1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מחפש בעל ניסיון בקנביס (רפואי)

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י WhaleLife, ‏17/12/15.

1. WhaleLife

WhaleLife חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום
    יש לי רישיון ואני מתקשה מאוד בשימוש. מעולם לא עישנתי סיגריות. אם משהו מתנדב להדריך אותי או להציע לי שיטות שמקלות על הקשיים בשימוש אודה לו מאוד.
    בברכה
    Whale

2. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    תשיג מכשיר לאידוי. עדיף של חברת storz-bickel
    תתנסה בהכנת חמאה, אכילה היא שיטת צריכה שמתאימה מאד לאורך היום.

3. WhaleLife

WhaleLife חבר חדש

לייקים:
    0
    השתמשתי במכשיר Grenco Science ואני מרגיש חנק ושרפה בגרון. זה עלה לי מאות שקלים ולא אוכל לקנות מכשיר חדש. יש לך פרטים להכנת החמאה? יש לך טיפים לאופן העישון?

4. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    אני מבין שנפלת גם למכשיר אידוי "זול" אבל באמת ובאמת, לאחר ניסיון של כמה שנים, אין כמו מכשיר אידוי
    מקצועי לשימוש יום יומי. בקטע של עישון, תנסה מקטרת זכוכית, יש המון שליטה על אופן הצריכה, וההשפעה מידית.

בקטע של החמאה יש המון מתכונים שונים ברשת, אני משתמש בשמן קוקוס ואפייה בתנור.
    תשיג תבנית סיליקון שמחולקת לתאים קטנים, בתור התחלה תשים בכל תא 0.20 גרם, תכניס לתנור
    ל110 מעלות כשעה וחצי ככה, תכבה, תן לזה להתקרר קצת, תכניס למקפיא, ולאחר שעתיים יש לך
    טבליות חמאה לשימוש בתה, קפה, שיקיים, ובעצם מה שבא לך. כל זן נותן השפעה שונה לגמרי, אז תנסה
    כל מיני אופציות.

5. WhaleLife

WhaleLife חבר חדש

לייקים:
    0
    שמחתי על אדיבותך ותודה על זמנך היקר שהקדשתה לי ועל חסד זה אני מאוד מודה לך מקרב לב. אנסה את החמאה . יש לך שם למכשיר למדידה. אני רוצה לקנות משקולת כזו. איזו מקטרת לקנות יש לך שם?
    שוב תודה איש יקר. לגבי העישון עצמו יש לך טיפים למנוע שיעול וחנק?

6. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    בשמחה :)
    כל מקטרת זכוכית תתאים. משקלים דיגיטליים ניתן להשיג בכל מקום אך בחו"ל הם הרבה יותר זולים.
    לגביי חנויות, בתל אביב יש את ROLLING STONED ויש את החנות של "תיקון עולם" באבן גבירול, וגם את
    בולנט.

7. WhaleLife

WhaleLife חבר חדש

לייקים:
    0
    שוב תודה איש יקר. ארכוש את המקטרת ומשקל. אשמח ללמוד בזמן אמת ממי שיש לו ניסיון. זה מאוד יעזור לי.

8. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    מי הספק שלך? לרובם יש אחיות\מדריכים שנותנים הסבר מלא, ואפילו להתנסות באידוי.

9. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    לא משנה מה תמיד בהתחלה תרגיש חנק ושיעול, לפעמים גם למי שמעשן לא פעם ראשונה ומה שאני יכול להעיד ממני שמתרגלים לזה רק אסור להרים ידיים.
    אני גם קניתי מכשיר אידוי davinci accent מכשיר הכי טוב בשוק ניסיתי פעם או פעמיים והפסקתי להשתמש בו בכלל סתם קניתי כי בסוף התרגלתי.
    אבל במידה ואתה מרגיש שאין מצב שתתרגל או אתה לא רוצה להתרגל לזה אז תנסה שמן קנאביס וזהו לא צריך לעשן שום דבר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!