1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מותר לי לסרב לחיפוש של שוטר ברכב?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י שוקו, ‏29/6/13.

1. שוקו

שוקו חבר חדש

לייקים:
    0
    היה לנו אתמול ויכוח בין החברים - לפי החוק האם מותר לי להגיד לא לשוטר שסתם עוצר אותי ומבקש לחפש ברכב?

2. עשן ירוק

עשן ירוק חבר חדש

לייקים:
    0
    ועוד שאלה באותו נושא

האם לשוטר בישראל מותר לדרוש מעובר אורח תמים להוציא את כל תוכן כיסיו או אפילו להתפשט חלקית?

3. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
  4. עשן ירוק

עשן ירוק חבר חדש

לייקים:
    0
    זה יוצא דפוק, כי עצם העובדה שאתה מסרב יוצרת חשד סביר.....

5. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    אם נעצרת בצד ללא סיבה מוצדקת, משמע חשד סביר, ואין צו, אסור לשוטר לחפש בין דבריך ללא הסכמתך. רכב ישן, שיער ארוך, בוב מארלי מתנגן ברקע... כל אלו לא מהווים עילה לחיפוש. גם אם הוא בטוח שהוא מוצא, עדיין אסור לו. אם למרות הכל חיפש ומצא, הראיות ייפסלו בבית משפט שכן הושגו בחיפוש לא חוקי.

6. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אל תנסה לסרב לכל שוטר כי יגיע השוטר שיתן לך פצצה לפנים +יפתח לך תיק על תקיפת שוטר + העלבת עובד ציבור + תיק על מה שימצא אליך
    אל תנסה להתחכם פשוט תנסה להחביא במקום טוב ותקווה שלא יעשו לך חיפוש רציני לו להביט לצדידים הרבה ופשוט ולדבר רגיל עם ביטחון להראות ולהתנהג כיאלו אין אליך כלום
    . לא לעשות בכללללללללללל העבירות תנועה שאתה נוהג עם משהו אליך לשים אותו בביצים או באיזה שהו מקום שממש לו בולט בעיין והכי חשוב לא להיות מעושןןןןן שאתה נוהג או עם בקבוק סטילה באוטו ומשקפיים של סטלנים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!