1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מחפש הדרכה וטיפים למעשן חדש

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י WhaleLife, ‏17/12/15.

1. WhaleLife

WhaleLife חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום
    יש לי רישיון רפואי ואין לי ניסיון. מעולם לא עישנתי סיגריות ויש לי קשיים גדולים בשימוש. אודה אם משהו יכול לספק לי מיידע מניסיונו כדי להקל עלי על השימוש. תודה

2. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    לפעם הראשונה הכי חשוב זה להיות בסביבה מוכרת ותומכת, בשום צורה לא לעשן עם אנשים שאתה לא מכיר! ובשום מצב בעולם לא לעשן שאתה לבד!
    ורצוי שהיהי מישהו שגם מעשן ושיש לו ניסיון עם קנאביס.

והכי הכי חשוב זה לא לקחת יותר משתי שאיפות לפעם ראשונה, תשמע לי אתה תאכל סרט רע אם תנסה להגזים בכמות השאיפות.. במיוחד שמדובר בסיגריות של גראס רפואי שהוא ירוק נקי.

ואם יש לך בעיה לעשן.. אז הכי טוב פשוט לעבור לאידוי קנאביס במקום עישון.
    באידוי זה יותר חזק מעישון, ככה שצריך מאוד להיזהר לא לעבור את הגבול.

במידה ונכנסת לסרט רע (פרנויה,חרדה, התקף פאניקה, דה-פרסונליזציה) תזכור שתוך שעתיים וחצי גג זה עובר, והכי חשוב בזמן סטלה רעה זה לשתות הרבה מים.. וגם כמה פרי הדר יכולים לעזור.

פשוט תמיד בפעמים הראשונות אוכלים קצת כאפות, אבל הדרך היחידה לא לקבל אותם היא פשוט לנסות רק שתי שאיפות.

#2 LarryOG, ‏17/12/15
    נערך לאחרונה ב: ‏17/12/15
  3. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    WhaleLife אוהב/ת את זה.
  4. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    אהלן חבר,
    קודם כל אני ממליץ שתתחיל לצרוך את הקנאביס בג'וינטים.
    פעם ראשונה אני ממליץ לך לקחת מקסימום 3 שאכטות ופשוט לראות איך זה משפיע עליך.
    כשתרגיש שהשתפרת אתה יכול להתקדם ליותר שאכטות ועדיף לעשות את זה בהדרגה שלא יצא מצב שתעשן יותר מידי ולא תרגיש טוב (טריפ רע).

טיפים:
    1. תדאג שיהיה לך מה לשתות ולאכול בזמן העישון.
    2. שאתה מעשן תקבע לוח זמנים שיהיה לך זמן לעשן ברוגע ובלי לחץ ודאגות לגבי דברים אחרים.
    3. תמצא כמה חברים טובים שיזרמו לשבת איתך ולעשן. תמיד טוב לשבת עם חברים, גם חלילה אם יקרה משהו הם יעזרו לך.

בהצלחה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!