מושבע ועוד בשנת 2012 קבע כי "האיסור על שימוש בקנאביס הוא חוק טיפשי ומיותר".

בשנה שעברה (2015) הלך פרימן צעד נוסף קדימה וסיפר עד כמה הוא אוהב את הצמח ונהנה מהשימוש בו: "איך אני לוקח את זה? בכל דרך שזה מגיע. אני אוכל את זה, אשתה את זה, אעשן את זה, אסניף את זה," אמר ללא חשש וסיפר כי המריחואנה עוזרת לו גם להתמודדות עם מחלת הפיברומיאלגיה (מחלת כאב) ממנה הוא סובל.

מורגן פרימן: "קנאביס יהיה חוקי. הוא מסוכן פחות מאלכוהול"

כעת בראיון עם ותיק מנחי הטלוויזיה האמריקנית, לארי קינג, מדבר שוב פרימן על הנושא הקרוב ללבו.

"אני לא ממש מבין בזני קנאביס ככה שאין לי איזה זן אחד מועדף," אמר. "אני חושב שזה יהיה חוקי בכל מקום בסופו של דבר. הם לא יכולים להגיד שזה סם מסוכן, קנאביס בטוח יותר מאלכוהול."

קינג הסכים עם הדברים והדגיש "הרבה יותר בטוח מאלכוהול…"

הקטע מהראיון בנושא הקנאביס:

הראיון המלא:

הפוסט מורגן פרימן מדבר על קנאביס עם לארי קינג הופיע ראשון בקנאביס - מגזין עם כיוון

המשך לקרוא...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!