1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מחפש חנות באזור חיפה

הנושא בפורום 'מוכרים - קונים' פורסם ע"י 14artnowo, ‏3/8/16.

1. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    איך מזהים אם בן אדם ידבר או לא?

אם פיצחת את השיטה תוכל לעשות מיליונים !

2. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אחרי יותר מ16 שנה בעולם התחתון מספיק לי להסתכל על בן-אדם רק לכמה שניות בשביל להגיד במה. מה. כמה. ומתי. הוא השתמש!!! עם בה לך לנסות אותי אז רק על כסף

3. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    מיליונים לא אבל להסתדר ולהיסתגל אני למדתי מגיל 10!!! תגיד שאלה לפני שאתה אומר משהו אלה חושב לפני זה בראש מה שאתה הולך להגיד?

4. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    16 שנה בעולם התחתון? עשיתי את כל הטעויות שאפשר, נתתה שם של בן אדם ומקום עבודה שלו! .
    בזה הפללת גם אותו וגם את המקום שאתה מגדל.
    גם אנשים מעולם התחתון מלשינים כשאין להם בררה, ככה שתאמין לי אם הוא יהיה תחת סיכון פלילי מכל סיבה שהיא הוא ידבר בלי למצמץ.
    אני בפורום הזה כבר כמה שנים ולא ראיתי פוסט יותר מפליל מזה!

תיהיה זהיר ופעם הבה תחשוב לפני שאתה כותב.
    במיוחד שמות של אנשים שהיו אצלך בבית הגידול.

בהצלחה גבר.

5. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    בקשר לשם אתה צודק אבל זה רק שם פרטי ובקשר לשאר מה אתה חושב שמשעמם למנייק בישביל שישבו פה ויקראו כל פחדי??? זה מצחיק אחי, קצת פחות פרנויה, אתה יודע מה לימדו אותי החיים בישביל לא להסתבך פשוט בעזרת זה שאתה " מתחבה " " לעיניי -כל ". ולא נראה לחוץ וחשוד!

6. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    כמה כבר חיימים עובדים בסניף אחד?

וואלה אמנייק תמיד מחפשים עבודה קלה

פרנויה לא טוב אתה צודק אחי אבל לשמור על אצמך תמיד צריך.
    כמה שיותר להיות דיסקרטי. ( תשמור על אצמך וה' ישמור אליך) .

ורק שתידע שיש פה מלא מנאייק שרק מחכים שמישהו יפול בפח.

וכן חיים בחור איכותי! .

7. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    (-;
    אתה צודק אבל עם לא לחיות על פול למה לחיות בכלל?!?!? אני יודע במה אני מסתכן, מקסימום כמה חודשים בפנים אני עוד יתרגל בסוף (-; אז הכל סבבה חברה אני אומר לכם הסיכוי שישימו אליך לב עם אתה בלחץ הרבה יותר גדול.

8. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    אאא לא אחי סבבה אם אתה בא בגישה כזאת בכיף אחויה, אם אין אישה ילדים בבית ויש לך זמן פנוי אז בכיף חחח, להתרגל לכלא הישראלי זה לא בעיה. מוצאים לפעמים חברים חדשים לכל החיים.

9. Dread Pirate Roberts

Dread Pirate Roberts קנאביסט

לייקים:
    42
    אני לא כל כך רוצה להיכנס לזה אבל אני כבר פו לא?

דבר ראשון 16 שנה בעולם התחתון מלמד רק דבר אחד: שאין אמון באף אחד ...

דבר שני זה קצת בוטה אבל אני יגיד דוגרי להביא מישהו שאתה לא מכיר למקום גידול זה באמת יצאת טמבל

דבר שלישי לחוץ לא לחוץ יש דבר לקוראים לו שפת גוף

דבר רביעי ואחרון למה להמציא לעזאזל שאתה איזה עבריין? זה ממש לא מוציא אותך גבר נהפוך הוא

vvasili אוהב/ת את זה.
  10. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    מישהו שמע אותי עומר שאני עבריין ?!?!?

תראה לי את המילים האלה או שעל תדבר!

ותאמין לי עם היתה עובר 1\10 ממה שאני עברתי זה זה לא היה נשמע לך כל כך אזוי להביא מישהו שאתה עוד בלחיצת יד ולפי מילות הברכה שמתחלפים בהתחלה אני יכול להגיד איזה בן אדם זה אני מבין זה נשמע לך לא הגיוני אבל כשאתה גדל כמוני ואני לא ארחיב בנושא יותר זהוא נמאס תסגרו את זה ולכל מי שרוצה לדבר איתי לא מול כל הפורום תכתבו לפרטי, רק תחשבו פעמיים אני אומנם נרגעתי בשנים האחרונות אבל עדיין יש לי פטיל קצר ועצה ידידותית על תדליקו אותו !!!
    אני רואה שיש פה כמה חברה בוגרים עם ראש על הכתפיים שיכולים לכתוב בצורה בוגרת גם עם אני לא מסכים עם מה שכתוב זה לא משנה אני מתייחס לזה בשיא הרצינות אבל תגובות כמו

11. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    זה ישר לפח רואים ישר שזה איזה תלמיד בית ספר שאפילו לא יכול לדבר כמו בן אדם!! רק כמו איזה פרא אדם שלא יודע להסביר את עצמו בקיצור חלס אני סתם נדלק בגלל איזה ילד קקה שהיו כמו מכבסים לי את התחתונים בבית סוהר!!! אז חלס תסגרו!!!!

12. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    ומה שבטוח זה שלא אתה תספר לי על שפת גוף אני אני במצב מסוכן שולט בכל שריר שלי שליטה מלאה אז אני עוד יכול ללמד אותך דבר או שניים ילד חצוף!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!